Copilasi de iulie-august 2004 - Craciun Fericit!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Uau, Andreea, iar ati plecat in drumetii!! Imi amintesc pozele cu drumetiile voastre de cind era Philip mic si era cocotat in "rucsacelul" in care e acum Nick! Iar piticii seamana ca doua picaturi de apa, tare sunt simpatici! Am vazut ca si tu ziceai de dinti - parca imi amintesc ca mi-a zis cineva ca nu e o pb, oricum dintii noi isi revin la pozitia normala, chiar daca acum au fost impiedicati de dintii de lapte si par sa iasa nefiresc...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andreea,gizmo a avut ambii dinti de jos iesiti in spatele celor de lapte, am fost la dentist sa ii scoatem pe cei vechi, asta pentru ca nu cadeau singuri defel si acum cei noi sint frumos aliniati in fata, doar ca au un loc destul de mare intre ei ... asa ca o strungareatza ! Sper sa se micsoreze spatiul asta de unul singur si sa nu fie nevoie de alte interventii (gen braces) !!


Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, olivia, cu sanatate si multe impliniri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
si aici s-a incalzit.. azi o ceata si un soare... hehe, vine primavara (as vrea io )
mai am doar doua zile de munca, iupi!
ma duc sa mai vaz din poze... intre timp va urez o zi exceptionala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mneatza si de la noi. E primavara si aici .

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Neatza de la Bucuresti cu soare!
Doua zile jumate de munci mai am si eu si apoi, iuhuu, 2 saptamani de vacanta!

O zi usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani! Olivia sa traiesti o suta de ani si toti pe picioare!!

Eu... ca de obicei ma agit pe la job, fir-ar!! Nici poze nu am apucat sa vad. Sper maine sa am putin timp liber!!
Va pup,

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !
Chiar ca zici ca vine primavara !!!
O zi minunata tuturor !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Buna ziua si de la mine! Dap, au anuntat ca se incalzeste...nu prea imi place pentru ca gradina mea o sa o ia razna...ba e cald, vine zapada, iar vine caldura...ce sa mai inteleaga si plantele astea????

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello!
Andreea (P), foarte frumoase pozele voastre, ca de obicei, mi-au placut mult cele de la Sf.Nicolae, cu ei in pijamale si Pupi cu margele

Eu sunt virusata rau, m-a pocnit o raceala urata, ma sufoc, imi curge nasul ca la robinet, cred ca tot am dus-o pe picioare si acum m-a terminat. Bineinteles, insa, ca sunt pe baricade la munci dar diseara merg la medic, sa nu am vreo surpriza de Craciun.

Aseara m-am suparat foarte tare pe Matei si nu vorbesc cu el, de cand am stat in spital este foarte alintat si se poarta urat cu mine, sunt la degetul lui mic, asa ca m-am decis sa ii dau o lectie ignorandu-l, desi ma doare sufletul

Vorbeati de dinti, lui Matei i s-au schimbat 6 pana acum, cei 4 de jos sunt OK, sus e problema, acolo el a avut necazuri cu dintii de lapte iar cei definitivi au iesit foarte distantati, problema e ca incisivii laterali nu prea au unde sa iasa...

V-am pupat!

Mergi la inceput