Copilasi de iulie-august 2004 - Craciun Fericit!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

io nush dice fuge lumea de untura, ca doar nu mananci 3 kg si prajiturile ardelenesti asta au la baza, no, ce sa facem sa devina asa poronyo - adica poroase, sfaramicioase
sigur se gaseste grasime(nu osanza!!!) pt topit, nu trebuie decat vreo 500 g - costa pe la 5 lei kg sa stiti.

io le fac pe 23, ca in 24,25,26 vreau relax si sa facem puzzle

pies: alice, la noi gasesti untura de porc si untura de gasca la caserola

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Nope, nu prea se gaseste, Daria, ca si mama cumnatei mele cauta acelasi lucru pentru praji si se plingea ca nu este nicairea !!
Voi acolosha in vestu salbatic si extrem aveti di tuate !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

lio, sa-ti traiasca deuta, sa va aduca multe bucurii
mey, ce-ati mai scris, n-am apucat sa va citesc diloc, diloc, sper ca steti bine cu toatele, dar zilele urmatoare is acasa si recuperez. la prajituri si alte retete nu ma bag da` va listez;)) noi plec de acasa la munte de pe 26 si ne mai intoarcem pe 2, da-ne Doamne zapada ca daca-i tin pin casa ma varzuiesc;))
poze de la serbarile noastre (pian, balet, centru, gradi) ca poate n-ati mai vazut demult;))http://entertainment.webshots.com/photo/2608329690082489038rNnfci
reviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Eheee, cite poze fromoase am vazut, cu iepurashi dragalashi de la malul marii (da cite costume ati schimbat, Roxii !!) si cu pasaruicile de la Ieshi ... Ionu cinta la orga ?? De balerina gratioasa nu mai spun !
Pupici tuturor !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Bonsoar:))
Daca nu ma mai tineti minte, intr-o vreme scriam mai des. Acu' m-am rarit di tat, nu mai apuc sa fac nik. Am prins acu' un moment de respiro. Ca's blocata pe aeroport in Praga asteptand sa ma'ntorc acasa...
Nu v-am mai vazut de mult, dar incerc sa recuperez intre sarbatori... daca ma trezesc din soamne

Pentru maine Olivia, La multi ani si tot ce iti doresti in viata asta!

Iar pentru restul, Craciun fericit si toate cele bune!

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Oau, Dana, tocma ce vroiam sa intreb de tine !! Ma bucur mult ca esti ok, da ce faci blocata la Praga ?? Nu merg avioanele ?? Odihna placuta sa ai si bine te-ai intors acasa, te asteptam dupa efectuarea somnului de frumosete !
Lia, ca vroiam sa zic, ce mai fac juniorii ?? Mai pune-ne si neshte poze cind ai timp !!
O noapte buna sa avem !

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Multumesc, Alice. Se pare ca avionul nostru a avut intarziere si avem o ora intarziere la decolare. Asa ca astept... Sper sa ajung pana pe la 3 dimineatza acasa. Norok ca n-am pe nimeni acasa... asa ca maine ajung mai tz la job.
Noi suntem bine, crestem, ca baietii
Sper sa ajung sa mai pun si fotografii... si sa le vad pe ale voastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimi!
Multi aaaani traiascaaa muulti aaani traiascaaa laaaa muulti aaani!!! Oliv la multi ani fericiti!!! sa ai parte numai de bucurii si noroc!!!
Danule sper ca ai ajuns ok acasa!
noi aseara in loc sa ne ducem la o intalnire cu fetele de pe forum..... am avut distractie ca don'soara Pupulescu a vomitat in continuu fro 3 ore. dupa care n-a mai avut nimic. nu imi pot da seama nici acum ce i-a picat asa nasol... dar in principiu bine ca nu a fost nimic mai rau.
ma duc sa ma uit pe poze!
pupici si o zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Scriu inainte sa plec la servici pen' ca pe urma ma bag in masuratori si nu stiu daca mai apuc sa zic

La multi ani Olivia!
Sa traiesti, sa infloresti, multa sanatate si bucurii iti dorim!

Aseara m-am delectat cu poze si filmulete, am vazut ce frumos colinda Mariuca ochioasa de la Ieshi, am vazut fulgii de nea de la Oradea, vanatorul din Constanta si pe domnisoara Pupu (chiar asa, ati schimbat o gramada de costume), pe Uka cel ferches, am vazut Gizmo in costum popular, pe viitorul muzician de mare senzatie de la Ieshi si surioara lui, balerina diafana... ptiu sa nu-i deoki da' frumosi copii avem!

Dana, sper ca ai ajuns cu bine acasa, Craciun Fericit si tie!

Andreea/ Philip, vacanta odihnitoare sa aveti! Cand plecati spre tarile calde?!

Aoleu cat e ceasul. O zi excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineata!
LA MULTI ANI, OLIVIA!!

Pana nu se mai intampla ceva (tehnic vorbind ), va las cateva poze cu casuta. Nu sunt selectate, sunt cam slabe ca si calitate,sunt inainte de a mai aranja pe ici, pe colo, dar... asta e casuta noastra!
http://community.webshots.com/album/576499399mrTikh?vhost=community&start=72

Promit ca tot azi revin cu poze de la serbare si cu noul meu look!

Va pup, am treaba...

Mergi la inceput