Pufuleti iubiti de ian-feb 2010 (184)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Si app de motz, voi toate luati motul la un an? Ca al meu sot nu vrea sa auda asa ceva ca Yannis nu are suficient par pt mot. Si vrea la 3 ani cand o avea coditze de pastrat....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita
--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)





COREL, of course. Ce crezi ca a facut barbatu in uichend? Am facut pozele normal, la 10*13 si nu se poate decupa si potrivi. Asa ca le-a facut la scara in corel si azi am fost cu tot cu rama la nenea pozaru'.
El s-a oferit sa le ajusteze el si sa le printeze bine, contra cost, evident.
Cred ca si cu photoshop se poate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Noi o sa ne luam motzul chiar mai devreme cu o sapt. Adica de Craciun. Nici noi nu avem par deloc da gasim noi o codita acolo. Oricum trebuie sa fie ceva simbolic.

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui al3csa

Si app de motz, voi toate luati motul la un an? Ca al meu sot nu vrea sa auda asa ceva ca Yannis nu are suficient par pt mot. Si vrea la 3 ani cand o avea coditze de pastrat....

de Yannis Andrei (23.01.2010)
DOAMNE DA-NE PUTERE SI SANATATE !!!

O definitie data mamei pe care am auzit-o candva, este "Cineva care spera pentru tine"
-Din "Cartea prieteniei, a lui Francis Gay"

"Stii? Eu m-am nascut ca am vrut sa fiu cu mama mea." -- Yannis




Eu vreau sa ii fac petrecere la 1 an si in cadrul petrecerii sa fie ceva simbolic cu motul.
Am mai scris eu ca ma enerveaza traditiile prostesti, singura care pare ok e cea cu tava cu obiecte. Oricum, deja ii intra bretonul in ochi si se impune o tunsoare. Dar ....cred ca voi ceda si vom lua din mot.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui al3csa

Si app de motz, voi toate luati motul la un an? Ca al meu sot nu vrea sa auda asa ceva ca Yannis nu are suficient par pt mot. Si vrea la 3 ani cand o avea coditze de pastrat....

de Yannis Andrei (23.01.2010)
DOAMNE DA-NE PUTERE SI SANATATE !!!

O definitie data mamei pe care am auzit-o candva, este "Cineva care spera pentru tine"
-Din "Cartea prieteniei, a lui Francis Gay"

"Stii? Eu m-am nascut ca am vrut sa fiu cu mama mea." -- Yannis





oricum e un obicei pagan, mai mult pt amuzament. sotul a ales banii, aurul si o poza cu o tipa. nu s-au confirmat. eu am ales carte/caiet, pix si ruj...si daca nu am dat la examene de m-am plictisit si se pare ca oi mai da si pe viitor.si ruj...imi place sa fiu cocheta.

nu va omorati cu asta. noi am facut acum, pt ca nu stim ce va fi pe viitor. traim clipa. peste 1-2 ani, apar alte evenimente si trebuie traite toate . de par pt motz...putin si la noi. acolo de kiki, ca sa zic asa. la botez, i-a taiat preotul 3 fire. 2 s-au pierdut in biserica si ala ultim...nu stiu pe unde mai e. la motz, e mai mult asa, ca pt proba adn



Miki a lu' Kiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:




si noi pe aici .......inca muciose, dar parca numai curg k la robinet, insa tuseste mai des ...la manuta are o basica, dar nu pare sa o deranjeze foarte tare ...mai mult ma doare pe mine sufletul cand o vad

Dece de coffee !

Si pt k ieri surioara mea a fost iar pe la ceainarie si a venit cu provizii noi ...va invit la un ceai negru "Treasury of The Maya"(ceai negru cu aroma de ciocolata) cu sau fara latte

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

In unele zone nici nu se practica taierea parului la un an. Asa ca... ramane la aprecierea fiecaruia.

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia2000 spune:

Fetele am gasit ceva interesant aici.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Va rog sa-mi spuneti si mie de unde ati luat ghetute/cizmulite imblanite pt pufoase. Stiu ca danasor spunea ceva la un moment dat.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas



SUBSCRIU...de unde se poate lua pe ultima suta....sii sa nu fie chinezarii? altfel il voi citi lui jiji....descultz...de zaharia stancu

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

PENTRU MAMICI SI BEBICI...

JUCARII PENTRU PITICI...




N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...



am mai vazut si la otter acum nu mai stiu daca sunt tot asa de scumpi ca la eco; in Bucuresti sunt mai multe magazine dar in Is ce am gasit mai bunutz era cam in jur de 200 aia de la bebe tom parca.. cam mult totusi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Nyny bine ai venit printre noi !!!!

sunt curioasa ce data de nastere are sotul? ...foarte tare oricum ...revelion, an bisect si ziua mamei

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput