Comori de nov-dec 2004 (207)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Mersi Felis

Poftiti la petrecere, servesc si !

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

OTILIA La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Otilia sa fi sanatoasa si fericita sa te bucuri de comorile tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

LA MULTI ANI OTILIA! Sa fii fericita, sanatoasa si iubita!

mamica de Andreea Bianca si Victor Darian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

La multi ani!!... Un An Nou mai buni... cu sanantate si multe bucurii!!...
Sa dea Dumnezeu sa na bucuram de comorile noastre... sa ii ocroteasca si sa fie inconjurati de dragoste!!...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Sa fie 2011 un an foarte bun din toate punctele de vedere!

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

La multi ani! Sa aveti un an nou plin de realizari, impliniri si cu toate dorintele implinite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

La multi ani si fie ca 2011 sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri!
Sa fiti fericiti alaturi de familiile voastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

celor care se serbeaza azi de Sf. Stefan!

Noi am avut si avem multa zapada, a nins pana pe 24. Asa ca ne-am facut program de iesit la nameti zilnic, parca suntem in concediu la munte

Mirandolina, ce tare faza cu mosul pe langa bloc
pentru o mamica implicata la maxim in educatia copiilor!

Simo, cum mai esti? burtica mare, fratiorii nerabdatori? Multa putere mami!

Au fost copii multumiti de cadouri?
Ale mele incantate la maxim alaltaieri. Dar aseara Ana se bazaia ca de ce n-a primit si ea perie de par ca bb. I-am adus argumente vreo jumatate de ora si ea tot nervoasa pana s-a ratoit tacsu la ea nu s-a potolit. Si a primit peria lui bb sa vada ca nu o poate folosi ea cu parul lung. Eu am fost chiar calma la ce prostii debita ca sa-si exprime nemultumirea. Nu mai zic ca ea a avut cele mai multe cadouri in luna decembrie. A mai primit si pachet din tara cu carti si un CD.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)


brrrr Oti...cea mai grea sarcina parca..Abia astept sa nasc!Mai neradatoare eu decat fratiorii.

Va urez si eu La Multi ANi tuturor, un an nou binecuvantat si mai bun decat cel trecut. Sanatate si fericiti sa fiti cu totii! Pup fetele!

Simona, mami de baieti David, Matei si 31 s Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Buna, dragelor!
Cum ati petrecut de sarbatori? Pe unde ati fost?

Noi ne-am simtit bine la ai mei, nu ne-am fi dorit altceva avand in vedere copiii atomici pe care ii posed! ....mai ales cu trezirile lui dani din timpul noptii nici nu puteam spera sa merg undeva de revelion. ...insa, culmea a fost ca noaptea dintre ani a dormit-o dar cine ar fi crezut??!!!!

Paul nu va incepe gradi de maine, e racit, tuseste, il mai tin o zi , doua sa isi revina, poate chiar toata sapt, sa vedem cum evolueaza.
In rest, mai nimik, incarc acum poze din concediu.

Mergi la inceput