Pufuleti iubiti de Ian-Feb 2010 (183)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Neatza.
Ele, Plateea, Bubu, Simply, Dany pitica va trimite un si o .

Eu v-am urmat sfaturile... am stat si la aburi, si bai de sezut, si un antiseptic usor la exterior, am sprijinit toate caloriferele din casa (nu am ceaun), am continuat si antibioticul, am bagat 3l de ceai, Urinal, antiinflamator...dar azi dimineata am reusit sa merg la baie fara sa imi vina sa plang....asa ca va trimit la toate cate o

Fug sa ma lupt cu nametii pana in piata...

Ma bucur ca esti mai bine si ca sfaturile noastre ti-au prins bine

de Maria Alexandra 26.03.2010

Ingerii zboara pentru ca o iau usor

Astept cu drag si





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

neatza fetele

am descoperit ca Dragos este foooarte darnic, mi-am dat si mie raceala, am o stare de mor

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

Te inteleg perfect asa am patit si eu fiimea cand a avut muci mi-a dat si mie raceala si ei ia trecut iar eu inca ma mai lupt cu raceala incamai stau cu masca prin casa sa nu ia de la mine si sa facem lantu slabiciunilor.Sanatate multa

de Maria Alexandra 26.03.2010

Ingerii zboara pentru ca o iau usor

Astept cu drag si





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Si acum buna dimineata si de la noi.pt cafelute,Smply de capitol nou.
Ayanna ma bucur ca nu a fost chiar asa groaznic cum credeai bafta multa incontinuare.
MP mie una chiar imi place f mult cum arati nu stiu dc ai tu asa o impresie despre tine.La ce flacai ai trebuie o mamica puternica .
A nins si inca ninge si la noi in sfarsit e totul alb dar e un viscol...si nu putem iesi sa ne bucuram ne uitam doar pe geam si ne place ce vedem chicotim si dam din manute.

de Maria Alexandra 26.03.2010

Ingerii zboara pentru ca o iau usor

Astept cu drag si





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Neatza! Nu am recuperat dar am pus poze gravida in album simplicity exact alaltaieri noapte si eu faceam acelasi lucru: ma uitam la pozele gravida. Nici eu nu am avut burtica mare pana in decembrie. Abia dupa 6 luni jumate a inceput sa se vada a burta si dupa vro 7 jumate a gravida

Unii mai imi spuneau ca am baut prea multa soda sau am mancat fasole...

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Neatza! Nu am recuperat dar am pus poze gravida in album simplicity exact alaltaieri noapte si eu faceam acelasi lucru: ma uitam la pozele gravida. Nici eu nu am avut burtica mare pana in decembrie. Abia dupa 6 luni jumate a inceput sa se vada a burta si dupa vro 7 jumate a gravida

Unii mai imi spuneau ca am baut prea multa soda sau am mancat fasole...

de Yannis




Auzi tu chiar vrei sa ma enervezi? Pai stii cat mi-am dorit sa fiu si eu o graviduta slaba cu burtica ca a ta?
Tareeee frumoasa si burtica si mamica, mi-am amintit unele poze.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

simpli, nu vrei sa-ti editezi mesajul ca ai lungit pagina cat o zi de post...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)



din cate vad mesajul meu e sters


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Memoria este jurnalul pe care noi toti il ducem peste tot cu noi"





Cine, cum si de ce l-a sters? Habar n-am despre ce mesaj e vorba dar m-ai facut curioasa. L-ai sters tu sau moderatorii?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Neata fetelor.
Azi ma simt super, am o stare f buna, nu stiu de ce...dar doar ma simt f bine.
SIMPLY - merci de compliment, ala ca am carisma - daca ai uitat intre timp - eu consider ca nu sunt fotogenica deloc, absolut deloc. Si fi-miu e la fel, are f putine poze in care e el, in rest nu da bine in poze.

I-am luat rezultatul de la exudat, se pare ca a scapat de crocobaurul din nas, stafilococul auriu, sper sa nu fie doar temporar.
In seara asta avem programare la un alt pediatru, just for check, sa mai stam de vorba despre unele-altele, despre cearcane, vitamine in iarna, tot ce imi trece mie prin cap.
Pediatra de la stat e f f f ocupata si nu are timp de vorbe multe. Iar mie imi place sa capat informatii de la doctor, nu doar sa ma expedieze imediat.

Mama mea pleaca acasa azi sau maine si ramana barbata-miu cu Dani o sapt acasa, ca el isi ia concediu de luni pana pe 10, eu am concediu abia de pe 23...ma bucur ca sta si el cu Dani, doar el...sa vaza cata foiala e cu copilul...sa il vad cum o sa se descurce cu mancarea. Ca de joaca nu imi fac griji, barbata-miu numai intr-o joaca ar tine-o.
Ma intorc la tabelele mele...urmeaza o sapt grea sapt urmatoare, cu raportari si alte cele...probabil voi lucra de acasa....imi aduc aminte in 2007 si 2008 ca m-au sunat si pe 25, inainte de masa de craciun, aia din serbia, ca ei nu au craciun acum, ci in ianuarie...ma rog...noi sa fim sanatosi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

simpli, nu vrei sa-ti editezi mesajul ca ai lungit pagina cat o zi de post...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)



din cate vad mesajul meu e sters


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Memoria este jurnalul pe care noi toti il ducem peste tot cu noi"





Cine, cum si de ce l-a sters? Habar n-am despre ce mesaj e vorba dar m-ai facut curioasa. L-ai sters tu sau moderatorii?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

eu eu,nimeni altcineva


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Memoria este jurnalul pe care noi toti il ducem peste tot cu noi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity
eu eu,nimeni altcineva


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Memoria este jurnalul pe care noi toti il ducem peste tot cu noi"







Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower

Neata fetelor.
Azi ma simt super, am o stare f buna, nu stiu de ce...dar doar ma simt f bine.
SIMPLY - merci de compliment, ala ca am carisma - daca ai uitat intre timp - eu consider ca nu sunt fotogenica deloc, absolut deloc. Si fi-miu e la fel, are f putine poze in care e el, in rest nu da bine in poze.

I-am luat rezultatul de la exudat, se pare ca a scapat de crocobaurul din nas, stafilococul auriu, sper sa nu fie doar temporar.
In seara asta avem programare la un alt pediatru, just for check, sa mai stam de vorba despre unele-altele, despre cearcane, vitamine in iarna, tot ce imi trece mie prin cap.
Pediatra de la stat e f f f ocupata si nu are timp de vorbe multe. Iar mie imi place sa capat informatii de la doctor, nu doar sa ma expedieze imediat.

Mama mea pleaca acasa azi sau maine si ramana barbata-miu cu Dani o sapt acasa, ca el isi ia concediu de luni pana pe 10, eu am concediu abia de pe 23...ma bucur ca sta si el cu Dani, doar el...sa vaza cata foiala e cu copilul...sa il vad cum o sa se descurce cu mancarea. Ca de joaca nu imi fac griji, barbata-miu numai intr-o joaca ar tine-o.
Ma intorc la tabelele mele...urmeaza o sapt grea sapt urmatoare, cu raportari si alte cele...probabil voi lucra de acasa....imi aduc aminte in 2007 si 2008 ca m-au sunat si pe 25, inainte de masa de craciun, aia din serbia, ca ei nu au craciun acum, ci in ianuarie...ma rog...noi sa fim sanatosi.


de Daniel, n.01.02.2010
Mama fericita


Succese in munci. Probabil ca de la zapada te simti bine. Nu-ti place?



varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput