Licurici de ian-feb 2009 Felicitari Carmen!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

WOW ce baiat mare si frumos e David! Ce bine ii sta cu cravata, un adevarat cavaler!
Si ce bunataturi am vazut pe masa!

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI

Asa a venit pe lume Ioana

Si asa Nadia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

'Neata,

NARCISA si EVA ...le asteptam pe mamici sa mai intre pe la noi sa ne mai povesteasca de voi.

Mai, mai ce baietel elegant am vazut in pozici si o mamica si tatic foarte mandri de baietelul lor .

Carmen bine ati venit acasa . Cum te simti? Asteptam pozici cu bebelina...Sunt sigura ca o sa te descurci de minune cu amandoi, o sa fie cele mai frumoase sarbatori !

Ioana multa sanatate sotului, sa dea Dzeu sa nu fie nimic grav .

Anuc sanatate multa Ioanei .

Andrea sanatate multa picilor ...lasa ca scapati voi si apoi vezi si tu partea plina a paharului: va imunizati pe viata

Nici noi nu am vrut sa facem Varilixul, am zis ca mai bine sa faca si el sa scapam...acu' nu stiu daca am luat decizia corecta, o sa vad eu mai incolo

Imi e un dor de Razvi de nu mai pot...week-end-ul asta am fost la Campina la un botez si nu am mai ajuns la Tzumpi...al-2-lea week-end pierdut intr-un an si 4 luni de cand l-am dus la mami...dar maine plec sa-l iau la Buc pt 2 saptamani...sa te tii distractie

O zi usoara tuturor si multi

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

LA MULTI ANI, DAVID, DARIA, NARCISA SI EVA MARIA!SA CRESTI MARI, FRUMOSi SI SANATOSI! SA VA AIBA DUMNEZEU IN PAZA SI SA FITI FERICITI!

Uite ca mai e putin si vine si Craciunul. Nu am cumparat inca nici un cadou, insa azi sper incarc sacul Mosului cu tot ce trebuie!

Sanatate bolnaviorilor!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Eva de danotino
Sa cresti mare si sa fi sanatoasa.

Crisppy,o imbratisare mare pt tine..sa aveti niste Sarbatori in 3 asa cum ti le doresti.

Anuc,sanatate multa Ioanei.
Sanatate multa tuturor celor bolnaviori.
Multumesc tuturor pt mesaje si pt urari.Sunteti minunate.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna fetelor.Au venit Mihaela si Georgiana sa-mi aduca trambulina,din gasca de Cta....
Va multumesc mult de tot.Nu stiu cine a avut initiativa,dar nu conteaza,va multumesc.
Initial eram asa buimacita,credeam ca-i un tablou,apoi mi-a zis ce e si de la cine..ma stresa Giorgiana ca filma si ma scuzati,dar aratam intr-un hal de hal,nici baba Floarea de la tara nu mai era ca mine,asa ca ma stresa la maxim k ma pune pe net in halul ala,cu fularul pana la ochi,ca deh,am racit si sa nu imbolvanesc copilul.in cinjpe cojoace ca mi-era frig.

Cam asta a fost reactia,de nedumerire,uimire,multumire,stres sa nu ajung in halul asta pe net..totusi.Toate la un loc..
Va multumesc tuturor pt gest,nu ma asteptam,tot ziceam sa-i comand o data trambulina si m-am luat cu altele si am tot amanat..si numai bine ca am primit.Doamne ajuta ca n-am apucat sa comand.

Sanatate multa,multumim inca o data si va doresc tot ce-i mai bun si mai frumos.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

buna seara...
ma scuzati ca dau buzna,dar trebuie sa dau detalii...
azi la ora 19 am primit trambulina prin curier,asa ca am zis ca trebuie sa o si duc destinatarului....mi-am luat si ajutoare ca sa pot filma...
asa ca m-am dus la Ledi,care a ramas masca cand m-a vazut cu ditamai mai cutia la ea in casa...nu se dumirea ce este,de la cine....
nu spunea nimic de uimire....
am filmat,dar din pacate doar 2 secunde,nu m-am asigurat ca nu mai am memorie goala la card (si nu-s blonda )....
ledi,doar asa ai scapat,ca altfel erai pe net infofolita!

Va multumesc pt tot ceea ce ati facut si martirisesc ca mi-a facut placere sa ajut cu putin!

va doresc sarbatori fericite!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Tin sa-i multumesc si Mihaelei,ca nush daca am facut-o atunci..
Miha,scuze daca n-am apucat sa-ti zic si tie..zau ca am ramas socata de cutie..ma tot uitam sa vaz ce e..de la cine..Io-s total ametita acum,astept sa se culce copilul sa fac o frectie si sa ma bag in plapuma,k daca tot asa leguma sunt si maine e nasol rau de tot.Ma dor umerii,oasele,muschii,gatul,frisoane..zau ca nu stiu ce am patit..

asa,intrasem sa va pun doua poze..David e fascinat de ea si sare intr-una pe ea si e tare fericit..O sa fac mai multe poze sau o sa-l filmez cand m-oi simti mai bine..
Deocamdata,va doresc noapte buna si va las ca nu mai pot.:(
aici e linkul
http://community.webshots.com/album/579332849zKjxmr

Multumim inca o data.


POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

DARIA JULIA sa cresti mare si frumoasa si sa-ti bucuri parintii in fiecare zi

IOANA ALEXANDRA sanatate si multe bucurii... o mai asteptam pe mami pe la noi

Revin

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Daria Julia
Ioana Alexandra

Sa cresteti mari si sa fiti sanatoase!

Mihaela_let

Multa sanatate bolnaviorilor!
O zi frumoasa tuturor!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

LA MULTI ANI DARIA JULIA si IOANA ALEXANDRA!

Ledi sa stapaniti sanatosi trambulina!

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI

Asa a venit pe lume Ioana

Si asa Nadia



Mergi la inceput