Licurici de ian-feb 2009 Felicitari Carmen!!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

LMA tuturor sarbatoritilor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

La multi ani, Daria! Sa cresti mare, sanatoasa si fericita! Te pupam cu drag


de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

s[]La multi ani, Daria! Sa ai parte de multa fericire, sanatate si voie buna! Te pupam cu drag!

Poze...

...si iar poze

Iulia & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

La multi ani DARIA!!!
Sa cresti mare,sanatoasa si frumoasa

Mama de Ana si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justme25 spune:

Buna fetelor!!! Ce frumos din partea voastra sa ne urati de ziua noastra Multumim tare, tare mult! Am facut si noi 2 anisori..a fost un party frumos, ne-am distrat...i-au pus nasii videoproiector cu desene animate, cu cantece pentru copii, a fost muzica, petrecere frumoasa...cel mai dragut a fost cand sa sufle in tort...se uita uimita cum toata lumea ii spunea "hai sufla in lumanare"..pana la urma a stins-o si a inceput sa se aplaude singura..a fost belea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

ledi sa stapaniti sanatosi trambulina
ma bucur ca ii place lui david

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 24+ PETRA ADRIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Citat:
citat din mesajul lui justme25

Buna fetelor!!! Ce frumos din partea voastra sa ne urati de ziua noastra Multumim tare, tare mult! Am facut si noi 2 anisori..a fost un party frumos, ne-am distrat...i-au pus nasii videoproiector cu desene animate, cu cantece pentru copii, a fost muzica, petrecere frumoasa...cel mai dragut a fost cand sa sufle in tort...se uita uimita cum toata lumea ii spunea "hai sufla in lumanare"..pana la urma a stins-o si a inceput sa se aplaude singura..a fost belea

Justme



Cateva poze si pt noi?

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Avem poza chic ad.jpg www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=0" target="_blank"> Daria chic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

La multi ani Daria-Iulia!!!!

La multi ani Ioana Alexandra!

Sa cresteti mari si sa fiti sanatoase!!!

Asta seara la noi a fost activitate de impachetat cadouri, maine pleaca toate catre bunici, strabunici, matusi, frati si surori! Si ca sa fie seara si mai plina de cadouri am castigat si eu la un concurs pe forum.

Marius zilele astea e preocupat sa stea in bucatarie, sa mestereasca si el alaturi de mine, sa manance aluat ( greu tare pot sa il ascund de el ) si sa linga palete de la mixer.. Acum inteleg si eu de ce mama cocea noptile cand eram noi mici .

O saptamana cat mai frumoasa sa aveti si spor la pregatirile de Craciun!.

Pup bolnaviorii. Noi cred ca am facut varilixul. Prevenarul stiu sigur ca l-am facut ca am inceput cand era sub un an si prin urmare am avut de facut 3 doze dar macar am scapat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Am uitat sa zic ca am admirat pozele cu David, foarte frumos mai e...si dupa cum i-am zis la Ledi de mai multe ori imi plac la nebunie parul si ochii lui. Super petrecere ati avut. Partea buna e ca de acum Ledi o sa stea ca o cucoana pe pat si David o sa gateasca la bucataria lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Daria
Ioana
La multi ani sanatosi si fericiti!

Va pupam si va dorim o zi superba.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput