Licurici de ian-feb 2009 Felicitari Carmen!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micola spune:

fetelor, multumesc mult pt sustinere..
asa e, cam stiam eu ca somajul ma asteapta, si chiar caut pe net, dar si cand vezi negru pe alb...
Ideea e ca e firma are legatura cu drumuri si autostrazi si cum nu sunt bani la buget pt asa ceva...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

LA MULTI ANI DAVID si DARIA


Sa cresteti mari,sanatosi si cuminti.


NU imi vine sa cred ca au trecut deja 2 ani,2 ani frumosi,grei,dar n i-as schimba pentru nimic in lume.
SA ne traiasca licuricii!!!

Mama de Ana si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

La multi ani, David!
La multi ani, Daria!

Sa cresteti mari, sanatosi si cuminti!
De-acum tot intr-o petercere o tinem

Poze...

...si iar poze

Iulia & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

LA MULTI ANI DAVID! SA AI PARTE DE TOT CE E MAI BUN IN VIATA.Ledi, o imbratisare calda din partea noastra!!.
LA MULTI ANI DARIUTA!! SA CRESTI MARE SI SANATOASA .






Daria-Julia (21 decembrie 2008)
http://lb2f.lilypie.com/T5vIm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

DAVID sa ai parte de tot ce e mai bun si frumos in viata! Ledi si Gabi

DARIA sa te faci mare si frumoasa si sa ti se implineasaca toate visele. Selene si tati de Daria

Distractie placuta tuturor astazi! Asteptam pozici (am si eu un fix )

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

La multi ani, David si Daria! Sa cresteti mari si DD sa aiba grija de voi, sa va dea o viata minunata!


de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

DAVID
DARIA


mama de Carol (29.12.2008) si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fil_lily spune:

Felicitari proaspetelor mamicute.Nu apuc sa intru tot timpul dar ma gandesc la voi.
Lissa eu cre deam ca doar Ary are episoade de genul asta.Si ea vrea sa faca totul singura,mi-e draga de numa cand o aud:'Ary singala , nu giuta mami'(ary singura,nu o ajuta mami),dar am si momente cand mor de nervi.Lasa ca trec ele episoadele astea.
Cand vad cat de repede cresc licuricii nostri ma apuca asa o nostalgie, vreau sa fie din nou bebelus.Poate ne apucam din nou de lucru, cine stie( m-a apucat pofta cand vad cate gravidute frumoase sunt pe aici,-am vazut-o pe Bebelusi).
Pupam toti licuricii superbi, am vazut poze cu toti dar nu nominalizez ca sa nu uit pe cineva.Si multa sanatate tuturor sarbatoritilor, si de azi si din zilele urmatoare pt ca nu stiu daca mai apuc sa intru
Micola imi pare rau ca esti suparata din cauza jobului.te pupam si sa speram ca se indreapta situatia.
Darksa treaca raceala repede.
Si la final va spunem ca stim poezia Tica, tica tica pe de rost,cantecelele Twinkle twinkle little star,Bate vantu frunzele, si numaram corect de la 1 la zece pe romana si de la 1 la 11 pe engleza.Si daca nu ne place de persoana cu care mami sta de vorba in loc de ' Hi' spunem 'Bye, see you' incontinuu pana se gandeste mami sa incheie discutia
Am fugit la somn.V-am pupat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

DAVID Sa cresti mare, sa fii sanatos si sa umpli vietile parintilor doar cu bucurii! Ledi sa va traiasca baiatul si sa va bucure din plin!

DARIA Sa cresti mare si sa fii sanatoasa! Selene sa va traiasca fata si sa va aduca numai bucurii!

Oana Sa fii sanatoasa, fericita si iubita!

O zi frumoasa tuturor!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

David, Daria, LA MULTI ANI!! cu multa sanatate, bucurii si cadouri nenumarate!

Mergi la inceput