Licurici de ian-feb 2009 Felicitari Carmen!!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

LA MULTI ANI DARIA!!!

LA MULTI ANI DAVID!!!


Multumesc pentru urari si ganduri bune, dragelor!





Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

David , Daria multa sanatate, fericire si o viata plina de bucurii!




Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009


Delu Prichindelu'
Prichinduta

Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaq spune:

Multumesc de urari!Inevitabil nu pot uita de sarbatoritii de azi fiind ziua mea.La multi ani David si Daria!Doi ani deja, ce trece vremea copilasii nostri cresc mari...mami de Luca nazdravan 02.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariya spune:

LA MULTI ANI,DAVID!sA-TI DEA DUMNEZEU SANATATE MULTA SI PARINTILOR TAI NUMAI BUCURII SI FERICIRE!LEDI iti doresc tot binele din lume si putere multa si sa ai parte de o viata mai linistita de acum incolo alaturi de comoara ta si de sotul tau!


LA MULTI ANI ,DARIA!SANATATE MULTA ,PRINTESICO! SELENE iti doresc o viata senina si plina de bucurii alaturi de micuta printesa si sotul tau!si mult calm,putere si realizari frumoase!

LA MULTI ANI,OANA!

Of,ce trece timpul!...pup fetele vesele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

La multi ani Oana!

La multi ani Daria! Sa fii sanatoasa si fericita toata viata!.

La multi ani David! Sa fii sanatos puiule! Sa cresti mare si peste ani sa o auzim pe mamica ta cum ne povesteste ca se pregateste de nunta feciorului!

La noi ninge aproape neincetat de ieri. Am mers de dimineata sa cumparam bradul si ne-am trasnformat in oameni de zapada. Marius stie acum ca ne-am intalnit cu Mosu' si ne-a dat "badul" pentru el. Bine ar fi fost sa fie chiar asa si sa nu fi costat bani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

LA MULTI ANI OANA!!



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Multumim mult pentru toate urarile, fetelor!

Desi e sambata, noi nu sarbatorim azi, nu stiu cand vom sarbatori, posibil saptamana viitoare, pentru ca am profitat de week-end si am bagat un smotru de is obosita rupta si tot mai am. Curatenie de Craciun, cica.

Pozici o sa pun cand pot, OK?

Ma duc inapoi la lucru.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Al doilea blog al meu - felicitari realizate manual!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Daria-Nandini, haiosenii si dragalasenii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

La multi ani Daria
La multi ani David
La multi ani Oana
Tuturor sanatate si o viata lina si plina de daruri si bucurii.

Sanatate si la bolnaviori (Dark ) si sa se rezolve problemele de job la cei ce le au.

Am terminat si eu cumpararea de cadouri si azi am luat si brad. De maine dupa serbarea lui Dori copii vor sta la tara pana in in ajun pentru ca aici e o iarna ca in povesti si vreau sa se bucure de zapada.
Pupici si o seara faina iar maine o zi frumoasa langa cei dragi tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arriel spune:

DAVID si DARIA sa fiti sanatosi, voiosi si cu mult noroc in viata! Multi si mamicilor voastre dragi!

Mami de Thea Bianca (03.02.2009)

www.flickr.com/photos/cristiserban/sets/72157617398070712" target="_blank"> Thea primul an
Thea creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asparagus spune:

La multi ani, Daria
La multi ani, David
La multi ani, Oana

Va dorim tuturor numai fericire, sanatate, sa va bucurati parintii in fiecare zi!
Ledi,

Noi suntem sa zicem ok...sotul meu a avut simptome de infarct, a fost internat de urgenta, i-au facut analize, etc...nu se stie bine ce a fost, la inima nu se vede nimic, dar se poate totusi sa fi fost ceva...are in continuare dureri de cap, ameteli...luni are programare la neurolog, sper sa nu iasa nimic de rau. Poate sa fi fost un virus, poate sa fie numai pe baza de stres, poate sa fie d ela coloana, pot fi multe...nu vreua sa ma gandesc la nimic rau...
Lucas a avut si el un virus la burtica, cu 20 scaune pe zi...acum si-a revenit. Nu a trebuit sa ne internam, am fost multumita si asa, ca jumatate de cresa a fost la spital.
Noroc ca era mama venita la mine, o chemasem 2 sapt. mai devreme, parca mi-a dat Dumnezeu minte, ca altfel nu stiu cum ma descurcam, au fot amandoi in acelasi timp bolnavi.
Azi vine si tata, si raman pana la mijlocul lui februarie, SLava Domnului!

Ioana
mamica fericita de Lucas 18.01.2009

http://www.foto-la.de/Lucas/

Mergi la inceput