Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***283***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

In timp ce-l barfeam eu pe frum, Andreiul s-a culcat.

Dodo, uite ca eforturile tale si ale lui Bogdi incep sa se concretizeze tare frumos.Tare dragut era el si mi s-a parut, asa din poze, ca era si tare patruns de importanta momentului. Iar Isabella e o scumpa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ana, Adirys, voi care va laudati ca a intrat indemnizatia, pe cat o primeati de obicei? Ca io am gasit cardul gol

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Saby, eu am o prietena cam de aceeasi varsta cu tine, are fetita nascuta cu o zi inainte de Andrei. Ea si-a pus sterilet si este foarte multumita, alte exemple nu stiu si nici pe propria piele n-am incercat.

Referitor la vaccin, la scoala s-a facut o campanie pro-vaccinare, era faza aia cu vaccinarea fetitelor. Au venit trei medici si au prezentat avantajele, fara a ocoli insa precizarea dezavantajelor. Pe mine una m-au convins. Si ginecologul meu este pro, dar eu am iesit din grupa de varsta, ca altfel mi-as face vaccinul.

Cred ca Mada poate aduce lamuriri mai pertinente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Monnvas, eu o primeam de obicei in 10. Pfuuu, urat e sa gasesti cardul gol!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

La mine a intrat in 14, insa se intercalase si sfarsitul de saptamana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Va pup pe toate, ma duc la.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

SABY pai cu steriletul nu cred ca vei vedea Mosh Craciun la fata. Nush ce sa zic, noi suntem mai nou clienti Durex. Am constatat ca la mine anticonceptionalele, luate pe termen lung, afecteaza cheful de lugu-lugu.

(si am primit cadou de la o prietena o punga maaare cu Durex - vreo 50 de bucati, cred ca le folosim pan' la bb2)

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Neatza fetele. Drum bun excursionistelor. La noi s-a pus pe iarna, ninge viscolit si e un ger....de ti se sparg dintii in gura. In schimb, am primit o veste care ma bucxura dar totdata ma si intristeaza...Am sanse de trasfer la Brailaaaaaaaaa....dar totodata, ma intristeaza aceasta veste deoarece trebuie sa imi las aici (la Galati) niste colegi DEOSEBITI (evident o parte dintre ei, caci restul nu conteaza). Dar trebuie sa aleg intre a face naveta, a pierde timp si bani si sa am o relaxare la serviciu....si intre a fi aproape de casa, sa NU consum nici un ban pe trasnport si un colectiv tepos si batut in cap, fara initiativa...
Intr-un cuvant sunt bucuroasa caci se apropie transferul...voi vedea cum voi face fata schimbarii.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!

Noi suntem cu bagajele-n masina, asteptam sa se trezeasca printesa care inca, sa fie pregatita pe diseara !

Saby, buna tema ta de discutie si pe mine ma preocupa, eu iau anticonceptionale de multa vreme, acum iau Cerazette dar ma gandesc ca dupa ce innchid lactobarul sa vad ce metoda aplic, steriletul ginecologul meu nu-l recomanda la cezariana asa ca nu stiu ce variante mai care sa ma incante
Vaccinul oare pana la ce varsta se poate face ? cred ca sigur eu sunt iesita din schema, daca nu as fi, eu mi l-as face

M-am uitat la prognoza si suna binisor, frig tare !!

Multi si drum bun excursionistelor !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata ...la noi e viscoooollllll si

Las cafa



si un colind



Saby nu stiu ce sa-ti spun /raspund la intrebarile tale.




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput