Fluturasi de martie-aprilie 2011 (98)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

hello burticute frumoase!!! eu la munci...multe,multe munci!!! si acasa si mai multe... am spalat 3 masini cu hainute,prosopele,barbite,paturici si ce mai e pt bebica si acum astepta toate sa le calc....
am vazut ca vb de aspiratorul nazal(batista bebelusului cum ii spuneti)..eu am luat de la chicco si nu se pune la aspirator(mi se pare cam prea mult puterea aspiratorului pt nasucul ala mic si carn... se foloseste cam asa http://www.youtube.com/watch?v=h6D1zYQF2dA

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

hello burticute frumoase!!! eu la munci...multe,multe munci!!! si acasa si mai multe... am spalat 3 masini cu hainute,prosopele,barbite,paturici si ce mai e pt bebica si acum astepta toate sa le calc....
am vazut ca vb de aspiratorul nazal(batista bebelusului cum ii spuneti)..eu am luat de la chicco si nu se pune la aspirator(mi se pare cam prea mult puterea aspiratorului pt nasucul ala mic si carn... se foloseste cam asa http://www.youtube.com/watch?v=h6D1zYQF2dA

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 28+




exista si varianta asta in farmacii..dar nu de la chicco, sincer nu stiu cum se numeste..dar nu are puterea aspiratorului..cat poti trage cu gura ? acum vedeti voi daca veti avea nevoie sau nu pe parcurs..daca va loviti de problema si n-o scoateti la capat cu alte instrumente veti apela si la metoda asta..daca nu, sunteti fericite ca n-ati avut nevoie

mami de Vlad 09.04.2009 si s29 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

Multumesc Cami
Acum fac lista si vreau sa cumpar sa am de toate...plus ca hainutele chiar daca sunt noi trebuie sa le spal si chiar nu stiam cu ce
multumesc

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" +28
(Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

SPEANTA ... asa imi place sa te vad mai activa pe aici pe la noi ... unde nasti pana la urma?

stefy eu nu as putea sa ii trag cu gura
prefer aspiratorul
auzisem si de varianta asta

am dat si eu la sotul comanda de halvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
abia astept sa vinaaaaaaaaaaa

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 24+ PETRA ADRIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

simona eu am mancat la halva azi....dar crezi ca ma agit cu calorii si alte chestii? deloc, mai rau mi-as face.
de aia se pun pe voi , fetelor, ca va tot bateti capul cu ele

mandreeac sa-ti fie de bine orezul. cred ca a iesit super bun mai ales ca l-a facut mama

S-a intamplat minunea mult asteptata29+


Delicios. Si eu am mancat azi salata de varza murata, asa mult imi placeeeee.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 28 Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

hello burticute frumoase!!! eu la munci...multe,multe munci!!! si acasa si mai multe... am spalat 3 masini cu hainute,prosopele,barbite,paturici si ce mai e pt bebica si acum astepta toate sa le calc....
am vazut ca vb de aspiratorul nazal(batista bebelusului cum ii spuneti)..eu am luat de la chicco si nu se pune la aspirator(mi se pare cam prea mult puterea aspiratorului pt nasucul ala mic si carn... se foloseste cam asa http://www.youtube.com/watch?v=h6D1zYQF2dA

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 28+




Am si d-asta dar nu am putere sa trag cu el asa incat sa-i curat nasucul...

Simona, mami de baieti David, Matei si 29 s Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

simona eu am mancat la halva azi....dar crezi ca ma agit cu calorii si alte chestii? deloc, mai rau mi-as face.
de aia se pun pe voi , fetelor, ca va tot bateti capul cu ele

mandreeac sa-ti fie de bine orezul. cred ca a iesit super bun mai ales ca l-a facut mama

S-a intamplat minunea mult asteptata29+


Delicios. Si eu am mancat azi salata de varza murata, asa mult imi placeeeee.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 28 Rares Andrei




si mie...dar ma abtin, ca pe urma abia ma mai misc de umflata ce sunt..picioare, maini, degete..ma omoara sarea asta chiar am avut sarmale de post -preferatele mele- si n-am mancat pt ca erau cam sarate..probabil de la varza..

mami de Vlad 09.04.2009 si s29 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

eu de data asta la spalat am pus fff putin detergent lichid si balsam de rufe pt bebici(cica),dar mi se par ff parfumate..am zis ca le las asa pt ca mai avem 12 sapt si or sa isi piarda parfumul, dar am sa vad ce alti detergenti pt bebei mai sunt pe piata nu ff parfumati

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

am citit si eu la cealalta odisee..ce frumos..mie inca nu-mi vine sa cred ca ne apropiem de momentul intalnirii cu bebicii..of, parca nici nu realizez ca voi mai avea unul....si curand.. parca nu m-am gandit/pregatit suficient de data asta..

mami de Vlad 09.04.2009 si s29 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

stefy am vazut si eu filmuletul. dar cum tragi mucisorii? ii tragi tu asa? parca nu-mi place prea tare ala

S-a intamplat minunea mult asteptata29+

Mergi la inceput