Mamici inimoase de Constanta *135*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

CRIXIA, si prietena Elena, mai vine?

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

ete www.jucariata.ro/mighty-beanz-pista-slashn-smash-p-2592.html" target="_blank">asta e dracovenia si s-a trezit acu' ca vezi -doamne numai asta isi doreste de la Mosu' si nu mai e nici macar in on-line pe romania nu cred ca ar mai ajunge de pe amazon sau alte site-uri de gen.




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Crixia da-i sotului tau Ketonal si Mydocalm,de 150 mg de 3 ori pe zi..sanatate!
Angi pista aia o vazusem la Real acum un timp. Pe aiia o vrea si Luca dar nu o va primi ca si cu beanz-urile alea s-a jucat 10 minute..
Alina ce-a zis medicul?Nu a si ragusit?Ma gandeam la o laringita.oricum sper ca nu ti-a dat antibiotic..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

kim, inca nu am ajuns cu Luca la medic, abia la ora 17.00.Si inca nu e ragusit, doar tuseste sec.Antibiotic..nu prea cred, ca nu e adepta si pana acum orice rosu in gat/laringita am trata-o cu sirop, homeopate, etc.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

vladis, ce sa zic...ai copil hotarat.Eu tot nu am priceput ce este si cu dracovenia aia, dar banuiesc ca va exista printre preferintele viitoare si ale copilului meu .Invatam pe parcurs.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, cica pista nu e de gasit. zi si tu ca nu mai e prin magazine si mosul nu are cum sa o fabrice. sa vina dupa aia (daca mai vrea). Patrick o sa se multumeasca cu aia mica de plastic = un plastic de 30 de lei, ggiiizzz!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

nu ma bag la pareri despre ieseala eu cum se voteaza asa fac eu abia astept mosul Rares nu cred ca stie el cine e mosul anul asta.Una bucata sot bolnav de lombago sau ceva cam asa am si eu,am fost sambata la ora 5 si la urgenta dar degeaba am stat 2 ore pe scaunele lor si apoi am plecat ca nu se mai putea tot astazi urma sa isi ia trimitere sa investigam.Asa ca data viitoare chem salvarea ca asa te baga un medic sau ceva in seama daca te duci tu la urgenta sa nu ii mai deranjezi pe ei nu te baga in seama.noi curatenie am cam facut dar sambata dau ultima raita de geamuri si mop si aspirator si praf peste tot si apoi impodobit bradut si impodobit casa.Cred ca imi mai trebuie niste globuri rosii pt ca anul asta mergem pe rosu desi la noi predomina globurile argintii dar am vazut la real cu 5 lei 6 buc si o sa ma duc sa vad ce mai gasesc.

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Diana cu lombago nu se vine la urgenta..trebuie mers la dr de fam si daca este cazul la neurolog.
Alina sanatate atunci! Eu trebuie sa ajung la Sima dar nu mai stiu daca mai am nr ei pt programare. Si la check up este tot 80 ROn consultatia? Ai idee?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

kim, nu stiu.Noi mergem la cabinetul ei de med familie, Luca este inscris la ea, si la Homeomed ajungem ffff rar.Dar nu cred ca este tot atat de scump ca la prima consultatie.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Kim pe cand prima consultatie era 70lei urmatoarele erau 50lei.Acum numai stiu exact cat este

Despre intalnire eu nu pot spune decat sa fie toti puiutzi si parintii din dotare sanatosi!




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput