Mamici inimoase de Constanta *135*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
deci am fost sambata la "targul" de la casa de cultura si am luat niste carnati absolut dementiali, branza si niste paine. era sa dau iama in muult mai multe dar era tare tare frig. o sa repet excursia
Mada, ce bine imi pare ca functioneaza normaderm. dupa ce termin setul asta de acnefree am sa iau si eu unul de proba.
Mariana, maine plecati la Sibiu? tinem pumnii! e ok clinica de acolo, cum ati ales-o? sanatate multa sa treaca rapid guturaiul!
Georgi aoleu ce vis
gata, la munci cu mine.
o zi super tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza.
Eu in weekend am avut program administrativ..smotru la greu,partea buna e ca am facut si bradul:)
David e tot cu tusea aia uscata si iritativa..care-l trezeste din somn..
Sambata m-am trezit si cu un curier ca ma suna si ca-mi aduce nush ce colet,dar fara expeditor..si m-a pus pe ganduri,de am zis ca cine stie ce bombe primesc.. si am dus si copilu in camera lui cand l-am desfacut...Era premiul de la un concurs..asa ca avem bere de sarbatori,desi noi nu prea bem,nici la sarbatori:)))
Lui David i-au iesit analizele cam proaste din punctul meu de vedere,sa vedem ce zice si drita azi,cand o sun,ca la mail nu mi-a raspuns..si sa vedem daca va fi nevoie si de hepatoprotectoare..

Sanatate multa,multa bolnaviorilor si bolnavioarelor.

Giorgi,ce vise ai si tu..

Lulu,ce bunatati stii tu sa faci..miam ,miam..

Va dorim o saptamana excelenta.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

buna dimineata,

ptr fiecare.
Leditia...."bereeeee! nu bombe!" :))))))0
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Mery refacere rapida si sa va intoarceti cu vesti bune de la Sibiu...
Ledi asta da bombe si noi tot in acest wk am facut bradulsi tot ce trebuia inainte()
Ai mei huni ...Isabella e aprope vindecata mai are hunul ...dar e pe drumul cel bun si el....(doar o laringita urata,urata doar atat au putut sa aibe si ei)




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

cami, multumim de capitol nou ce mai fac fetele?

fiquelle, bine ca isi face efectul normadermul, ma tenteaza si pe mine de cand a aparut, eu oricum sunt fan vichy, dar farmacista mi-a zis ca e numai pt ten gras, al tau cum e? oricum e bine sa faci si o curatare, macar de 2 ori/an. cat despre vlad, clar are inclinatii literar-artistice, doar vrea sa cante la pian in loc de a presta sport insa deocamdata poetul imi scoate peri albi, e portia mea de adrenalina, in caz ca traiam prea comod nasoala faza cu step-ul, chiar ma gandeam si eu la aceasta alternativa pt vlad, dar cumnata mea care este invatatoare are aceeasi parere, probabil voi alege after-school.

merry-anna, sanatate multa si drum bun la sibiu, vad ca te streseaza f mult aceste plecari, nu se anunta ninsori, ci doar ger, sa dea DD sa va intoarceti cu bine

ledi, succes la doctor! hai sa vezi ca vii cu vesti bune cat despre bere, nu iti face griji, putem sa cinstim pe 20 in cinstea mosului

jone, da' telegrafica mai esti, hai de ne spune ce minunatii ai mai facut pt craciun.

cornelia, nu-i bai, bine ca s-a rezolvat, bafta la serbare bradutului stefan!

sanatate la toti bolnaviori si vlad da semne iar sper sa fim bine joi la serbare.






mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Buna, imi cer scuze pt absenta dar de citit v-am citit,am fost cam aglomerati in ultima vreme cu schimbarea masinii care consuma mult peste puterile noastre financiare asa ca am schimbat-o cu alta cu consum la jumatate dar dubla ca pret asta este si am tot alergat cauta vezi acte pt ambele etc inca nu am inmatriculat-o dar poate reusim sapt asta in rest la noi toate bune.Ma duc sa culc copilasul si poate mai revin noi curatenia o facem sambata si abia atunci vom decide ce bradut facem si cum facem.Culc copilasul si apoi vreau sa ii varuiesc un perete care s-a cam albit de la atatea interventii asupra lui.Va pupam.Pt intalnire facem prajiturele ceva cumva?sa imi ziceti si mie.Eu am bagat o masina cu hainute triate sa le dau unei mamici sau se impart nu stiu cum se face dar voi invata cred.Va pupam

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Dragele mele,

In legatura cu data de 20 Decembrie.....
Timpul e scurt, sala este inchiriata intre ora 17 si 20.00, Mosul vine la 18.00 sa aiba timp sa imparta cadourile tuturor copiilor.
Eu zic sa incercam sa ne strangem in timp util, sa apucam si noi sa mai vb. barfim, etc, pana vine Mosul...ca dupa aceea, suntem ocupate cu POZE, etc, si timpul trece rapid.
Ma gandesc ca nu mai este vreme sa facem Bazar clar, asa ca ....eu propun(daca voi aveti alte idei, e f bine) daca cineva are ceva de donat, o poate face direct catre mamica/mamicile care doresc inainte de intalnire sau in ziua respectiva, fiecare cum doreste, are posibilitate.
Se va pierde f mult timp si nu ne vom incadra in timp, plus ca, cu siguranta dorim sa iasa frumos ptr copii, sa se bucure de venirea Mosului, si ptr asta avem nevoie de timp.

In alta ordine, eu incep sa fac planuri ptr cumparaturi. Daca pana vineri intervine vreo schimbare in programul vostru si nu mai veniti(cele care mi-au confirmat ca vin) sau mai este cineva care nu a confirmat venirea, va rog sa ma trageti de maneca.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

lulu, mi se pare ok ideea, s-ar pierde intr-adevar timp mult cu bazarul, adunam toate lucrurile aduse pt donat si apoi le impartim mamicilor pt bazar.


fetelor, in special mame de baieti va rog mult spuneti-mi daca ati vazut pe undeva pista slam n' smash pt. mighty beanz, am umblat disperata pe la toate supermarketurile si nu gasesc.




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui vladis
pista slam n' smash pt. mighty beanz,


mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David


Ce este aia?
Ma asteapta asa cerinta, in viitor


www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE


Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

da Lulu, si eu imi incurc mintea in denumirea asta
si fii-mea are 3 mighty beanz...si ma uit la ele, si nu pricep mai nimic! Si cand am vazut ce colectie ampla exista...doamne, ce inventii!!

Eu am una bucata sotz cu criza de lumbago sau ceva similar...azi se cauta, ieri a stat lungit in pat. Sunt cam zombie, un we cu ingrijiri x3...si vroiam sa fie we de curatenie generala...nu stiu cand voi termina si eu

eu n-am nimic de propus pt intalnirea de Craciun, astept cu nerabdare sa ne vedem! Deci nu mai vin cu troler-ul( suportul de umerase)...atunci vin si cu Ana

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput