Pufuleti iubiti ian-feb 2010 (179) LMA ale1212xa!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

laitica - mi-ai facut seara pefecta cu pozele lui David. E un frumos , Doamne ajuta sa fie totul bine si pentru el pana la urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

laitica - mi-ai facut seara pefecta cu pozele lui David. E un frumos , Doamne ajuta sa fie totul bine si pentru el pana la urma.


Cum, cand? Ca nu erau.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

laitica - mi-ai facut seara pefecta cu pozele lui David. E un frumos , Doamne ajuta sa fie totul bine si pentru el pana la urma.


Cum, cand? Ca nu erau.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe







Ce dulce este! Este asa finutz.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

E un scump DavidSa dea Domnul sa fie mereu bine,sa nu mai aiba probleme.Mami de David arata foarte bine,a trecut prin atatea,o fire foarte puternica(din ce a povestit).

Ma bucur sa aud si de Miruna numai lucruri frumoaseSa fie mereu asa,de fapt si mai bine

Pupici pt mamicile incercate(Lali,Dastefa,Adina)


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Nu te stradui sa iti arati intelepciunea!Daca ai intelepciune ea se va exprima singura,fara sa depui nici un efort"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:



azi n-am apucat sa intru de loc ...a fost ziua surorii mele (sa-mi traiasaca!!! )..adica inca este ...si am fost la cumparaturi ..apoi ceva gateala ...d-astea ...maine e cu invitati si inainte curatenie, deci cel mai probabil nici maine nu o sa pot intra

dastefa...felicitari pentru mirunica cumintica si isteata ...ce as vrea sa stea si a mea singurica sa se joace ...

danasor ma bucur ca i-a placut anastasiei clipul...si isabela este innebunita dupa chipmuncks (sau cum se scrie )

Cris.d ...NO COMMENT...sunteti superbi ...cu tot cu bradut

Lalitica un David mic si frumusel foc ...multa sanatate !!!

am vazut ca ati vorbit despre taietura de la cezariana ...eu naturel...k mai bine era ceza......cam ce zice alexutzza doar ca nu e rosie si e in alta parte ...mda ...nush cum e siecul dupa ...si nici nu prea sunt curioasa ..mi-e o frica de mor...


www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

LML Sebi!!!

LML Dani!!!


www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Xela felicitari ca ai scapat (sunt sigura k "cu bine") de examen!!

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Noapte buna!!! Somn usor!!! Vise placute!!!

...puricii sa va sarute

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica



azi n-am apucat sa intru de loc ...a fost ziua surorii mele (sa-mi traiasaca!!! )..


www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

La multi ani pt sora taSa iti traiasca si sa i se indeplineasca dorintele


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Nu te stradui sa iti arati intelepciunea!Daca ai intelepciune ea se va exprima singura,fara sa depui nici un efort"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

moama, da ce rapiditate..de abia am pus pozele ca mi-a luat ceva timp ca David nu avea chef de somn ci de harjoneala. tocmai ce ma gandeam sa va zic ca al meu doarme de pe la 9 seara pana dimineata, cand uite ce surpriza mi-a facut azi...abia de 10 minute s-a culcat.

multumesc fetelor de complimentele la adresa lui david si multumesc pentru incurajarile si gandurile bune pentru david. am mai rasfoit capitolele din urma si am vazut titlurile capitolelor. sunteti niste dragute.

despre noi, nu mare lucru. a inceput si david sa faca bravo-bravo. papa nu vrea sa faca inca si nici sa spuna pa, dar in schimb spune cocosi aplauda toata ziua.

am avut si noi o perioada in care nu a prea mancat dar vad ca de vreo 3 zile si-a reluat programul normal de mancare, asa ca de acum ma incumet si eu sa fac mancare mai diversificata pentru el.

am studiat jucariile decenuelei. super faine. pacat ca nu ti-a venit ideea mai repede ca iti faceam ceva vanzare. eu sunt abonata pe picasa la jucarii si haine de copii, gasesti multe lucruri faine si mult mai ieftine decat in magazine.

la multi ani tutotor pufuletilor care se sarbatoresc. inca nu imi vine sa cred ca deja au inceput sarbatoririle pentru primul an de viata...ce repede trece timpul...

am vazut si la bubu ca deja si-a impodobit bucataria...am retinu si eu ceva idei...maine ma duc pana la mall sa fac si eu ceva cumparaturi...

deocamdata cam atat imi aduc aminte...dar revin. in week-end am mai mult timp de forumeala, ca in timpul saptamanii sunt cam prinsa

Mergi la inceput