Pufuleti iubiti ian-feb 2010 (179) LMA ale1212xa!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Citat:
citat din mesajul lui elefantica



azi n-am apucat sa intru de loc ...a fost ziua surorii mele (sa-mi traiasaca!!! )..


www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

La multi ani pt sora taSa iti traiasca si sa i se indeplineasca dorintele


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Nu te stradui sa iti arati intelepciunea!Daca ai intelepciune ea se va exprima singura,fara sa depui nici un efort"




Multumesc mult!!! Si tie sa-ti traiasca!

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

mi-am adus aminte ce am vrut sa mai zic...simply, sa stii ca si david al meu nu e departe, are 7130gr si stiu ca si Maria de adina_bulina se invarte tot in jur de 7000gr, asa ca nu-ti fa probleme ca nu sunteti singurele slim de pe aici. noi si cu nikole facem clubul manechinelor (ma rog, in cazul meu, al manechinilor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalitica2000

mi-am adus aminte ce am vrut sa mai zic...simply, sa stii ca si david al meu nu e departe, are 7130gr si stiu ca si Maria de adina_bulina se invarte tot in jur de 7000gr, asa ca nu-ti fa probleme ca nu sunteti singurele slim de pe aici. noi si cu nikole facem clubul manechinelor (ma rog, in cazul meu, al manechinilor)

Lali de David luptatorul nostru
grupul manechinelor/manechinilor


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Nu te stradui sa iti arati intelepciunea!Daca ai intelepciune ea se va exprima singura,fara sa depui nici un efort"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

am trimis de doua ori mesajul...eu azi am cam baut prea multa cola si nu mi-e somn deloc...bine ca maine e sambata..abia astept sa ma duc sa cumpar tot felul pentru decorarea casei de craciun.
eu abia astept sa vina craciunul anul asta ca sa pot sterge din cap craciunul de anul trecut, pentru ca pe 23 dec am aflat de pb cu david si 3 zile am stat inchisi in casa si era o liniste de zici ca murise cineva. anul acesta abia astept sa impodobim bradul, sa ascultam colinde si sa gatesc numa bunataturi...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

am uitat sa va zic,david a participat azi la prima petrecere de craciun. firma noastra organizeaza in fiecare an cate o petrecere pentru copiii angajatilor, drept pentru care l-am dus si eu pe David sa-l cunoasca si sa-l intalneasca pentru prima data pe Mos Craciun. Evident, ca a fost cel mai micut, mai era o fetita de 1 an, in rest doar copii de la 2 ani in sus, dar a fost fun, ne-a placut, am facut poze cu bradul, cu mosul. cu siguranta la anul va fi si mai frumos, pentru ca atunci va alerga si David cu copiii pe acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

buna...seara

inainte de toate, lalitica, ai un baietel superb!!! sa va traiasca si sa fie sanatos!!!!

cris.d, am remarcat scaunul ikea, din ala avem si noi, doar ca mesele se desfasoara mai mult in picioare, nu mai sta


gata, incepe nu stiu ce film....labirintul lui pan....

_
mama lui Stefan, pui scump
asteptam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

gata, am terminat de vizionat toate pozele pufuletilor. nu stiu cum sunt bebeii de la alte odisee, dar pufuletii nostri sunt numai piese de piese. la toti a inceput sa se puna amprenta personalitatii lor...plus ca sunt ffff frumosi si expresivi...ce mai, avem cu siguranta cei mai frumosi copii din lume...sunt asa de draguti, acum la varsta asta, de iti vine sa-i mananci...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

predau stacheta...am frunzarit netu, acu ma duc sa ma pun in pat sa ma uit un pic la tv pe ziua de azi...ne citim pe dimineata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Am incarcat poze din ultima luna si poze de la motz si ash fi vrut sa incarc si un filmuletz tot de la motz dar fishierul e tip .MOV si nu reushesc.


Petrecerea a fost foarte reushita, mai ales ca fetele s-au simtzit destul de ok (cunoshteau pe toata lumea)...au si dansat chiar.

Au ales de pe tava dintre: carte, pieptan, cd, cheie de mashina, cheie de mecanica, calculator, parfum, seringa, polonic, foarfeca, pensula, o piesa de lego, bani. Natalia a pus mana pe polonic, pensula si calculator, iar Alena pe seringa, cheia de la mashina si parfum.


Au primit si cadouri si bani, printre care si un cal de plush balansoar pe care l-am tuns dupa ce mi-am facut o mie de draci la cat par am cules azi de peste tot.

Per total... sunt multzumita de cum a ieshit. Dar inca nu-mi revin ca am fete mari...de 1 an. N-ash putea spune "parca a fost ieri", dar "parca au trecut asha...vreo 3 luni" mai degraba. WoW! Nu-mi revin!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

tomaca Am aflat de la primul eco ca voi avea 2 bb-i si cum eram singura am fost destul de shokta ca sa zic asha, ecografistul imi tot zicea de 2 saci si eu nu intzelegeam ce-mi zice . Dar cand am ajuns acasa si i-am zis sotzului, el foarte senin mi-a zis ca se ashtepta...nu shtiu cum ... In cele aproape 9 luni ma obishnuisem atat de bine cu ideea ca nici nu ash fi conceput sa fi fost altfel!


elefantica Mashinutza este, spre surprinderea mea, una dintre cele mai de succes jucarii din ce am cumparat pana acum. Natalia a fost captivata din prima de ea si s-a jucat legat cred ca vreo 1/2 de ora... Chiar e faina, cu muzica, butoane si lumini, poate bb sa se asheze pe ea, are un portbagaj care se ridica si plimba acolo alte jucarii...e chiar ok.

ruxita Eu am primit decizia cu cuantumul indemnizatziei la fix 1 luna de la depunerea dosarului si apoi la inca o luna au inceput sa vina si banii pe card.

cris.d Pana la urma ai luat scaun de baie... eshti multzumita de el? De fapt Ema ? Cat a costat si de unde l-ai luat?




Mergi la inceput