Pufuleti iubiti ian-feb 2010 (179) LMA ale1212xa!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalitica2000

am trimis de doua ori mesajul...eu azi am cam baut prea multa cola si nu mi-e somn deloc...bine ca maine e sambata..abia astept sa ma duc sa cumpar tot felul pentru decorarea casei de craciun.
eu abia astept sa vina craciunul anul asta ca sa pot sterge din cap craciunul de anul trecut, pentru ca pe 23 dec am aflat de pb cu david si 3 zile am stat inchisi in casa si era o liniste de zici ca murise cineva. anul acesta abia astept sa impodobim bradul, sa ascultam colinde si sa gatesc numa bunataturi...



Lali de David luptatorul nostru



meritati un craciun de vis toti 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Neatza!
Ruxita pe mine si acum ma doare bazinul de mor. Cu altele nu am avut pb, epiziotomia s-a vindecat f. usor, nici nu mai stiu care e (ca am 2, in X una peste alta)

... la mine s-a cicatrizat cica foarte urat... mi-a prescris un antibiotic, supozitoare diclofenac si neopreol unguent la locul faptei ... dar pentru refacere completa operatie plastica!

... si atunci cum e mai bine sa nasti natural sau cezariana?

AMR 4, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)





ruxita si eu am avut pb cu cicatricea si mi-a zis de operatie...mi-a recomandat dr gine lioton gel...m-am dat intens cu el vreo 2 saptamani..si mi-a trecut.



Mami de Diana - 31.12.2009 -



... lioton gel probabil extern? "problema" mea e la intrare si cumva interior, ca in exterior toate asistentele exclamau "vai ce cusutura frumoasa!" de parca sta cineva sa ma admire in locul respectiv...

AMR 4, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)




aceeasi pb am avut-o si eu....cu lioton gel m-am dat de 3 ori pe zi (e cam mentolat)..dar e ok

in legatura cu cusatura frumoasa....asa mi-au zis si mie


Mami de Diana - 31.12.2009 -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

Citat:
citat din mesajul lui larisel
cris.d Pana la urma ai luat scaun de baie... eshti multzumita de el? De fapt Ema ? Cat a costat si de unde l-ai luat?


_
din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoare





f multumita. e Jane Fluid, 120 lei,se pliaza, , de pe bestkids punct ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

si buna ziua
su multumim mult de aprecieri. avem si noi ups'n'downs, dar asa e normal si per ansamblu da cu plus.un plus frumos, ceea ce ne face fericiti. pai cum sa nu ne cresca ranza, vorba decenuelei, cand in fiecare zi sapt. asta ana ne-a lasat biletzele si "cartile" scrise de ea cu dedicatzii de I love you, mummy/daddy so much. Abia o astept si pe Ema. Ea acum e la capitollul mangaiat si balit pe fata. Iar pe ana o soarbe din priviri si o mangaie pe mana intr-una la masa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

XELA, PUI linkurile si pe mailul comun, pls?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

am vazut poze una si una: DAVID voinicel la 190cm,om serios, bea vin rosu, gemanutzele aplaudate de toata lumea la scena deschisa si calare una pe alta in scoica. fain party si...bogaat.faine fete. mami, muuulte.pastaia la brad.merge?
Teo care devine cake boss al craiovei. btw, Lucia, ca era tortul tau. atat so far

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

cris - f frumoase pozele, Ema se face mai frumoasa pe zi ce trece. De Ana nici nu mai vorbesc ... e o adevarata domnisoara .
Vreau si eu cana cu Minnie, de unde ai luat-o?


Am admirat si eu pozele. Ochi frumosi au fetele. Cu cine seamana?
Daca tu ai vazut cana, eu am vazut masa di bucatarie. Poti sa faci o poza expre cu ea? Mi s-a parut cu caracter util si pt mine.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe







cu mami seamana la oki.

masa e de la ikea, cu blat de sticla transparent. au si negru sau colorat, parca


Revazut poza. Ma refeream la masa din spatele Emei, nu cea pe care mananca Ema.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

cuscra,am vazut pozele pom in ghiveci,asa-i? cu juma de ora mai devreme ii ziceam "fameliei" ca mi-ar place sa facem si noi asale-am putut arata si unu' impodobit
ii place emei in scaunelul de baie? e ca si al lui alex,doar ca al lui e verde
puteti filma reclame despre famile,despre "acasa"sunteti extraordinari!

mami de Alex si Radu


tare asta. facem un ban cinstit
nu stiu cum are alex scaunel, dar e nou la noi si taare fain. imi place ca se detasheaza partea din fata, nu trebe s-o pun greu in el,plus ca fac amandoua, ca de cand ma bate ana la cap


Am tras si eu cu ochiul dupa scaunel , dar n-am vazut nimic. Ce ati cumparat, ca ma bate si pe mine gandul si nu stiu ce sa iau. Nu vreau sa patesc ca si cu olita (am schimbat 2 si tot degeaba; fundul domnului nu se lasa cucerit).

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

Citat:
citat din mesajul lui larisel
cris.d Pana la urma ai luat scaun de baie... eshti multzumita de el? De fapt Ema ? Cat a costat si de unde l-ai luat?


_
din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoare





f multumita. e Jane Fluid, 120 lei,se pliaza, , de pe bestkids punct ro


Gata, am prins info

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

larisel, tare faza cu tunsul calului

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput