Pufuleti 2010(171) - David, ne gandim la tine!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui larisel

miremia


De unde iau vanilie-vanilie?


_
din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoare





Am vazut in supermarket dar daca nu gasesti pe acolo iti aduc eu cand vin de Craciun.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Am vazut gemanute si m-am topit de dragul lor. Sunt asa frumoase pozele cu ele impreuna jucandu-se! Si ce frumos interactioneaza!
Desigur m-am gandit si la Larisel care le cara pe amandoua deodata. Pai pe mine m-a rupt Mara azi cand am dus-o la biserica in brate...aveam junghiuri, dureri, am zis ca nu mai fac. Cum reusesti sa le duci pe amandoua?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:




Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

am avut nashii pe la noi, a socializat ema la greu cu nashica mai mare decat ea c o zi. f fain. am povestit, plimbat/stabilit motzarea in weekendu cu sf Ion (ca sunt vreo 5 in familia mare, plus picele la 1 an..),la munte undeva, luam toti o viloaie.abia astept.

din wknd:
Paul Sa cresti mare, sanatos, cumintzel...restul le ai..
Isabela

de azi:
Maia

Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

din amintiri:
TOMACA,motanul e al cartierului, dar e mai atasat de cateva familii:noi il hranim/ana cam de luni pana vineri, sambata merge la o prietena a anei, cu care si doarme,e peste tot. bona nu am mai cautat intens, am zis ca doar daca se iveste ceva prin cunoscuti mai incerc, ca la anuntzuri am luat tzepe...si 2 agentzii de bone nici macar nu mi-au raspuns la cerere...o fi zona
ANAG ma bate si pe mine un gand de ..decorare. Daca ai timp/chef, da si la mine un PM cu detalii.I-a trecut buzica?
DECENUELA, F faina ideea de banutzi extra. Pai si nu pui si la noi aici lista cu "potentziala zestre" de jucarele? Eu as vrea sa iau "cautate si aduse gata", ca-s mai lenesha la cautat pe net

...mda, s-a terminat spatiul pe memorie, ca mai mult nu mai stiu.daca imi era ceva adresat, mai trageti de maneca...si scuze.

XELA, cum v-ati petrecut? S-a distrat A? Ce ai bucatarit fain?

Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Neata, neata!


he, he, suntem si noi mai mari cu o lunita avem 10 luni

La multe lunite, puiul meu iubit!!!


Si daca e deja cafea data(crisD),dam si noi bunatati pe alese sa va faca ziua frumoasa





si spunem si noi LML pufilor de zilele trecute, cand am lipsit in front.....sa fie toti sanatosi si fericiti


Lipsesc motivat, sa stiti, chiar daca nu dau inca detalii, pana dupa jumatatea lunii o sa am trebita.


Intru seara si arunc o privire ca mi-e tare dor, dar scrieti mult peste zi si nu mai apuc sa raspund, nu apuc nici sa citesc tot uneori....raspund toturor in gand si sunt alaturi de voi cand va bucurati si cand va e greu...dragele mele...


Lali sa ai multa putere, sa va dea Dumnezeu sanatate si sa treceti cu bine peste toate incercarile astea


Dulci, mi s-a pus un nod in gat atunci cand ti-am citit mesajul....ce sa zic, trebuie sa speram cu totii in mai bine, asta sper sa te intareasca sa treceti de greutati. Si ochii albastri care te tzatzaie continuu


Vad ca vb de LP...in HA eu stiu ca-i acelasi lucru ca in cel normal, doar ca proteinele sunt hidrolizate si rupte in lanturi mai scurte de aminoacizi care sa nu mai fie alergene...Noi avem un singur tip de LP de soia, de la 0 la.....luni


Bea, multa putere de munca azi! Si multumim de urari


M-am bucurat tare sa aud de pufii mergacioshisuper super cred ca va incearca niste sentimente, mamicilor in WE am fost la fetita nasilor nostri care a implinit 1 an si merge singurica destul de bine...am incremenit cand am vazut=o


fug la pui s-o pupacesc extra azi

sa aveti o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

neata fetele,multam de cafea cuscrafaine planuri aveti!olala...distractie cat incape!

LML maia,fetita finuta

spor la treaba,bea

razi,tu,razi,harap-alb...dar,daca eram mai aproape de vreun oras mare,ma bagam in biznis cu dece


mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Am vazut gemanute si m-am topit de dragul lor. Sunt asa frumoase pozele cu ele impreuna jucandu-se! Si ce frumos interactioneaza!
Desigur m-am gandit si la Larisel care le cara pe amandoua deodata. Pai pe mine m-a rupt Mara azi cand am dus-o la biserica in brate...aveam junghiuri, dureri, am zis ca nu mai fac. Cum reusesti sa le duci pe amandoua?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


subscriu


mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

bea...wow,ce distractie in we......energie pt azi


mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

neatza fetili....bine a mers coffe cris...pt ca avusesi o noapte..PERFECTA..( a se citi...a la jiji)

plus ca aseara...m-a zapacit de cap..adormit copilul....siecs cu tasu si ...cand sa vedem artificiile...ueeeeeeeeeeee....fugi..15 min...adormit copilul...intors la tasu....continuat....de unde ramasesem.....ajuns unde..trebe si....surpria..ueeeeeeeeeeeeee....plecat adormit jiji din nou....si abia la a 3-a tura...am mancat si io cireasa de pe tort, sa zic asa...grele dom'le , grele..

acu ma duc repede la shmotruiala de zi cu zi...

cris.d am sa pun niste poze, am sa vad cum..am cateva jucarii super si vin si altele

dragele mele..sa aveti o zi superba si o saptamana la fel
ne auzim mai incolo

salutari si de la....COLTZI ALBI

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret





N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput