Albinutze de Mai-Iunie 2009(95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Am schimbat ticker-ul..proba sa vad daca l-am facut bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaa... calda,perfuzabila cu nes ,ceai ,trabuce cubaneze si vougue

fug la copil ca a facut pipi si a trecut de cota de inindatii..e muarata

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Neata!

Carla, multa sanatate!
De cand nu am facut un rebus ...

O zi senina tuturor!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Concurs Clipe de vara - ser1, ser2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Serialbastre, nici eu n-am mai facut un rebus de mult timp, cred ca sunt mai mult de 5 ani de atunci. Chiar ii ziceam sotului ca m-am plafonat din lipsa de mediu concurential. In 'tinerete' eram in primii 3 pe tara la majoritatea concursurilor de rebus/enigmistica, acum nici un careu nu mai dezleg, de compus nu se mai pune problema.

Multumim pentru urari, fetele sunt virusate in continuare, pe moment tinem sub control simptomele, ramane de vazut in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

De compus, nu am compus niciodata, dar in liceu nu ne ajungeau (mie si mamei) revistele de pe piata. Preferata era RebusTIM, oare mai exista? Ia sa-mi fac eu un cadou de Mos Nicolae!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Concurs Clipe de vara - ser1, ser2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Citat:
citat din mesajul lui Serialbastre

De compus, nu am compus niciodata, dar in liceu nu ne ajungeau (mie si mamei) revistele de pe piata. Preferata era RebusTIM, oare mai exista? Ia sa-mi fac eu un cadou de Mos Nicolae!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Concurs Clipe de vara - ser1, ser2


Rebus TIM a fost fondata de Toma Michinici, acolo am inceput eu, acum se numeste OpTIM, inca se mai organizeaza in fiecare sambata cafeneaua, se intalnesc mai multi rebusisti si se definesc 2 careuri, am trecut pe la ei inainte de a pleca in Sicilia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

si bunicii mei au fost rebusisti

mai sunt si alte albinute pe aici care se crizeaza la somn??? mai ales seara desi e FRANT?

neata la toata lumea, pofta mare la cafea, eu mai bag un ochi la un film si ma duc la nani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaa...avem ,perfuzabile cu nes,ceai ,trabuce si vougue

philip la mine,daca nu este bibele de lapte la orizont e jale mare,ca pana adoarme imi pierd rabdarea si creieri-mi sunt praf si o bag la origini

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Neata! Iar is framantata ca si cozonacul de Craciun. Noroc ca mai are si cate o noapte buna, ca altfel imi faceam bagajele si plecam.

Philip, Cezara face "figuri" la somn mai ales daca e obosita. Si, inca adoarme numai cu mine.

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Concurs Clipe de vara - ser1, ser2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Cris, uau! 12 kile si... iti dai seama cum arata al meu la aceeasi inaltime si doar 10,500? zici ca-i schelet ambulant Da las ca-s faine bulanasele alea, ai din ce musca

Maria, si Darius al tau e un dolofan:) Si Dominic repeta dupa noi tot. Ii zicem papagal:)

Carla, mi-ar prinde bine si mie niste rebus cred. Sa mai antrenez neuronul obosit.

Phillip, dar e normal. Cu cat e mai obosit, cu atat adoarme mai greu si e mai greu sa se linisteasca. Si mai pot fi si dintii. Eu de cateva zile am inceput sa-l dau cu gel ca e agitat uneori si nu poate adormi.



Coraly, Sergiu (3 ian 2005) si Dominic (11 mai 2009)

www.flickr.com/photos/13756075@N03" target="_blank">poze

Alaptatul - Help Line

Mergi la inceput