Albinutze de Mai-Iunie 2009(95)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Alynta, imi pare rau pentru soacra ta! Multa sanatate si putere!

Phillip, uau! Eu nu stiu cand voi mai calca pe taramuri de astea exotice:)

Serialbastre, foarte frumoasa Cezara!

Cris, m-am uitat iar la Miruna cu placere:) Asa-i ca parca nu mai e chiar asa dolofana? Parca e mai silueta

Dominic tocmai a zis mainainte litera 's' pentru prima data. Adica 'nasu' (pana acum era nanu). Ieri a mancat ceva mai bine si azi deja s-a indopat. Cred ca recupereaza zilele de greva foamei

Coraly, Sergiu (3 ian 2005) si Dominic (11 mai 2009)

www.flickr.com/photos/13756075@N03" target="_blank">poze

Alaptatul - Help Line

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Multumim, fetelor, pentru aprecieri. Intr-adevar Cezara e foarte atasata de tati. Si foarte frumoasa, ca doar seamana cu mama ei.

Alic, fruntea sus!

Cris, distractie placuta la nunta! Si poze ...

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Concurs Clipe de vara - ser1, ser2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

buna fetele!
noi am fost afara, am stat doar o ora astazi ca e tare frig, doar 0 grade si mai si burniteaza. i-am dat o sticla de lapte caldut si nani.

clody, multumim de capitol nou, sa fie numai cu copii sanatosi si mancaciosi.
tu cum te simti?? a trecut supararea?? ce face razvan??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

incerc sa raspund pe scurt la capitolul anterior

beca, am vazut pozele. mi-i tare draga poza cu bebe mic. abia astept sa-l vad si dupa nastere, sa vad daca seamana cu poza. tu esti bine? au trecut durerile de burta??

maria, sa stii ca nu ne deranjeaza sa ne scrii cat mai des si mai mult, mai ales ca ti-am dus dorul cateva luni bune. acu trebuie sa recuperezi.

carla, sa inteleg ca te cheama anca?? si eu care credeam ca esti carla...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Offtopic:
Otilia, da, prenumele meu este Anca, nu sunt innebunita dupa el, este doar ok pt mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Pup fetele, am citit numa ultimele cateva mesaje, asa ca nu stie fata nimic din urma...

CARLA, multa sanatate tuturor!!!!! O lluati de la capat...

OTILIA, durerile de burta tot sunt, dar alea ma deranjeaza mai putin decat cele de spatel. Alea's nasoale rau de tot...

CORALY, creste baiatul, creste. In curand o sa vorbeasca corect, semn ca au crescut de tot... Pacat ca nu raman mici mai mult timp...

CRIS, ti-am spus ca-i draguta rau aia mica?

Azi am luat scaun pt sara, si abia cand am ajuns in masina ne-am dat seama ca-i prea mare si ca Rebecutza o sa fie tare chinuita la mijloc... Din pacate inaltatorul Rebecai nu mai incape pe bancheta, asa ca ea o sa stea prinsa doar in centuri, avem un dispozitiv care face ca centura sa nu ii vina pe gat.

Maine mergem sa ne cautam stofa pt canapele, vreau sa le imbrac pt ca nu se mai poate, se murdaresc intr-una de mancare, maini murdare, etc, si mi-e "mila" de banii pe care i-am dat pe ele, asa ca am decis ca este cazul sa punem stop. Am gasit un tapiter, manopera ne costa 800 ron pt amandoua canapelele si pt fotoliu, acum sa vedem stofa, avem nevoie de 18 m de stofa

Va pup, noapte buna!!!!!!!!

Ioana, Rebeca (16.05.2004), Sara (17.04.2009) si 26+
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaaaaaaaaa
haideti la calda,perfuzabile cu ness,ceai cu fructe ,trabuce si vougue

maria thanksdeocamdata vad ca a inceput bine weekendul..asteptam sa vedem si azi cum va fi in deplasare
coraly pai doar avem copii maricred ca de acum incolo or sa-si dea drumul la vorba piticii nostri..siluata asta mica a mea are 86 cm inaltime si 13,2 kg..noroc cu inaltimea ca mai ascunde suncile
serialbastre a fost superrrrrrrr la nunta,bineteles ca fara partea popiceasca ca dor suntem in post,nu?astept si eu pozicile ca sa ne vedem,ca daca fi-mea s-a perindat pe la toata lumea,numai de poze nu mi-a ars ca trebuia sa fiu cu ochii pe ea
carla offffffffff,voi nu mai scapati o darta de toate astea?/multa sanatate si sa ne ti la curent cum se simt fetele
ioana thanks,mamaaaaa ce scoruri practica si astia pentru o amarata de manopera..arata-ne si noua scunul sarei

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Carla, stai sa-l intreb pe tata ce a facut cu patutul lui Mati, ca noi l-am lasat acasa (inca nu m-am obisnuit ca asta e casa mea) e din ala de voiaj si are o zona de schimbat bb, care poate fi folosita pana se ridica bb in fund.

Vrei sa mai caut hainute mici?


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Dici, saru-mana, patut mi-a promis o prietena ca ne intalnim luni si mi-l da, daca nu reusim, te anunt.
Da, niste hainute mici ar fi excelente, si in general lucrusoare de care nu mai aveti nevoie, poate lenjerie de pat, pampersi daca au ramas, cadita de baie, ei primesc orice cu mare drag si le este foarte folositor.
Fata are 22 ani, acum am vorbit cu ei si mi-au spus ca tatal copilului a aparut numai ca sa-i scoata certificatul de nastere si sa plece cu el .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Buna fetele!
Se vede ca e week-end.e liniste la noi in stup..Noi am fost afara vreo ora,e tare gerulet..Darius a mai fost afara si dimineata o ora cu tati!
Mucisori nu prea mai are ..aspiram doar inainte de somnul de pranz si noaptea inainte de nani,ca sa doarma linistit!
Maine voi merge la serviciu cateva ore(platite extra pe loc)ca nu are cine ma inlocui,iar de luni iar concediu ,inca o sapt!

Relusha..multumim!De Radoze nu ne mai povestesti nimic?
Coraly..bravo lui Dominic pt progrese!Ma bucur sa aud ca papa iarasi cu placere!
Carla..off,imi pare tare rau ca sunteti iarasi bolnavioare!Multa sanatate si refacere cat mai rapida!Felicitari pt prietena ,poate gasesti tot ce are nevoie!
Ioana..sa foloseasca Sara cu placere noul scaunel!
Carla..halal tata...

Darius incearca sa repete tot ce ii spunem..e asa dragalas si haios..le stalceste de numa!
Fugim la baita..noapte buna si un week-end frumos si linistit!

mami de Darius Nicholas(20 Mai 2009)




Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi
www.dropshots.com/MariasiDarius#" target="_blank">Poze 2

Mergi la inceput