Floricele de liliac mai-iunie 2010 (39)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui n_a_n_a

Fetelor, va multumesc , si sper din suflet sa ne strangem cat mai multe .

Daca sunteti de acord (sau puteti propune orice varianta) eu o sa dau un numar al unui cont de-al meu (o sa il trec pe prima pagina), pe care nu il prea folosesc - sa nu se faca ghiveci, unde sa puteti face depuneri sau transferuri cu mentiunea "pentru David", pana in data de 20 decembrie. De doua ori pe saptamana (marti si vineri, sa zicem)o sa scot extrasul de cont, o sa-l scanez si o sa il pun pe contul comun de webshots, sau o sa-l trimit pe mail-ul comun (cum vreti voi), sa putem vedea toate ce si cum se cum se strange. In data de 21 decembrie voi transfera tot soldul in contul Leditiei. Am facut si un cont de paypal pe adresa mea de mail, in care se pot transfera banuti, pentru cine prefera aceasta metoda; urmeaza sa confirm cardul atasat, in urmatoarele zile.

Astept feedback de la voi si pe tema asta.


povestea stelutei de mare
Nana, mamica de ubirice dulce , Adelina Ioana - 11 mai 2010
www.sos-animale.ro/?x=show&sel=11" target="_blank">poti ajuta si tu


In ceea ce ma priveste e f OK varianta asta pe care ai propus-o daca nu ti-e prea greu tie cu atata umblatura pe la banca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Cris, super ideea cu ziua de nastere a lui David! Atunci, data limita pentru depuneri este de 16 decembrie, pentru transferuri (ordine de plata) 14 decembrie, cele normale, 16 decembrie cele cu urgenta. In 17 decebrie dimineata fac transferul, iar in aceiasi zi la amiaza banutii vor fi in contul Leditiei. 18 decembrie pica sambata!

Ruxi, cat despre drumurile la banca, no stress! Traiasca e-banking-ul !

Info despre contul bancar si cel de paypal va dau maine, daca mai strangem cateva ok-uri

povestea stelutei de mare
Nana, mamica de ubirice dulce , Adelina Ioana - 11 mai 2010
www.sos-animale.ro/?x=show&sel=11" target="_blank">poti ajuta si tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanarus spune:

Am citit si eu povestea!Groznica boala!, vreau si eu sa ajut! Felicitari Nana si Cris pentru initiativa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Nana, Cris, frumos gest

tuturor

eu, ptr ca nu imi ajungeau toate cele si ma plictiseam teribil , am inceput sa lucrez la un proiect . Si am de lucruri de facuttttttt

Asa ca imi scuzati eventuala non prezenta




Ioana & Arturicii'S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Nana : eu tocmai ce am licitat astazi un obiect in bazar pt micul David ... sa vad daca si castig

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

theo : multumim pentru albumul de pe FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Nana, Cris

Contati si pe mine! E minunat ce putem face impreuna si e o mica alinare pentru sufletelul nevinovat si pentru parintii lui greu incercati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosca spune:

OK SI DE LA MINE!!!!!

A spart gingia al 3 lea dintisor ,iar al 4 lea mai are zile doar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

buna fetelor,

scuze ca nu am mai apucat sa scriu de mult. nici acum nu stau prea bine cu timpul, dar vroiam sa va spun si eu ca voi dona niste banuti pentru micutul David, deci sunt si eu de acord cu ideea de a-l ajuta.
Doamne ajuta sa se intample o minune pentru el si familia lui, de sarbatori!!!
va pup pe toate si numai bine! sper sa am timp sa revin curand printre voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bilica spune:

Astazi mi-am gasit si eu timp sa intru sa vad si eu acel faimos mail comun...mai_iun_2010....siiii ,nu vrea sa se deschida !!!! tu le mama lor de fructe !

Mergi la inceput