Prietene la bine si la greu - 75

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Lavi

Recuperare rapida si un pup pt Rares cand ajungi acasa

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

magdaz_ina, tu ai fost greu incercata si bine ai facut ca ai venit printre noi, uite vezi ce bine e cand mai ai unde sa-ti spui oful, sa mai vorbesti una-alta... familia oricum e aproape de tine dar si prietenele sunt bune [pup Puiul tau a luat bine in greutate chiar daca e "certat" din cand in cand, ba cu legumele, ba cu fructele E un luptator! o sa vezi ca o sa fie bine la control!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

lavi ...



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

am mai pus poze



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Dana, aveti timp sa ne ajungeti din urma cu greutatea, Pinky este mai mica decat Rares si fetitele oricum sunt mai finute.
Rares de o luna si-a dat drumul, de cand cu raceala si metoda "mananca ce vrea el".
Oricum, nici eu nu am tupeul sa-l cantaresc mai des de o data pe luna ca nu face bine la sanatatea nervilor mei.

_
*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*
Magda,mami detopmodel categoria pana Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

am mai pus poze



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa

doar atat ne spui de printesa razboinica?

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna,fete dragi!!!

am intrat sa arunc un ochi prin zona,pana ce puiul mic doarme (sper sa nu se activeze "senzorul de trezire" si sa apuc sa zic doua vorbe)...apropo de puiul meu ,azi a avut un program care m-a uns la suflet:trezire la ora 9(cea definitiva),papa la 10,plimbat si jucat pana la 13.30,apoi pranz si de la 15 somn....doamne,de ar tine-o tot asa,ar fi minunat !!!(vorba aceea:pasarea malai viseaza)

lavi indraznesc sa zic ca inteleg prin ce treci (am trait si eu aceasta experienta neplacuta in urma cu ceva vreme)si nu pot sa zic decat ca ai un motiv foarte puternic sa depasesti cat mai repede momentul:Rares,puiul mic care te asteapta cu drag acasa ; te imbratisez cu mare drag si iti doresc multa putere si sanatate!!!

raluci offf ce noapte de cosmar ati avut !! multa sanatate si tinem pumnii sa nu se repete figura!!

magda felicitari ptr. greutatea "gandacelului"!! succes la control!!!

licurici spor maxim la "za big project"!!!

diana stiu ca ai auzit-o de o mie de ori,dar o mai zic si eu o data :ai niste muschetari tare mortali,care de care mai frumosi si mai isteti; nu ma mir ca te dai peste cap sa le oferi tot ceea ce iti sta in putinta...va meritati unii pe altii!! sa fiti mereu fericiti impreuna!!

angi nici eu nu i-am dat miere pana acum si avem mintenas un 1 si 2 luni...pur si simplu am considerat ca mai e timp si nici nu stiam in ce combinatie sa i-o dau; astept cu interes sa vedem ce ne spune Andre din caietul cu notite..

asa de final ,multi -ici fulgusorilor bolnaviori (nici noi stam tocmai grozav,cred ca luni bagam o vizita la pediatru ,ca am discutat doar telefonic saptamana asta) si ptr. mamicile fugarite (cred ca nu e una sa nu se simta fugarita ,darmite voi care mai si lucrati : aveti un brat de de la mine ptr. puterea de care dati dovada)

purced la o vizionare de poze..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

pai...ce sa va spun..ca e f f cuminte..nu plage decat de foame si sa o schimb...pot sa dorm ..pot sa mananc..am timp si de mine..sunt experta in schimbat scutec repede ..am facut-o sa-i placa la baie..si la masaj...nu stiu ce sa mai spun decat ca o ador si sunt ffff happy



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Gabriel

pentru licuriciu http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=157575



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare.
Imi pare asa rau ca nu am mai avut timp sa intru pe forum dar ieri am venit si noi acasa ca prea am stat pe capul parintilor mei...vorba vine...ei abia ne asteptau. Tata mi-a propus sa o las la ei pe Ema o perioada. No way. Nu pot sta fara ea. Am aflat ca mama chiar a plans cand am plecat...de , nepotica lor.

Lavi, imi pare tare rau ca s-a intamplat asa. Stiu cum e...si observ ca multe fete de aici au trecut prin asta Eu am pierdut prima sarcina la 12 saptamani(atunci am aflat) si tare greu mi-am revenit. Insa tu ai un motiv sa mergi mai departe. Rares mic si scump.

Licurici multam ca te gandesti la noi. Zburly e bine, si chiar am un mic CRA-CRA: sta cateva secunde in picioare fara sa se sprijine si a face un pas...doar unu ca apoi cade in fund.

Of...vine peste mine. Observ ca-s jucaria ei preferata.

Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput