Bebelusi de septembrie-octombrie 2010 (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns office spune:

Mari, multumesc pentru sfat! Gimnastica obisnuita gen joaca cu picioarele sau ceva mai elaborat?

Tina, de Mihai Alexandru si Iulia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

zoze, ce ai patit?

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&calin-ioan 07.08.2010
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Voi ce produse folositi pentru a scapa de celulita?
Foloseste cineva centura de stimulare electromagnetica?

Tina, de Mihai Alexandru si Iulia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Am remarcat in capitolele trecute o discutie contradictorie dar nu am citit cu atentie la ce se referea: sa nu mai scriem multe mesaje unul dupa altul???sau sa nu mai citam?ma poate lamuri cineva?

Tina, de Mihai Alexandru si Iulia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui office

Mari, multumesc pentru sfat! Gimnastica obisnuita gen joaca cu picioarele sau ceva mai elaborat?

Tina, de Mihai Alexandru si Iulia Maria

pai eu ii fac ,,bicicleta'' si genu-flexiuni in pozitie orizontala tinand putin mai apasat genunchii spre burtica, adica ii tin mai mult timp acolo si el cand vrea sa intinda piciorusele, vrea nu vrea se screme putin. A, sa nu uit: eu ii fac asta fara pampers, ca ala tine cat de cat din miscare, si de multe ori totul e ud in jurul lui, ca face pipi mai des asa

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

http://picasaweb.google.com/102527437167244304186

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!!!
Fetelor mersi de sfaturi referitor la caciulita!
Office ,fetele spuneau ca e mai bine sa respunzi mai multor fete cu un singur mesaj decat sa dai n citate!

Si mie mi se intampla sa scriu un ditai mesajul si cand sa pun un emoticon....hat! imi "papa" mesajul!!

Noi am dormit bine azi noapte,si acum de dimineata ne-au trezit niste partzuri si ,vorba lui Mari, a eliberat "monstrul" Acu' sta cumintica in leganus pana scriu si eu masajul asta si dupa aia ne schimbam si papam!


Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui office

Mari, multumesc pentru sfat! Gimnastica obisnuita gen joaca cu picioarele sau ceva mai elaborat?

Tina, de Mihai Alexandru si Iulia Maria

Eu cand vad ca se screme si nu poate,ii ridic usor piciorusele sa ajunga cu genunchii la burtica si o tin putin asa fara sa apas prea tare,si sa vezi ce ies partzurile.

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns botosel452 spune:

Buna dimineata!
Si noi am dormit azi-noapte bine: de la 22 la 3. A mancat, dupa care m-a luat de fresh...nici vorba sa adoarma la loc...incepuse sa studieze,parca, toate detaliile din camera ei, dar nu voia singura,ca se plictisea...am incercat eu s-o plimb pe hol cu caruciorul, am plimbat-o in brate prin casa, am ajuns si in sufra la tv si pe la 5 a adormit.
Dupa masa de la 8 acum ma rog de ea sa se trezeasca ca trebuie sa plecam la drum, sa ii depun dosarul pentru alocatie...si termina astea de la primarie programul de lauza pana mi se trezeste omidutza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Sa stiti ca traiesc, dar nu mai apuc sa sdcriu deloc. Acum ne-am imbracat de iesit afara si, inainte, am zis macar sa va salut, chiar daca pe fuga. Am si-o durere de cap infernala de aseara... si nu's ce sa iau. In rest, toate bune, profitam de vremea frumoasa si stam afara cate 5-6 ore.
Va pup!

Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Ana, multumesc pentru lamuriri. Doua-trei mesaje fara citate scrise unul dupa altul merg?

Tina, de Mihai Alexandru si Iulia Maria

Mergi la inceput