Fluturasi de martie-aprilie 2011 (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Yasmi spor la jucat remy
Madutza pune-te mamica la culcut, odihneste-te cat poti ( spuneai ca te simti obosita, acum ai ocazia cat nu e nazdravanul acasa) uite aici sa dormi bine

fericita 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

da, iony, ai dreptate. da' uite acum cand am timp parca nu pot dormi , la pranz abia am adormit cu toate ca eram obosita

Incerc sa ma indrept spre pat
Somn usor!!!

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 25+ cu

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

somn usor ,vise placute tuturor


fericita 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Buna dimineata!
Va invit la o cafea si va multumesc mult pentru voturi, cine mai doreste, inca se poate vota

VOTATI, VA ROG, adi-1 adi-2 MULTUMIM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Neatza!!!
uff ce ma oftic ca aseara am scris un mesaj mare, frumos si nu mi s-a mai trimis

va multumesc pt felicitari

si va doresc o zi frumoasa ....azi la capitala deja s-au anuntat 23 grade

eu fug sa ma apuc un pic de treaba..apoi ceva de papa la fata si la pranz o sa plec la intalnirea cu vulturica mea..
apropos Mada , ce a mai facut amica ta?

Strumfy, bafta la eco...bebelina sa fie treaza si jucausa si sa iti faca cu manutza..
a mea asa se zbenguia si facea tot felul de giumbuslucri....se freca in zona ochisorilor..baga degetelul in gurita...se intindea si strangea la loc...asa imi pare rau ca nu am stiut de stik...si nici macar telefonul cel performat la intergistrare nu-l aveam la mine , macar sa si tras de la monitorul de pe perete
asta e
pup

------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99)
21+cronologic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

neata. Poftiti la
EU am un capuccino cu ciocolata si lapte. Tare bun e.
Bai, fete..nu stiu care-i treaba dar cintarul meu incepe iar sa urce. DImineata aveam 64,2. Oof, ce lupta continuua cu kilogramele astea...AM reusit sa incarc ceva pozici cu burtosul. Una e din parc ca sa vedeti ce m-a tuns asta...

Deea, Stumpfi, bafta la eco azi, la intalnirea cu fetele!!

Iony, tu apari seara, la momentul oportun sa bagi fetele la culcare. F bine, cineva trebuie sa aibe grija si de aspectul asta!



Simona, mami de baieti David, Matei si 23+ Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Simona LA multi ani baiat!!!!
sa iti traiasca si sa va faca cei mai fericiti parinti!!!!
sa iti fie de bine daca te-ai tuns
si eu m-am tuns , dar sunt multumitacum m-a tuns tipa aia
m-am si vopsit un castaniu inchis..mai mult pt luciu ca-i aproape de culoarea mea naturala
vopseaua nu a mirosit puternic si nici nu am simtit ca ma pisca..deci nu cred ca am facut un lucru rau...am vazut ca si voi va tot vopsiti

------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99)
cu inca o fitzoasa....22s+cronologic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

simo, mai e cald capuccino??? eu sunt la etapa napolitane joe cu cioco la care salivez de aseara dar am rezistat pana dimi

merg sa vad pozicile.


mami x2 , de fetita cu codite si s 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

LA MULTI ANI pt baietelul tau simo!!!! sa creasca mare, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii si impliniri!!!

ce baieti frumosi ai!!!!!! iar tu arati impecabil!!! ma repet, nu stiu unde se pun kg la tine ca nu se vad niciunde!!! burtica, sincer, mie una nu mi se pare asa mare precum spuneai ca e !!


mami x2 , de fetita cu codite si s 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Neata fetele...
Chiar daca sunt acasa ma trezesc cu noaptea in cap ca si cum as pleca la munca.. mi s-a obisnuit organismul.
Alina06 felicitari pt baietel.Sa va traiasca si sa evolueze in continuare la fel de bine...
Deea..felicitari pt fetita.Chiar daca sotul vroia baiat,sunt de acord cu ceea ce i-ai spus ca tot fetele au mila de parinti..Poate mai incercati odata si iese si baiatul....Bafta la eco.
Strumfy bafta la eco..si eu abia astept sa-mi vad bebelul...
Simonacip..si eu devin obsedata de cantar...IUremediabil am luat 5 kg in 16 saptamani..deci creste in fiecare zi...in 2 zile 1 kg..O sa incerc sa tin cont de sfaturile lui Lavi...fara gustari intre mese..si daca nu mai pot iau un mar...

Mi-e si mie un dor de bebelus..abia astept sa merg saptamana viitoare la eco...

16+
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

Mergi la inceput