Mamici inimoase de Constanta ***131***

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna dimineata!


Alina:noi ne inscriem pentru maine, la plimbarica, tocmai bine ajungem in oras la sfintirea bisericii mare de la Sf Spiridon si apoi pana vine tati de la munca, suntem liberi.

Mihaela: ii dam un baietelului cuminte si mamei curajoase, ma bucur ca nu a fost ce au zis la inceput doctorii.

Fiquelle: am uitat sa zic, ca v-am admirat in poze, sunteti o familie tare frumoasa
De obicei varicela debuteaza cu mai multe simptome, mie mi-a fost tare rau inainte, sa va mai spun ca am facut in luna de miere, in toiul verii

Ma duc sa-mi fac si eu o cafeluta mica, cu toate ca beau foarte rar, ca nu prea imi face bine, acum simt nevoia caci dorm pe mine si am si o stare de ne rabdare pana rezolv o problemuta.

si o zi frumoasa sa aveti!

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Constanta,
dus Donu' la gradi...acum caut <<micul meu...abecedar>> pe net e un caiet cu semne grafice pentru 5-7 anidar imi place tare cum arata si-l vreau pt omu' fan Harry Potter

all
revin ...


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
Miha, bine ati revenit! cum a iesit testul portage? (daca vrei sa spui, bineinteles ) e ok cu scaunul in dreapta ta, doar sa dezactivezi airbag-ul pasagerului. ce inconstienta mandra aia.... grrr!
Ghiulten, ptr noi ar fi ok maine de la 15. de la 18 are baschet dar cred ca e nu e asa tragic.
Mada, cum sunt bubitele???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mneatza,

ce am prestat eu aseara....din 25 bucati au mai ramas 6...Rox...esti "vinovata" ca le-ai facut pofte de acest fel baietilor mei (si mie ), da' sunt asa bune, si putin acrisoare de la fructele de padure.

simona, deci azi sunteti plimbareti prin Cta?

Eu spuneam de o mica intalnire ptr maine dimineatza.

pup toate inimoasele. Revin.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

m-am lamurit cu ce cautam...pe net apare...dar dupa discutia telefonica mi s-a spus ca nu o mai au pe stoc...si nu o vor ma edita....prin urmare fac copii xerox nu-s multe doar vreo 40 pagini ...dar timp mult pierdut...

mancare cred ca iar face Matei(primarul din Navodari)....trebuie sa improvizez si ceva in bucatarie.....cred ca cartofi la cuptor cu ceva pulpitza ....se face si repede...

....revin....sper


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

buna seara,

bang]

cine are chef, daca tine vremea cu noi, de o mica intalnire in aer liber, cu copii, sambata dimineatza..la un loc de joaca gen PetromOmv sau pe plaja? Ce ziceti?

fug sa ma relaxez...








Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar



Noi suntem pentru
Simona, multumim. Nasol cu varicela in luna de miere......si eu am avut peripetii de-acestea in luna de miere...
Rox, sunt mici cu varful rosu. Vad ca n-au mai aparut altele, deci sper sa fie de la caldura, caci asta mic e tare calduros, ca taticul sau (eu sunt invers si ii enervez ca mie nu mi-e cald in casa, mi-e tocmai bine)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77


cine are chef, daca tine vremea cu noi, de o mica intalnire in aer liber, cu copii, sambata dimineatza..la un loc de joaca gen PetromOmv sau pe plaja? Ce ziceti?











si eu sunt pentru,dar am doua rugaminti:
nu se poate duminica? si as prefera acolo la OMV,pt ca il pot supraveghea usor pe Mihai,pe plaja,ar trebui sa alerg dupa el....

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

va rog sa va verificati PM-urile. si cine nu are sa ma traga de maneca

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mada..baga-mi un PM cu nr tau de celula ca io ' am unul din tineretile noastre petrecute prin Sinaia.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

buna dimineata!
Miha, bine ati revenit! cum a iesit testul portage? (daca vrei sa spui, bineinteles ) e ok cu scaunul in dreapta ta, doar sa dezactivezi airbag-ul pasagerului. ce inconstienta mandra aia.... grrr!



Rox,normal ca vreau sa spun,ca doar n-am nimic de ascuns,dar ce crezi ca mi-au dat rezultatul pe loc?da'de unde,urmeaza sa-l primesc,prin posta sau prin coordonatoarea lui Mihaita....
din cate stiu,la noi,la Logan,air-bag.se deschide la impact,nu trebuie activat inante,dar multumesc lui Dumnezeu,n-a fost nevoie de asa ceva....oricum,am fost cuminte in trafic,depasiri mai putine,viteza mai mica....

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput