Prietene la bine si la greu - 73

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lidia74

Many_Bani LA MULTI ANI pt data de 5 nov. Sa fiti fericiti alaturi de puiutzul vostru.

Lidia


Multumesc draga mea

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Floricik multam de complimente, de altfel multam la toate fetili pentru commenturi, deh..tare bine fac la orgoliu
Da ce zici de noua tunsoare a rechinasei?
De la ce are asa multe scaune Zburly? ii mai ies oare dintisori/canini/maselute?
Va pup, sa va iasa maine plimbarea pana la bunici!

Monis, cum e treaba cu bubele pe la voi acasa?rezista eroic tati?cat o fi perioada de incubatie in caz ca ia si Santi varicela?

Ionela, bravo pentru Mihnea cel descurcaret, a mea desi am laudat=o acu cateva luni ca o invat sa coboare din pat nici acu nu stie sa coboare. Mereu cu capu inainte si buf, daca nu sunt pe faza

Ramonika, ai incercat sa baricadezi marginile patului?sa pui scaune cu spatar la margini,sau perne pe jos macar..sa nu mai cada pe tare..Uff, ie grele, te inteleg ca si a mea tot in patu mare doarme, si mereu o pandesc cand doarme, fac carare pana la camera sa o verific daca nu cumva se trezeste si imi cade din pat

Many
, la multi ani fericiti impreuna alaturi de sotz si de cei doi copii, stii tu..surioara care va fi pe drum curand

Lidia, cum mai e pe la munci, la ce mai muncesti, parca erai cu doctoratul pe terminate?

Ancutza, hai tu ca e frumos tortul, ok..nu e exact ceea ce ai cerut, dar pentru cine nu stie originalul, ceea ce a iesit e frumos! Hai ca o sa sarbatoriti frumos, astept cumintica si pozicile de la party!

De Lacramioara mai stie oare cineva ceva??



Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

lauriciule - de chestia cu spatarul scaunului uitasem... e buna ideea. noi ne gandeam ori sa punem o patura pe jos langa pat (desi caderea tot ar speria-o), sau in patut (insa nu prea vrea...) noi puneam plapuma la marginea patului (adica pe pat), insa o escaladeaza...
e prima oara cand pica din pat noaptea. de obicei daca adormea, nu se trezea timp de doua - trei ore pana ajungeam eu langa ea.

bine ca nu faceam sex cand a cazut ne-am fi simtit ca naiba...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LAURAIRINA am sustinut doctoratul in catedra si ma pregatesc sa sustin public peste cateva saptamani. Doamne ajuta sa fie bine.

Dati-mi va rog parola de la contul comun ca n-o mai stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Ancutzel - nu e urat tortul, insa te cred ca daca aveai alte asteptari, ai ramas dezamagita cand l-ai vazut. oricum se mananca.

dana - sanatate lui David, sa treaca raceala.

floricik - asemenea. sanatate lui zburly

lyly - vad ca si voi cu muci, sper sa treaca repede.

acuma stau pe net pana ma culc, ca sa pazesc copchilul care deja s-a trezit o data... oricum sotul e plecat sa faca un "ciubuc" si ma plictiseam singura.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Lidia - ai PM cu parola. bafta la doctorat




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

RAMONA merci de parola.

Doamneee....nu imi vine sa cred, ce au crescut puiutzii vostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lidia, multa bafta si putine emotii la sustinerea doctoratului!!
pfiu..deja mi-am adus aminte ce emotii am avut cand mi-am prezentat eu lucrarea de licenta la sfarsitul facultatii, moama ce de emotii aveam ca trebuia sa o prezint la comisia de 4 profesori, zbirii zbirilor facultatiiBine.. nu se compara cu o lucrare de doctorat..

Ramonika, ciubuc maxim la sotz sa ia si cretulinei ceva frumos din el!!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Atelierul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:


La multi ani, Lila - Maria!

La multi ani, Dragos si Emil!

La multi ani,Tudor!



Sa cresteti mari ,sa fiti sanatosi ,puternici si fericiti !







Sanatate multa bolnaviorilor ! Si Iustin are asa ,o stare subfebrila .
Nu cred ca reusesc nici astazi sa citesc tot ,asa ca mai zic doar ca va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Ramonika, ciubuc maxim la sotz sa ia si cretulinei ceva frumos din el!!



tocmai clatesc ochii pe site=urile cu jucarii, ca sa-i iau ceva de ziua cretulinei, insa nu dau 2-3 milioane pe o jucarie de care se plictiseste in 2 zile.
caut pe okazii, dar nu gasesc ce vreau...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput