Prietene la bine si la greu - 73

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LAURAIRINA, DOZZ sper sa vin odata cu vesti bune ca tare m-am saturat de starea asta.

SHTEPHY sa iti traiasca IUSTIN .

LA MULTI ANI pt toti fulgushorii sarbatoriti azi .

Bre ANCUTZA nu mai fi mama trista, astea-s nimicuri si iti consuma energia. O sa iti ajunga tortul ai sa vezi. Bucura-te de viata si intreaba-l pe tati de ce a luat cifra 1 blue? Mai vrea un baiat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

tort comandat

tort primit




Tati cred ca o sa remedieze urgent problemuta cu lumanarea albastra iar tortul va fi oricum cel mai frumos pentru ca este tortul VOSTRU pentru un anisor.

_
*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*
Magda,mami detopmodel categoria pana Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare.

Profit de somnul zburlitei (sper sa fie mai mult de juma' de ora) ca sa scriu si eu doua vorbe. Sunt suparata (ma primiti daca ma plang? ) ca toata ziua Ema a avut scaune diareice...multe ca nici nu le mai stiu numarul I-am dat dimineata Hidrasec, apoi ceai de menta, orez, morvov fiert, laptele la culcare o sa-l fac cu apa de orez etc etc Sper sa-i treaca pt ca maine vrem sa plecam o fuga la Galati sa-mi vad bunicii.

Am vazut poze frumoase cu rechinasa . Licuriciule, arati senzational, de Amalia ce sa mai zic... Sotul chiar imi spunea ca a crescut mult. De...are 1 anisor.

Lidia, ce mult ma bucur ca ne scrii.

Many, distractie placuta la munte. La multi ani si din partea noastra.

Simina, nu fii suparata ca nu ai reusit sa pleci in vizita la surioara. Next time.

Lyly, pe Alex, asa mucios cum e. M-am amuzat...auzi tu...isi da singur drumul la TV

Ancutza, nu poti schimba lumanarea ? Sau cumperi alta si pe asta albastra o dai unui baietel. Nu fii supi.

Dankutza, ce veste buna. E minunat ca mami a ta se simte bine.PS: te invidiez ca ai luat chestii faine la promotie.

Plec la o baita sa-mi relaxez creierii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna seara!

David este racit iar...partea buna este ca nu face febra.


La multi ani, Maria!

La multi ani, Dragos!

La multi ani, Emil!

La multi ani, Tudor!


------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Floricik am o stare de cacao...offf...mai glumesc cu voi sa mai imi treaca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Lila
Tudor
Dragos
Emil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Mamici de fulgusori sarbatoriti azi, sa va bucurati de ei!

Azi m-a intalnit intamplator, pt 10 min, cu dna Capichon in parc. Prezinta o frizura noua, f frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

MADAME CAPICHON ce tunsoare v-ati tras?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ancutza sper ca la ora asta sa nu mai fii supi si sa fii chiar bine dispusa, pana la urma a fost petrecere.
Floricik, pupam Zburly sa treaca si maine sa puteti pleca la Galati, va fi si maine foarte frumos
Lyly, noi ne-am casatorit intr-o zi de 5 nov.19.., deci ieri a fost aniverasrea numai ca amandoi am trecut-o sub tacere
Alex cum mai este? Ptr. tuse ii dai ceva?
Azi nu am mai plecat, ne-am trezit tarziu, 11 , mai aveam eu un pic de treaba asa ca baietii au fost o tura de 2 ore afara apoi dupa masa de legume am fost la Muzeul Satului si apoi la spatiul de joaca din H, de langa Gradina Japoneza, ca tot s-a vorbit aici de el.
Lili hai cu poze, sau sunteti fudule, ca sunteti mai si nu ne mai bagati in seama?
Mai asteptam detalii de la petreceri, sunt multe azi, nu?



mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Many_Bani LA MULTI ANI pt data de 5 nov. Sa fiti fericiti alaturi de puiutzul vostru.

Mergi la inceput