Mamici inimoase de Constanta ***130***

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

cris,nu-i problema,majoritatea decide,in functie de cum poate fiecare.Asta este..eu am de facut bunatati,ordine,eventual cumparaturi de ultima ora...nah,stiti si voi cum este inaintea zilelor de nastere a puilor vostrii:)si toate astea printre picaturi asa,ca nah,sunt singura cu David si am destule de facut si cu/pt el zilnic.
Daca putem veni bine,daca nu,venim alta data.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Ma ofticati! Pur si simplu sunt ofticata rau, vorba Aylei: " mami noi am pierdut toata distractia!"
Acum inteleg despre ce intilnire era vorba < uff Cris, ce rau imi pare, dar eram pe drum cind m-ai sunta. Noi suntem la munte la Bran, am venit pentru giza, am zis ca macar 3 zile, sa simta si ea ca are vacanta.
Bine ai revenit Roxana, imi pare super rau ca nu te-am vazut aseara. Am mai intrebat de tine pe aici, dar nu am primit nici un raspuns. Chiar mi-e dor de tine .
Imi pare rau ca nu am vazut si restul fetelor, va pup pe toate
. Lulu ti-ai schimbat ceva la coafura sau culoarea?
Daca tot ati inceput sa rememorati , haideti sa va arat poze de la prima mea petrecere de craciun alaturi de gashca, unde Ayli avea aproape 2 ani si Patrick cred ca vreun an. Gresesc Rox? http://family.webshots.com/album/527841560ozhUDW
Vizionare placuta va doresc! Mie imi sunt tare dragi pozele astea .
Pupici multi! Incerc sa intru mai tarziu, dar la viteza voastra de scris in ultimile 24 h... Ma striga Ayli sa facem un puzzle 3d, achizionat azi de la Poiana Brasov.
Pupici tuturor!

Ghiulten & printesa Ayla (15.01.2004)
Aylainconcurs(hap1 si hap2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Cami te-ai recunoscut in poza asta?
http://family.webshots.com/photo/1528886535083277898YIywAE

Ghiulten & printesa Ayla (15.01.2004)
Aylainconcurs(hap1 si hap2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Dodo, merci inca o data de ajutor . Hai sa vad daca de data asta merge. Mai are putin si se terimna concursul si eu nu reusesc sa pun linkul.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Happy miniconcediu placut iti doresc si distractie maxima "fetei dansan"...de vazut ne putem revedea la petrecerea ce va urma din Decembrie sau cand s-o putea

PS: nu ai schimbat link-ul de la semnatura si s-a inceput votarea


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui happymumy


Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
Ayla in concurs(hap1 si hap2)


hai da copy-paste si o sa ai semnatura frumoasa.



dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Merci mult Dodo, acum merg sa o duc pe Ayli in grajd, sa "smulga" vacile, adica vrea sa invete sa mulga vacile .Eu o tot corectez, si pina la urma s-a suparat si a zis ca mai bine spune "ca le trage de tatze" decit sa mai greseasca si eu sa o corectez.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
Daca va place , votati-ne! Pozele noastre:
http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

O mare de flori pentru doamnele inimoase pe care le-am intalnit/reintalnit aseara.
Noi ne-am simtit ff bine, i-am spus lui Mitica il fac membru de onoare DC, si ca ii caut o ratzushca pe care sa si-o puna la reverul sacoului cand merge la munca (ca tot are o colega care este membra, dar mai mult la citit , poate asa isi face curaj sa intre sa ne salute ).

Brioshele Roxanei si tortul d-nei 770 au fost super bune , mandrele ne intrebau de unde le aveam...daca-ar sti ele...

happy m-am recunoscut si, chiar imi aminteam cum o tineam pe Alex sa nu cotroboie prin sacul moshului .
mery bine ati revenit, cat despre incidentul cu controloarea, toate au impresia ca sunt buricul pamantului.
lulu de acum suna bine perioada, dar nu se suprapune cu saptamana serbarilor de la gradi?

Va doresc o seara buna si spor la scris!


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">Concurs clipe de vara

***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit
--------------------------------------------
Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
----------------------------------------------
Ionut Minoiu
***************************



1 , 2, 3 & www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Va salut si eu fetelor!!! M-au rascolit si pe mine pozele de acum cativa ani...si imi e dor de fetele pe care le-am revazut acum in poze...si mai dor de copilasi!!!!

M-a impresionat gestul vostru...bravo!!! As fi vrut sa particip si eu...dar vara urmatoare voi semna si eu condica!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Sanzi, Happy, Merry

Camelia, de mine e vorba? Eu scriu, nu doar citesc, si sunt si colega cu cetateanul de onoare al topicului, dom' Mitica!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput