Mamici inimoase de Constanta ***130***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fiquelle
Mobilizarea de acum de pe forum imi aduce aminte de vremuri de acum 4-5 ani si ma face sa ma simt cu tot atat (sau mai mult) mai tanara...


asta inca o dovada a faptului ca prietenia si faptele bune ne unesc intotdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Bine v-am gasit fetelor!

Am intrat sa va spun ca m-am simtit tare bine aseara cu voi, parca va cunosteam de o viata, eram ca intr-o familie, ma bucur mult ca v-am cunoscut

Miha: sa stapaneasca sanatos tranbulina Mihaita si sa-i fie de folos!

lulu:pentru noi e tocmai bine perioada, ca saptamana cealalta pe 21 mai avem o serbare, cu fetele si copilasii din Bucuresti.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Roxana: multumim pentru retete , chiar vroiam una pentru biscuiti,caci copilul meu cel mic e innebunit dupa ei, sper sa ajung si la Metro sa iau forme. Din briosa n-am apucat de cat o gura, ca una i-am dus-o sotului meu, pe care i-am servit-o drept cina , pana am ajuns acasa,ca am mai avut un popas de facut.

Miha: mi-a placut tare mult tortul, il mai asteptam si cu alte ocazii


Nu va spun ce drag a prins copilul meu de ratusca de aseara, cum a spus o fata, a fost dragoste la prima vedere , cel mai tare e cand n-a vrut sa mi-o dea mie la soacra-mea pe scara si a scapat-o din mana, de a sculat toata scara pana am recuperat-o


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Simona bine ai aparut caci te-am cautat pe net si nu te vedeam...si eu cum am o imaginatie bogata...
ma bucur ca te-am cunoscut face to face


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

simona, asa te vreau draga mea..alaturi de noi pup ratoiul indragostit !

io va pup....iau o pauza....de cateva ore( ce credeati voi ), plek in deplasare, dar sunt cu ochii pe voi de acolo ..adik ma conectez mai pe seara.

M-am gandit, si ca sa fie si oana(mygirl) cu noi ce ziceti de VINERI, 17 DECEMBRIE, incepand cu ora 17.00 pana rezistam?

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
Am produse la bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
...si eu cum am o imaginatie bogata...ma bucur ca te-am cunoscut


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!





mdaaaaa...ce iti este si cu imaginatia la femeia asta!!!!Nu vreau sa stiu....

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
Am produse la bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

pfff..Alina m-ai omorat cu 17 decembrie..In cazul asta,poate(dar nu promit nimic) reusesc doar sa trec in fuga,15min pe la voi,ca pe 18 e ziua lu fii-miu si am de pregatit una alta..Si anu' asta vreau sa fie fain,fara fete triste,mami plangand si prostii..anul trecut a fost cam aiurea..nu m-am putut bucura,eram sub soc,de aia nu i-am facut nici motul,nici nimic..nu am avut starea necesara pt nimeni si nimic..asa ca ma revansez anul asta fata de copil...Nu va zic ca nici cadou nu i-am luat anu trecut..nush ce naiba a fost in capul meu..
pupam trupa.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Mai supunem la vot si miercuri 16 decembrie. Vorbim, vedem noi cum o nimerim cumva! Tinem cont cat putem, daca nu, ne multumim si cu o vizita scurta, va imbratisam in avans cu o zi...sa fim primii!

Ar fi ceva pana diseara sa inchidem capitolul asta! La ce viteza avem...si stele pe masura, va rog votati capitolul, este cel mai tare in acest moment, a fost cap de lista astazi! Super inimoaselor!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Alina iti razi de batranetele mele ai...
...cat despre serbarea de Craciun eu teoretic pot veni oricand ...




dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Roxana, pozele puse de tine mi-au trezit amintiri...mosul meu mai tanar cu ceva anisori, Tatiana si Sanzi in tara si nu in ultimul rand Patrick numai bun de reclame



Mergi la inceput