FIV la Sibiu (20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MYHAT spune:

Talida incerc sa-ti scriu pe mesaje private ,dar imi da eroare .FET pe 25 oct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

myhat Doamne ajuta sa fie bine, cand faci beta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MYHAT spune:

O sa sun saptamana aceasta la Sb . sa vad daca pot sa fac beta in ziua 11 dupa ET , ptr. ca in ziua 14 (8 noi.)nu pot sa ma duc . Poate ziua mea de sfant o sa-mi aduca o mare bucurie ,DD sa ma ma aiva in paza lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa75 spune:

buna fetelor, felicitari proaspetelor gravidute, care parca ne dau aripi si noua celor mai putin norocoase.
Monaramona-multa bafta de data asta sper sa vii cu un rezultat frumos .
Eu inainte de urmatorul FET vreau sa fac histeroscopie exploratorie, asa mi s-a pus mie in cap si d-l dr a fost de acord, desi nu as avea niciun motiv dupa dumnealui, asa ca urmatorul pas pentru mine va fi aceasta investigatie pe care o voi face probabil dupa sarbatori.Pana atunci sper sa ma relaxez si sa vin cu forte proaspete pentru ca mai am trei pui la Polisano care ma asteapta.
toate fetele si va doresc numai reusite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MYHAT spune:

Hypnotic , inca ceva ,sa sti ca au avut dreptate dragele de Oria si Danaisa ,ceaiul de cretisoara face minuni ptr. endometru .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MYHAT spune:

Raisa, tu in ce zi a CM ai facut primul FET. Mult noroc la urmatorul et ,sa dea DD sa se lase cu ochisori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

si cum se bea acest ceai de cretisoara? cate cani pe zi si pana in ce zi? pana la fet?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

hypnotic..eu sunt la al 2 lea FET..la primul am inceput in ziua 21 cu medrol, aspenter ,apoi in a 2 a zi de CM am facut analiza la progesteron, in a 3 a zi am inceput cu 3 femoston , aspenter , medrolul ,in a 10 a zi am fost la eco ptr endometru si in a 15 a zi am pus embrionii, in a 10a zi am inceput cu utrogestan 2 seara si dupa aceea 6 intravaginal
la al 2 lea am facut cam acelasi lucru in a 2 a analiza, in a 3 a femostonul 3 , in a 10 a ecosi utrogestanul si in a 14 l-am pus
am avut embrioni de ziua 5, am mers la clinica doar ptr eco si in ziua cand i-am pus..sper ca ti-am fost de ajutor
raisa multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MYHAT spune:

Modul de preparare il ai in prospect .Cantitatea administrata :1 litru pe zi . Ultima cana bauta a fost in ziua ET .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

monaramona iti multumesc si tie pentru informatii, Doamne ajuta sa fie bine de aceasta data, tu cand faci beta?
pupici
voi incepe si eu de azi cu ceaiul de cretisoara, ms mult de pont myhat.

Mergi la inceput