cafeneaua noastra vesela !!!-3

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

'neatza cafegioaicelor!
Eu plec la tara,ma intorc sambata,pana atunci o sa stau cu gandul la canapeaua albastra din colt,si la ceaiul bun al Danutzei,avident si la bancurile super pe care le citesc aic!
V-am pupat.

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Netza,neatza!!!
O cafea strong, mare si ...bien sure, cu lapte...am o zi importanta la job...tineti-mi pumnii
Lali, drum bun si distractie placuta...stiu ca-ti place
Dana, ne vedem dupa-amiaza!

O zi minunata tuturor!

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>



Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Buna dimineatza!!!!

shi ceai...

Dadi - succes azi!!! am telefonul langa mine toata ziua, te ashtept dupa-amiaza

Lali- drum bun la tzara! spor la treaba shi sunt alaturi de tine cu gandul sambata...

revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Inca nu am plecat .
Va las ceva sa zambiti macar


PS,mie imi place tare al doilea [:))].
si inca unul si gata


Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna dimi!!

Ash vrea un ceai si apoi, adica langa el o farfurie cu gigi-papa, presarat cu branza de oaie sau burduf si o salata de rosii sau cherry.

Organismul meu nu vrea sa incep cura si basta.

Tiza, frumos tort ai ales pentru Iuby-Mihai. In viata lui nu a primit un asha tort. Chiar vreau sa-l vad cefata face.

Da abia astept si eu sa-mi spuneti data si pretul la party de craciun. Data trecuta acum vreo 2-3 ani am dat startul dar nu am ajuns din cauza jobului. Lucram la Colonadelor pe atunci. Acum sper sa ajung, imi doresc chestia asta MUSAI.

Tania , bafta azi.
Poop fetele toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Fanny, astia de la megastar. Am si eu o vecina care a participat si tot la faze funny a ajuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryd spune:

Buna dimineata doamnelor!

Si eu o cafea, please.

Lali drum bun si sa veniti cu bine inapoi. Te asteptam la cafenea. Tari fazele de la Megastar.

dadi_t tinem pumnii sa fie bine azi .

madamsadamy - de efect tortul - sa ne spui si noua cum a reactionat.

Sa aveti o zi cum va place!


Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)
POZE LORY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

neatza Madam, 'neatza Loryd

Lali...beton !!!! am ras cu lacrimi la cantecelul acelui barbat din al doilea clip:
"heiiiii, cat imi e de dor...
heiiii, am sa te omor..." incepe la secunda 22, se termina la secunda 35...mare talent, naspa versuri


Madam...gigi-papa nu fac azi, dar deja am asha pe foc ...in zepter ciorbitza de vacutza pe care o voi finaliza cu smantanica de la brancovenesc shi oua de tzara, apoi in oala de fonta se zbate in vin roshu la foc molcolm o pulpa de porc...abia ashtept sa-i trantesc nishte shunculitza afumata cat sa-i dea gust....shi s-o garnisez cu orez salbatic calit in ulei de masline
plus muraturi bulgareshti luate de la mama lor, adik din excursie de la granitza....gustoase tare!

pana una alta pap nishte covrigi ...Loryd, help!!!cum se cheama?...oricum sunt cei mai buni covrigi!!!

p.s. scriu de o ora la mesaj, m-am intrerupt cu 2 telefoane, asha ca intre timp la mancare am stins focul, e super buna!!!

daaaa, cornelius ..mersic Loryd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryd spune:

Dana , ce de bunatai ai facut tu acolo.

Si eu ma apuc acum de papa - supa de zarzavat pt Lory si salata orientala pentru moi. (am pofte )
Covrigeii aia buni se numesc - Cornelius (parca)

Pofta buna tuturor ca tot e ora pranzului aproape.

Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)
POZE LORY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

spor la treaba, pofta buna...am admirat poze frumoase la tine shi m-am gasit shi pe mine cu Tibi in una

noi ne bagam la somnicul de frumusetze !

Mergi la inceput