Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (176)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Fetelor, ce vreme superba!!!! Am fost in parc, la roata mare, ne-am incacat de veselie, lumina si vitamina D. Robert era lesinat cupii, cupii S-a jucat, s-a catarat, superb! Apoi l-a pleostit asa tare soarele ca am zis ca nu ajunegm cu el treaz acasa...am ajuns, a papat de-a rupt, acum nani-nani! Va pup, ma bucur ca e asa o zi minunata!

Laura santatae Ilincai si voua!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Ce bucurie pe Esme sa vada o medalie de aur pentru o romanca, acolo la campionatul de gimnastica. M-am uitat poate-poate o zaresc si pe ea printre steagurile romanesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna seara fetelor!

Si noi am avut un weekend plin -- vremea asta frumoasa ma bine-dispune, de-ar mai tine, ce bine ar fi

Noi am dat sambata o fuga pana la Sinaia, sa admiram coloritul frunzelor - - a fost o vreme superba, am ajuns cu telegondola (f. draguta) la Cota 1400 din Sinaia, am mancat la o cabana rustica, aer curat, soare -- minunat a fost.
Iar azi ne-am bucurat iar de soare la Ferma Animalelor

Mihaser, frumoase pozele -- baietelul din poze e al tau? pare asa micut, eu aveam impresia ca e o dif. mai mare de varsta intre ei

Desiree, ma gandesc la voi si va doresc in continuare multa putere si rabdare
Iti raspund eu pana citeste Mihaser - rapelul este o coborare pe o stanca/perete abrupt ajutat de o coarda dubla

Alina, imi pare rau de sarcina si sa fie cu noroc data viitoare

noapte buna tuturor
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Desiree of, prin cate mai trebuie sa treceti, ma gandesc mereu la voi! Cum a stat Victoria 3 ore la transufzie? Pai al meu nici 5 minute nu sta intr-un loc... Pupam fetita cuminte si curajoasa! O sa fie bine, trebuie!

Mihaser superbe pozele, tare-mi sunt dragi, copii tai, au un aer nazdravan!!! Iar voi aratati ca doi adolescenti!

Laurasanatate multa Ilincutei, si noi am luat-o de la capat cu raceala, sa nu cumva sa ne plictism. Au fost 2 saptamani linsitite, dupa aftele din gura, a mancat si el mai omeneste, de vineri insa iar - muci, fornaiala, lipsa de pofta de mancare... etc. Asta este, nu ne plangem, s-o imuniza el odata si-odata.

Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si 23+ Kevin
Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doloress

Desiree of, prin cate mai trebuie sa treceti, ma gandesc mereu la voi! Cum a stat Victoria 3 ore la transufzie? Pai al meu nici 5 minute nu sta intr-un loc... Pupam fetita cuminte si curajoasa! O sa fie bine, trebuie!


Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si 23+ Kevin
Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!





Hihiiii, cum a stat? Pai 2 ore a dormit si una a stat in pat si a mancat! Dar ar sta si treaza, ca stie ca trebuie sa facem tratamentul sau mai mergem la camera de joaca si uite asa trece timpul.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adriana_78

Desiree, ma gandesc la voi si va doresc in continuare multa putere si rabdare
Iti raspund eu pana citeste Mihaser - rapelul este o coborare pe o stanca/perete abrupt ajutat de o coarda dubla


noapte buna tuturor
Adriana


mersi. wow!

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

DESIREE te felicit pt cat de puternica esti !nu stiu de unde mai aduni forta ,multumim pt vesti,esti nemaipomenita cum ne explici bineinteles ca nu stiam ce ne povestesti si cred ca multe dintre noi nu am indrazni sa te intrebam in detaliu ca sa nu te mai rascolim ! cum iti faci tu timp si pt noi Multumim dinsuflet !te admir pt forta de care dai dovada ! esti o luptatoare,ai luptat ca saai copilul asta minunat ,acum o ai pe ea si luptati impreuna si o sa invingeti !!!doar aveti nume deVictorie ! o mare imbratisare si lui tati.Dumnezeu sa va dea multa sanatate,multa putere ! Va iubesc !ma gandesc mereu la voi ! O imbratisare de la Andres pt frumoasa Victoria,si cand se va face bine si va putea ea sa calatoreasca
,se vor cunoaste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Neata. Va ofer niste , eu de pe la 1 nu mai dorm
Pt ca v-a placut ideea mea, uitati pozele de vineri cu Vlady. Tre sa dati "previous" ca sa le vedeti ca apar in ordine inversa:
Cu mami in oras

Revin mai tz cu detalii si conspect. Acum fac supa, incepem si noi diversificarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata..Alysh multam de, chiar am nevoie, cred ca iar sunt virusata de la Robetel, am asa o stare... Am vazut pozele...ce previous...stai linistita ca l-am vazut si pe bebel dulcel...cat despre ziua voastra..superba si felicitari pt idee si consecventa!
Maine merge si Robert la Tandarica, abia astept sa vad cum i s-a parut!

Adriana feliciatri pt we super si plimbareet. Poze?

Sambata seara am avut un fel de seara de fete, mi-a venit o prietena buna, am facut cacao cu lapte, prajituri, papa bun, film "Back-up plan", am cioplit dovleacul pt gradinita la Robert. Si cum stateam noi 2 fetele la taclale in dormitor, vine Robert ff vesel la prietena mea, lucia cica Lutia, Lutia!!! cu o pereche de bikini albastri! Am zis ca murim de ras... cum o fi stiut ca-s ai ei?De fapt..mami are mai mult de aia, moartea pasiunii... tati tacea malc in sufra, cred ca i-a fost rusine

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Buna fetele

Noapte groaznica, a tusit Ilinca pana sa vomite, tusea non stop si se enerva ca nu poate dormi, a fost horror. Pana nu i-am pus sare pe piept nu s-a linistit. Doamne ce m-am speriat!

Ali ce zi frumoasa, ce frumosi sunteti toti! Ce mare s-a facut Luca...si ati trecut la diversificare, bravo! Ce mi-ar placea si mie o zi asa cu Mirci, dar la noi nu prea e posibil...
Adriana ce we frumos, bravo!
Lorich pai cum mai, ce cautau bikinii Luciei la tine sau nu am inteles eu?? oricum, simpatic Robert!
Doloress sanatate multa! cu ce il tratezi?
Desiree incredibil ce intelegatoare e Victoria! pupam noi pe ea!

Mergi la inceput