Fluturasi de martie-aprilie 2011 (53)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

am uitat..roxy, felicitari bravo pt bebelina maricica

mami de Vlad 09.04.2009 si 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

sa inteleg ca nu mai gateste nimeni maine???


mami x2 , de printesica si printisor s 22


maine nu, dar pot sa-ti spun ce e acum pe foc o oala de varza cu afumatura, o tocanita de pipote cu legume multe, ficatei cu sos si piure( pt vlad ), o pastrama de oaie gata preparata pt gratarel..

mami de Vlad 09.04.2009 si 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

asa e miki ai dreptate. greutatea ti-a reda in functie de masuratori. nu imi bat capul ca ar fi in neregula greutatea juniorului ci de ce m a speriat ca e mai micut bb..... acum stau si ma gandesc cat o fi de real si colul scurt sau sarcina joasa????


mami x2 , de printesica si printisor s 22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

sa inteleg ca nu mai gateste nimeni maine???


mami x2 , de printesica si printisor s 22


maine nu, dar pot sa-ti spun ce e acum pe foc o oala de varza cu afumatura, o tocanita de pipote cu legume multe, ficatei cu sos si piure( pt vlad ), o pastrama de oaie gata preparata pt gratarel..

mami de Vlad 09.04.2009 si 20+ cu


aoooleeeuuuu toate astea la ora asta le faci???? pe cate zile faci mancarea???
eu azi nu am facut nimic, decat o omleta dimi in rest m am plimbat ...deci maine e zi de facut papa de dimi apoi plimbareala... iar sambata e un party ceva la job la sotz unde sunt invitati si membrii familiei,,,,,,deci nu gatesc...


mami x2 , de printesica si printisor s 22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada ce e cu tine?? esti bine?? ne lipsesti...

simo offf multa sanatate lui Matei!!! ff bine faci ca iti schimbi dr. este dreptul nostru de a alege ce dr de familie vrem. sa ne spui ce ai rezolvat si cum se simte matei.


mami x2 , de printesica si printisor s 22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

sa inteleg ca nu mai gateste nimeni maine???


mami x2 , de printesica si printisor s 22


maine nu, dar pot sa-ti spun ce e acum pe foc o oala de varza cu afumatura, o tocanita de pipote cu legume multe, ficatei cu sos si piure( pt vlad ), o pastrama de oaie gata preparata pt gratarel..

mami de Vlad 09.04.2009 si 20+ cu


aoooleeeuuuu toate astea la ora asta le faci???? pe cate zile faci mancarea???
eu azi nu am facut nimic, decat o omleta dimi in rest m am plimbat ...deci maine e zi de facut papa de dimi apoi plimbareala... iar sambata e un party ceva la job la sotz unde sunt invitati si membrii familiei,,,,,,deci nu gatesc...


mami x2 , de printesica si printisor s 22


da, dar nu eu.. nu v-am zis ca sunt rasfatata aici la ai mei..eu nu fac mai nimic, ma refer la mancare..eu doar pe a lui vlad am facut-o ei fac mai mult ca n-au timp toata ziua sa gateasca, sunt toata ziua la servici..

mami de Vlad 09.04.2009 si 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

cu ultimele forte pe ziua de azi...felicitari roxy!!!!!!!!!!!!!!! ma bucur k bebelina e asa mare si ca totul e perfect sa creasca si mai mare si sa va aduca doar bucurii

yasmi eu maine fac o supa de rasol, o salata beof si o pulpa de vitel la cuptor. bine, asta e planul, sa vedem cat ma tine maine ca mai am de facut si curat

eu astazi am constatat 2 lucruri: ca mi s-a intarit burtica, nu mai e moale ca la inceput, prinde "consistenta" , si au inceput sa mi se usuce mameloanele si sfarcurile :( evident ca m-am gandit la yasmi cand eram in baie si am tras si eu sa vad daca iese ceva din ele, dar nu ce e de facut pentru mameloane si sfarcuri? e vreo crema hidratanta indicata?

s 16, in asteptarea baietelului nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

scris garmastan e ff buna. si ai rabdareeeee nu stresa tzitzili ca mine eu la prima sarcina nu am avut nici urma de ceva....decat putin uscat pe sfarcuri si asta spre final.
la mine nu s au uscat mameloanele ci secretia care a iesit s a uscat pe mameloane (albicioasa).


mami x2 , de printesica si printisor s 22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, sunt fff puturoasa Adik am putin timp sa citesc si multa lene sa mai si scriu ceva
In seara asta sunt singura acas cu baiatul, sotul e in delegatie si am avut destula treaba azi, iar acum sunt rupta de oboseala. Nu stiu de ce imi e tot timpul sete , ndiferent cata apa beau, am tot timpul gura uscata.
Mancarica habar nu am ce fac maine . Tb sa gatesc si eu, dar nu stiu ce

Roxy, mii de felicitari pentru bebelina perfecta, eu am tot asteptat in seara asta poze
..in schimb am vazut multe burtici frumoase pe care le pup dulce: strumphi, roxy, mandreeac, iony, georgyiuly, yasmi

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 22+ cu

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanales spune:

eu am facut ciorba de fasole si fasole batuta si prajitura cu branza

14+

Mergi la inceput