Handmade....

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Alina pentru cutiute cauta pe net cutii farmaceutice meddo parca se numeau si erau la 100ml 1ron parca.Le gasisem eu acum ceva vreme pentru ca ma interesa tot pentru unturi.

Cait
www.biomonde.ecosapiens.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Cait iti multumesc,am gasit cutiute dar la alte farmacii numai siu exact cum se numesc sunt farmacii de cartier ca sa spun asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Alina,am intrat si eu un pic pe blogul tau,tzi-as recomanda sa pozezi bijuteriile pe fond neutru,nu pe perna copilului,de asemeni tot ca un sfat,incearca sa-tzi prezintzi artistic lucrarile,cu putzina imaginatzie!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

pe langa asta, am si eu un comentariu, daca imi permiti: la untul de corp homemade, n-am vazut nicaieri mentionat, desi ai si un post separat care vorbeste despre el, ce anume contine. pe mine una nu m-ar atrage deloc, dar deloc, sa comand un produs despre care n-am habar ce e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor va multumesc pentru sfatur,voi tine cont de ele si andacos nu am inteles exact partea "sa le prezint mai artistic"fi mai explicita daca vrei te rog,tin cont de orice parere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Pai Alina ,cum am spus ,depinde de imaginatzia fiecaruia!

Eu de exemplu as pune bratzara ,pe nisip cu niste scoici in jur!Cerceii pe o pinza satinata,cu un trandafir alaturi!!!ma rog ,sunt obosita si cam lipsita de imaginatzie!

Intra la semnatura mea si vezi cum am incercat sa creez ambient,si sa-mi prezint cit mai artistic lucrarile!(vorbesc de ultimele felicitari ,cele de craciun)

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Foarte frumoase felicitarile tale andacos,iti multumesc pentru exemplificari,asa voi face doar ca va trebui sa ma mai gandesc cu ce am la indemana.Sa ne auzim cu bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Multzumesc Alina!

In realitate sunt mult mai frumoase,poza nu stiu de ce nu reuseste complet sa le arate frumusetzea si unicitatea!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Andacos asa am si eu o problema cu aparatul,nnu stiu de ce nu ies intotdeauna bine pozelesi poate din aceasta cauza lumea nu are o impresie buna despre produsele mele si cred ca si prezentarea lasa de dorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

nu a mai creat nimeni minic?pacat,mie mi-ar placea sa discutam mai mult sa ne ajutam una pe cealalta cu sfaturi cu impresii cu pareri,opiniisper sa fiti de acord cu mine.

Mergi la inceput