FIV DR. DRAGOS ALBU 14 BRAVO LUMI

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikaia spune:

multumesc, conteaza enorm mesajul tau. sunt in concediu medical de 3 saptamani, asa ca deja numai pot , m/am cam plictisit la pat, si visez cu ochii deschisi. am citit ca unele fete au sangerat altele nu, deci nu este o regula, poti sa sangerezi sau nu. sangerarea nu are relevanta in fixarea embrionului. sper sa prinda din tot sufletul.de 7 ani neincetat am incercat sa am un bebe. la mine cale naturala nu exista/ succes tuturor ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amacuba spune:

lumi
sunt super prinsa la servici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikaia

multumesc, conteaza enorm mesajul tau. sunt in concediu medical de 3 saptamani, asa ca deja numai pot , m/am cam plictisit la pat, si visez cu ochii deschisi. am citit ca unele fete au sangerat altele nu, deci nu este o regula, poti sa sangerezi sau nu. sangerarea nu are relevanta in fixarea embrionului. sper sa prinda din tot sufletul.de 7 ani neincetat am incercat sa am un bebe. la mine cale naturala nu exista/ succes tuturor ,

Mikaia,cati embrionasi ai pus si de ce calitate?


Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Citat:
citat din mesajul lui lumimar

Citat:
citat din mesajul lui mikaia

multumesc, conteaza enorm mesajul tau. sunt in concediu medical de 3 saptamani, asa ca deja numai pot , m/am cam plictisit la pat, si visez cu ochii deschisi. am citit ca unele fete au sangerat altele nu, deci nu este o regula, poti sa sangerezi sau nu. sangerarea nu are relevanta in fixarea embrionului. sper sa prinda din tot sufletul.de 7 ani neincetat am incercat sa am un bebe. la mine cale naturala nu exista/ succes tuturor ,

Mikaia,cati embrionasi ai pus si de ce calitate?

Esti cumva din Craiova?

Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot


Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Mikaiatu esti din Craiova?



Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaia spune:

am pus 2 de nota 1-2 si da am vazut ca si tu esti din cariova, sal olteanco?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

samiruta ai inceput sa dai scuipi ce-ti statea pe limba? La mine beleaua e ca Albu imi da un "feeling" asa, de reusita. Intelegi? Doar ca atentiune natiune, ovulez, asa ca prestam la greu....de fapt vom face asta vreo 2-3 luni, apoi, daca nu se poate si nu se poate cred ca fugim pe la tropice putintel, apoi ne facem planurile pentru cununia religioasa, ca deh, noi o avem doar p-aia civila, apoi cred ca Viena ne asteapta cu un IMSI, dar cu monitorizari la Albu, ca ce-i al lui, e pus deoparte, tot "oracolul vaginelor ramane".

Cat despre intrebarea referitoare la dotarea laboratorului, fetelor, eu cred ca-i dau un sms

lyly-raspunsei la pm. Decizia-ti apartine, dar, din punctul meu de vedere, ar trebui sa pui mai multe intrebari cand esti pe masa, cu maciuca la purtator, ca e doar in interesul tau.

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Aristico,dai bataie la ,turati motoarele la maximum si poate va iesi cu ochisori


Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikaia

am pus 2 de nota 1-2 si da am vazut ca si tu esti din cariova, sal olteanco?

Sa dea DD sa fie lipiciosi si-si faca cuib la tine in burtica noua luni
Cand faci beta,la 12 sau 14 zile de la et?


Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaia spune:

multumesc si bafta si voua, nu stiu cand sa fac? cred ca la 14 daca mai am rabdare pana atunci.oricum imi este frica de rezultat? Doamne ajuta

Mergi la inceput