Ghiocei de Martie-Aprilie***263***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Hehe, ia ghiciti cine doarme! (asta fiindca azi a sarit cu totul somnul de pranz!). Nici nu scriu mai mult sa n-o trezesc (am o tastatura zgomotoasa rau, musai s-o schimb). Ne stoarcem creierii la ce film sa ne uitam...ca n-am mai avut parte de cand cu "nocturnele" lui Sophiphi.


mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever
Sovata



Si Vladimir doarme. Si eu tot program de film am. Am optat pentru "Up in the Air" cu Georgica clunii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Trebuie neaparata sa spun. SABY si OLISHKA au fost suuuuuperbeeeee.

Eu stiam ca sunt frumoase. Da nici chiar asa. e strigator la cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Mie nu-mi place Georgica Clunii
Este un film de care tot am auzit si-as vrea sa-l vad, dar ultima data nu-l gasea huzband de downladat. Il pun sa mai caute, cine stie?

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever
Sovata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Nicky, acum am vazut mesajul tau. Scuze ca te-am clatinat. Mi-am dat seama atunci ca am scris mai dur. Ideea e ca tu ai luat o decizie si una buna zic eu. Eu ma gandesc tot timpul, cand se intampla si lucruri mai putin bune, ca toate au un rost si se intampla atunci cand trebuie nuu cand credem noi ca e bine. Asa ca, acest bebe a venit pentru ca el de acolo de unde era, cand te-a ales pe tine, a zis ca nu mai vrea sa mai astepte si a hotarat ca acum este momentul bun.

Eu iti ofer un buchet de , capul sus si asteptam vesti cu evolutia, sexul si alegerea numelui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

ILINCA, dar poti incerca sa vezi filme online fara sa le mai dai download. Eu l-am gasit pe "up in the air" pe filmesubtitrate punct info.

Sunt multe filme acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui saby

Am parcat copilu acu o ora, si parca mi-a mai revenit vocea dar acu m-a apucat stranutul si mucii .

Diana voi cum mai sunteti cu raceala, ca parca si tu si Cristi erati bolnavi ?

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)





Multumesc

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Multumesc frumos fetelor pt aprecieri Prind bine

Saby sa stii ca barbata-miu nu este chiar asa de petrecaret, trebuie sa ma rog mereu de el sa dansam, dar in ultima vreme am cam renuntat si madistrez si de una singura. Ultima oara cand am fost in club cu gasca el a stat pana pe la vreo si eu am ramas pana pe la 5. Dar vreau neaparat sa organizam o iesire in club. Ar fi fain sa mergem o data doar noi fetele, mamicile. Ce ziceti?

David a dormit doar 20 min astazi, dar tot nu se lasa doborat. Maine avem prima zi de gradi. Cred ca mergem doar sa o vedem si sa stam un pic sa ne acomodam, caci David nu a fost niciodata pana acum. Sper sa-i placa.

Eu sunt singura cu copiii acasa, barbata-miu la eveniment - Jennifer Rush. Eu nu am putut sa merg caci nu am avut cu cine lasa copiii

Se aude masina. Cred ca a ajuns.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

Citat:
citat din mesajul lui saby

Citat:
citat din mesajul lui novus

Saby ce nasa superba ai fost !! rochia a fost dementiala !! nota 10, bravo !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Multumesc . Da sunt indragostita de rochia asta. Ziceam eu prin vara cand mi-am luat-o ca e ceva asa mai deosebit. Asta e rochia, da nu am pus poze la momentul acela pt. ca am avut-o la scurtat iar apoi am uitat. Este luata dintr-un magazin de pe Lipscani, pe care in mod normal nu il bagi in seama dar daca intri are niste haine absolut superbe, un pic altefel, deh e cica magazin al unei creatoare, Cristina Ciornei, eu nu am auzit de ea si am descoperit chestia asta abia cand am ajuns acasa, si nici nu am dat o avere pe ea.

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)




Sabi cumva magazinul de pe lipscani este pe partea dreapta cum vii de la unirea pe langa scoala aia de cosmetice ..christine valmy si mai in spate in acelasi magazin sunt si hainute de bebe???
Eu mergeam zilnic pe acolo spre serviciu.
Olga si saby v-am admirat tare mult pozele si tinutele si mai ales ca stiti sa va distrati....
Ma gandeam la o idee desi pare cam ciudat din partea mea eu nu am reusit sa ajung la nici o intalnire cu ghioceii, poate voi reusi si eu ma gandeam ca daca va ganditi sa puneti de o intalnire in vre-un club fara copii sa anuntati aici...
Ilinica si eu am retinut povestea ta cu cizmele mov...cand am vizionat pozele de la sovata le-am remarcat....

http://family.webshots.com/album/578687175WgUzWF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Vad ca sunt dornice fetele deo iesire in club, asa ca neaparat punem de o iesire. Ce ziceti de sambata viitoare? Deschid lista

Curea multumesc Am vazut poze cu Raducu. Este tare dragut la cules de struguri. De unde ati procurat cuburile acelea mari?



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

V-ati bagat toate la somn? Bu-hu-huuuuu!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput