Ghiocei de Martie-Aprilie***263***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Eu unde vad poze cu pikka ?

Dyanna, rezolvat !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Helloooo !!!

Fetelor am ras de s-a trezit Alexandra bulversata, asa e oricum de dimineata din moment ce ne-am trezit toti la 10,45 !!

Anaan, reclama aia e bestiala, am ras cu lacrimi !!

Bianca, la a ta ma uit mai incolo cu sonor ca acum sunt pe mute

Saby, eu nu pot vedea pozeeele !! de ce ??

Le-am vazut in schimb pe cele de la nunta frumosului cu ochi albastri si ma tot minunez ce faina si eleganta e Olga ; pe bune, zici ca-i Alba ca Zapada
Bine, si mireasa a fost frumoasa !


Sa va pove si eu o intamplare haioasa de la birou ca asta imi vine in minte: era intr-o dimineata cand aflasem noi ca urma sa ne viziteze directorul general care plecase prin tara sa-si cunoasca angajatii
Stateam toti ca pe ghimpi cu ochii pe parcarea lasata special goala ca sa incapa limuzinele cand intra un domn imbracat casual catre sport, paseste putin speriat si intreaba :nu va suparati, unde e toaleta ? la care un coleg care era director adjunct pe atunci, un tip coleric si vesnic pe fuga, ii spune : drept in fata ! da' grabeste-te ca aici nu e wc public si il asteptam pe directorul general !!
Iasa omu de la toaleta si tot asa calm si linistit intra in biroul colegului meu care nu mai poate si explodeaza : no ce mai vrei ??
La care domnul ii raspunde usor amuzat : sa-mi cunosc colegii !! Si ni se prezinta ca fiind dir general !! Ne-am distrat copios toata ziua, omu' era super deschis si fara aere de vedeta da' colegu' meu a ramas cu sechele

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Ia sa vedem daca acum merge http://picasaweb.google.com/102230870434817716794/NasiDeCununie#5528636937552491362 desi ar trebui ca doar celelalte fete le-au vazut. Inceraca sa intri pe link si daca tot nu apare nimic intra pe "fotografiile mele" si acolo apar toate albumele

Cat despre dinti, noi avem aproape toata gura mobilata , acum ies canini de jos si mai avem de iesit ultimile 4 masele .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Saby ce nasa superba ai fost !! rochia a fost dementiala !! nota 10, bravo !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Multumim de aprecieri...

Tunsoarea la Ciufolici a fost 55 ron pentru ca a costat 25 ron rezervarea cu masinuta. Oricum, de la urmatoarea tunsoare va merge la rusoaica lu' tati

Gige... am vazut pozele cu Pitonelul cel frumos. Si nu ma pot decide daca seamana cu tine sau cu sotul! Si si-a schimbat culoarea parului sau nu il mai tin eu minte pe Victor, dar parca era mai inchis la culoare... sau am baut gaz?

Ayla unde esti?

Felicitari gravidutzelor! Sa fie sarcina usoara si sa se nasca bebii sanatosi!

Saby esti dementiala. Rochia e super, iar machiajul ti-a subliniat superb trasaturile frumoase. Numa' mamici frumoase pe la clubul nostru!

Am uitat ce vroiam sa mai spun. Varsta...

Va pup

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Da, era s-o uit tocmai pe vecinica Diana. Mutzonica e mortal. Dar tu stii ca eu ma topesc dupa zambetul lui

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Saby ce nasa superba ai fost !! rochia a fost dementiala !! nota 10, bravo !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Multumesc . Da sunt indragostita de rochia asta. Ziceam eu prin vara cand mi-am luat-o ca e ceva asa mai deosebit. Asta e rochia, da nu am pus poze la momentul acela pt. ca am avut-o la scurtat iar apoi am uitat. Este luata dintr-un magazin de pe Lipscani, pe care in mod normal nu il bagi in seama dar daca intri are niste haine absolut superbe, un pic altefel, deh e cica magazin al unei creatoare, Cristina Ciornei, eu nu am auzit de ea si am descoperit chestia asta abia cand am ajuns acasa, si nici nu am dat o avere pe ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gina2008

Da, era s-o uit tocmai pe vecinica Diana. Mutzonica e mortal. Dar tu stii ca eu ma topesc dupa zambetul lui

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

eu pot sa ma laud ca l-am vazut live pe calinutu mic proaspat tuns; si e la fel de scumpic ca intotdeauna; imi e dor sa-l aud chiuind cand ieseati afara, ca nu aveam cum sa-i confund vocea sub geamul meu; si sa stii ca ma streseaza baba aia din bloc de la mama ta rau de tot; daca o mai vad o data batand copilul ala o sa-i sar la beregata, pe cuvantul meu; da' am zis ca mai intai o intreb unde-i e bona pe care o avea la copii, ca mie-mi placea tare de ea, poate o fi ramas libera.

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA in OCTOMBRIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

saby saru'mana de intrebare; ne-am facut bine amandoi, dar destul de greu, cam in 5-6 zile asa ne-am simtit bine; noroc ca mutzu n-a avut decat o zi nasoala

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA in OCTOMBRIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui saby

Citat:
citat din mesajul lui novus

Saby ce nasa superba ai fost !! rochia a fost dementiala !! nota 10, bravo !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Multumesc . Da sunt indragostita de rochia asta. Ziceam eu prin vara cand mi-am luat-o ca e ceva asa mai deosebit. Asta e rochia, da nu am pus poze la momentul acela pt. ca am avut-o la scurtat iar apoi am uitat. Este luata dintr-un magazin de pe Lipscani, pe care in mod normal nu il bagi in seama dar daca intri are niste haine absolut superbe, un pic altefel, deh e cica magazin al unei creatoare, Cristina Ciornei, eu nu am auzit de ea si am descoperit chestia asta abia cand am ajuns acasa, si nici nu am dat o avere pe ea.

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)



Da, e superba rochia, dar si manechinul conteaza si tu ai pus-o in valoare la maxim !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hehe, ia ghiciti cine doarme! (asta fiindca azi a sarit cu totul somnul de pranz!). Nici nu scriu mai mult sa n-o trezesc (am o tastatura zgomotoasa rau, musai s-o schimb). Ne stoarcem creierii la ce film sa ne uitam...ca n-am mai avut parte de cand cu "nocturnele" lui Sophiphi.


mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever
Sovata

Mergi la inceput