Prietene la bine si la greu - 64

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Auzi tu Licurici?! Da tu nu crezi ca, de fapt, crapa in ei pipota de ciuda ca ei pentru ceva asemanator tre sa dea un car de bani? Intreb si eu... ca pricep mai greu... na
Eu una spun ca-s tare faine... si, mai ales, ca pitica va aprecia munca ta cand va fi mai marisoara.... Mai conteaza restul gastii??? Doar pentru ea ai muncit


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Strumfy, Alex nu a balit decat pana i-au iesit primii dinti, apoi nu. acum vad ca roade insistent degetele, baga toata mana cateodata



Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Coque? Shtephy? Lili?



AICI!
dupa cum vedeti am supravietuit lupilor si singuratatii si de data asta
Felicitari Andra si Printzes pt primii pasi gratiosi!
Dana ma bucur ca David e mai bine
Strumfy nu stiu sa-ti zic daca saliveaza la fel la toti dintii sau numai la primii, poate acum ca au deja citiva se opreste saliva in ei
Tina bafta la analize! ce bine maninca Geo
Lyly saru-mina de info cu masinuta din Cora, cred ca merita diferenta de pret pt a scuti o vizita la dragon. Ce face Alex?
Licuricius sa le zici binevoitorilor ca maimutoi de cauciuc are toata lumea, pictura personalizata numa copiii aia jmekeri Eu zic sa-ti faci mataluta un blogulet, pui poze cu opera si-ti oferi serviciile, punem si linkul aici pe DC, sint convinsa ca sint o gramada de mamici care si-ar dori un decor special pt copiii lor.
duamna Monis
Ma duc la somn ca aseara de frica n-am prea pupat asa ceva
NB!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Inca un mesaj ca nu pot sa o las neconsolata pe Licurici. Eu am observat ca zmaul tau seamana pe alocuri cu sotul meu. Vad ca si la desenatul peretilor seamana. Noua ne- a pictat viitorul cumnat peretii in sufragerie si i acu vreau sa-l prind cu putin timp liber sa picteze si la Andra in camera dar sotul nu prea e incantat de desenul din sufragerie si nici la fata nu prea vrea... asa sunt barbatii mai putin sensibili in alte artei pictoricesti
Gata pupici la toata lumea si noapte buna

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Lili, Alexul e bine, asteptam cu "interes" ziua de miercuri sa-i ia sange si sa vedem ce iese la analize, daca o iesi ceva
am fetele din camp (fara suparare Vladutz)



Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

ma duc si eu la , nu inainte de a va lasa, pentru maine dimineata, cate o cana maaaare de /frapucine/capucine/ness-uri/ceaiuri/laptici/pepsici si colici si tot ce va mai pofteste inimoara de baut, caci ne aflam si noi la ultima luniversare

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Strumphy, o poza ceva cu creatia din sufragerie?? ca tare is curioasa cum lucreaza un mester de mester
Ionela, apropiatii sunt persoane de varsta a3a care vad partea practica a lucrurilor..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lyly, cred ca tot tu vei fi prima maine pe aici sa ne cofi'lesti, stai linistita
Cealalta Lili, multam de idee, deja un gand imi facusem si eu, ca poate poate de prin cunoscuti o vrea cineva sa mai mazgalesc si la casa lor..da imi e teama bre..Ca eu nu am mare talent la astea. Sa fac schita la iepurii aia m-am cacait vro saptamana, enspe mii de schite si stersaturi, ie grele cand nu ai talent nativ ci doar perseverenta..Asa is si cu crosetatul. Nu ma pricep asa bine incat sa ma apuc sa 'imi vand' munca..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Lyly la care Cora ai vazut masinutele, recent? Multumim de urari
Alex ptr. ultima luniversare.

Asa cum spuneam a dormit si Vlad azi un pic mai mult (in masina) si am reusit sa-l adorm la 23,30.

Ma duc si eu la
NB


mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Lili, Alexul e bine, asteptam cu "interes" ziua de miercuri sa-i ia sange si sa vedem ce iese la analize, daca o iesi ceva
am fetele din camp (fara suparare Vladutz)



Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e


Nu s-a suparat Vlad, a inteles ca tu, mami de Alex o pe mami de Lila

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput