Little People Playschool - 550 lei/luna

Little People Playschool - 550 lei/luna | Autor: boeru

Link direct la acest mesaj

Buna ziua mamici si tatici!

Little People Playschool anunta dechiderea gradinitei/after school in zona Obor - Mosilor - Eminescu, pe strada Ardeleni, nr. 32.
Program:
Little 1: 7,30 - 13,30 - 550 de lei
Little 2: 7,30 - 18,00 - 600 de lei
Little 3: 7,30 - 19,30 - 650 de lei

Masa este inclusa, deasemenea 3 optionale: engleza, muzica si dans.
Alte optionale: inot, karate, pictura, germana, franceza.

Supraveghere web on line.

Va asteptam cu drag la scoala noastra de joaca!

Telefon: 021.210.03.87; 0765.909.434; 0725.526.176


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

incepand de acum , la acest subforum special - aveti voie sa va prezentati gradinitile e- insa numai la acest subforum.

eu nu mai inteleg nimic!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Imi cer scuze, e o regula noua de care acum am aflat si eu. Scuze! Te rog sa editezi primul mesaj al subiectului si sa repui anuntul.



Si tu poti intinde o mana - Actiunea 3 sate
Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

boeru ce inseamna little 1 adica de la ce varsta si ce conditii trebuie sa indeplineasca copilul? merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Buna Irina,
Little 1 este programul scurt cu incepere de la 7,30 pana la 13,30 cu mesele incluse (mic dejun, gustare ora 10,30). Acum formam o grupa de bebei cu varste de cresa. Ma poti suna la telefoanele din anuntul de mai sus sa vorbim mai detaliat.

Flor, mama de Raduc

Forzza Steaua!!!

www.flickr.com/photos/55242621@N05/" target="_blank">poze nou noute! urmeaza poze de la petrecerea de Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anoma1 spune:

buna seara,

ma intereseaza in mod special modulul little 2. suntem vreo 3 mamici cu fetite de cca 1.8 luni care vrem sa le dam la aceeasi gradinita si stam in aceasta zona. ne interseaza:
1. de la ce virsta le putem da la gradinita Little People
2. tariful este de 650 lei (pentru program 8-18)?
3. daca urmeaza sa introduceti si obtiunea balet....

cu siguranta va voi suna in vederea stabilirii unei intrevedere cu toate mamicile.

cu multumiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Buna seara,
Avem si o grupa de bebei (in formare) ar trebui sa ma sunati ca sa vorbim mai detaliat. Pretul este de 600 de lei pana la 18,00 si da, avem si balet ca si optional.
Multumesc si vorbim mai detaliat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anoma1 spune:

am vizitat gradinita Little People Playschool si mi-a placut foarte mult. iar puiul meu s-a simtit ca acasa. locul este curat, primitor si foarte luminos. personal deosebit de dragut. ce sa mai zic, de unde intentionam sa-mi dau puiul la inceput de an o duc de saptamina viitoare ca sa se acomodeze si sa prindem si sarbatorile de iarna ... v-o recomand cu toata increderea. eu am facut studiu de piata vreo doua luni pina m-am hotarit la citeva sa le vizitez si mi-a picat cu tronc din prima gradinita asta. bravos florentina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

si mie mi-a placut gradinita pentru cei mici! baietelul meu are 1 an si o luna si cred ca am sa-l duc la sfarsitul lui ianuarie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Little People Playschool anunta ca mai sunt numai 4 locuri la a 2-a grupa baby (1 an - 2 ani) si 2 locuri la grupa mica-mijlocie ( 3-5 ani).
Va asteptam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Gradinita Little People Playschool s-a mutat intr-o noua locatie in str. Rasuri nr. 8, (Stefan cel Mare/Vasile Lascar) intr-o vila superba cu o curte de 350 mp. Toate salile de grupa sunt la parter, loc de joaca exterior amenajat special pentru cei mici, cu protectie (tartan). Salile de grupa sunt amenajate conform cu standardele impuse de legislatia romaneasca. Grupele sunt formate din 10-12 copii (in functie de varsta).
Un program educativ eficient este un program care īsi propune sa ia īn seama copilul de la primele momente ale existentei sale si care implica toti agentii educationali care contribuie la cresterea si dezvoltarea lui. Meniul este special creat pentru cei mai micuti puiuti, posibilitati de personalizare a hranei, meniu special conceput la inceput de saptamana de bucatarul nostru profesionist impreuna cu asistenta.
Pe langa activitatile pedagogice, adaptate fiecarei varste specifice educatiei timpurii desfasuram si activitati extrascolare: proiecte ecologice, excursii si vizite tematice, proiecte antreprenoriale, concursuri.
Organizam deasemenea petreceri pentru copii si oferim servicii de baby-sitting.
Siguranta copiilor dumneavoastra este importanta pentru noi: supraveghere permanenta cu camera web, contract cu firma de securitate, acces monitorizat video.
Vizitati-ne pe facebook si pe www.little-people.ro

Pentru programare vizionare va rugam sa ne contactati la
0784.504.264 (Cosmote)
0746.342.266 (Orange)
e-mail: office@little-people.ro


Mergi la inceput