Aspirante optimiste !Felicitari Lia,Luiza!!!(588)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Anna , asa-i, luna asta ziceam ca vin eu cu testul pozitiv, da' de cand zic cine ma mai crede?
Bella, o dovedesti tu pana la urma! Tu presteaza acolo si nu tine cont de teste, daca-s bune bine, daca nu macar ramaneti cu placerea . A, si La Multi Ani in avans! Sa fiti fericiti si sa va dea D-zeu tot ce va doriti!
Ralu, hai ca mai e putin si scapati, asa e cu muncitorii, n-am auzit pe nimeni sa spuna ca isi vad de treaba si ca nu le trag tepe.
Eu ies putin, mai vb!

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Didi crede-ma k ieri cand am vazut k se face 4-5-6 si nea caisa ala nu mai suna sa imi zica dc vine sau nu, dupa ce k miercuri oricum nu a venit si am pierdut alta zi...mi se urcase sangele in cap de nervi.
si am inceput sa cautam p altcineva. noroc k am gasit un baiat care a venit aseara si s-a apucat de treaba.

spor la treaba

Bella eu zic mai bine sa mergi sa faci monitorizari. alea sunt cele mai sigure.
oricum nu cred k vreun medic iti va face cine stie ce op de desfundare, pana nu te monitorizeaza sa vada dc sigur ai ovulatie si ce se petrece pe acolo.
nu intra in panica, dc nu e bb nici luna asta, fa cum zic eu si asa afli ce si cum
poate ai avut ovulatia dvrm. iar tu dc ai inceput cu testele din z11, normal k au iesit negative.



Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 27+ cu Natalia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86

Didi crede-ma k ieri cand am vazut k se face 4-5-6 si nea caisa ala nu mai suna sa imi zica dc vine sau nu, dupa ce k miercuri oricum nu a venit si am pierdut alta zi...mi se urcase sangele in cap de nervi.
si am inceput sa cautam p altcineva. noroc k am gasit un baiat care a venit aseara si s-a apucat de treaba.

spor la treaba

Bella eu zic mai bine sa mergi sa faci monitorizari. alea sunt cele mai sigure.
oricum nu cred k vreun medic iti va face cine stie ce op de desfundare, pana nu te monitorizeaza sa vada dc sigur ai ovulatie si ce se petrece pe acolo.
nu intra in panica, dc nu e bb nici luna asta, fa cum zic eu si asa afli ce si cum
poate ai avut ovulatia dvrm. iar tu dc ai inceput cu testele din z11, normal k au iesit negative.



Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 27+ cu Natalia Maria



sa ii ia naiba cu testele lor ca pe prospect scria z 11.
monitorizari am mai facut cu dr la care eram inainte si aia vroia sa ma bage pe ovomit si nu am vrut ca nu prea mai aveam incredere in ce zice. asa ca am schimbat-o. o sa ma duc sapt asta iar la dr sa vad ce imi zice. sa ii povestesc si de teste grafic etc.

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

Bella,iti dau eu o reteta sa scapi de raceala si ajuta si la bebe.

Aspirina saracului.....
Ralu,asa sunt toti meseriasii,neseriosi.
Didi,Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryss_cryss

Bella,iti dau eu o reteta sa scapi de raceala si ajuta si la bebe.
Aspirina saracului.....
Ralu,asa sunt toti meseriasii,neseriosi.
Didi,Ana

cristina


am folosit si aspirina saracului, nu m-am ferit de loc o data la 2 zile da nu vezi ca nici raceala nu a trecut nici bebe nu sa prins.

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluCris spune:

Dragele mele eu trebuie sa plec pe teren
vorbim mai tarziu sau daca nu maine
pupici multi tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

FETELE

SUNT DISTRUSA
ASEARA INTRE 7:30 SI 8 A MURIT TATAL MEU
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA
SOTUL A PLECAT DEJA ACASA SA II AJUTE PE AI MEI
EU AM RAMAS CU FATA CA NU PREA AVEAM UNDE MERGE
SI DATA FIIND STAREA DE GRAVIDEALA
MI-A FOST FRICA
EMOTIONAL VORBIND

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

CONDOLEANTE,CAMI!D-zeu sa-l odihneasca in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Cami Condoleante,Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra

"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif" target="_blank">Marriage Ticker
Trying To Conceive
TTC blinkie
In The 2 Week Wait

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Cami sincere condoleante .
imi pare tare rau, ai grija de tine

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput