Aspirante optimiste !Felicitari Lia,Luiza!!!(588)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

Neata,fetele!

Vreau si eu un ceai,ca si la c-ta este f frig,bate vantul f tare!Pot sa ma servesc si eu din ceaiul vostru,nu?
O zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

Buna dimineata, ma bag si eu la o cafeluta cu lapte. pt. toata lumea ! Bella, cum merge cu testarea?


Traieste,iubeste, daruieste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Neata fetele! Intr-adevar naspa rau vremea asta , s-a facut frig prea repede...
Nu mai stiu ce-am citit din urma... da' mi-a placut partea cu soacrele, ce frumos se animase forumul . Walkiria, nu te lasa, noi te sustinem!
A, si-am vazut ca Alina era suparata. Draga mea, cum sa nu te bagam in seama? ici sa treaca!
Lia, unde-i cafeaua de dimineata? Sau esti ocupata cu greturi, chestii?
Deci cine urmeaza la testare? Eu cred ca Paula

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

helllooo feteleee???
ce faceti???
nimic nou prin zona???

noi suntem bine, mi-am facut o mie de nervi cu "meseriasii" k ne-a tinut 2 zile fara sa facem nimic, k nu a venit
aseara am gasit p altcineva care sa vina si sa faca treaba.
speram k cel tarziu marti sa dam lavabilu si sa terminam.
offf deja m-am saturat de mizerie, inghesuiala, balamuc si toata nebunia care ep aici





Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 27+ cu Natalia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_i spune:

neata fetele aspirante si optimiste!
dam o cafeluta si un ceai cald, pt ca e foarte frig afara.

didi, nu tu trebuie sa ne dai vestea de 2 liniute luna asta? eu asa retinusem

icei de molipsire pentru optimiste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

neata fetele

Paula multumim de tratatie, cu asa mic dejun cred ca numai tine nimeni cont de silueta

si la noi e rece si ploua marunt, asa ca ceiutul Paulei e numai bun

bafta tuturor care urmati testarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxybarbu

Buna dimineata, ma bag si eu la o cafeluta cu lapte. pt. toata lumea ! Bella, cum merge cu testarea?


Traieste,iubeste, daruieste...


pana acuma e naspa cu testarea, azi e a patra zi de teste de ov negative si temp 36,5. si deja sunt z14. asa ca mai am inca 3 teste da parca vad ca ma dezamagesc si alea. sapt viitoare ma duc la dr oricum sa vad ce zice si el.

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

neata fetele...eu inca ma lupt cu raceala,pana acum vad ca ea e invingatoare. aseara mi-a fost un rau am adormit pe la 1 si ceva abia. plus ca nu pot sa zic ca am avut un som prea linistit
am recuperat si eu dimi cat am putut.
of mama ei de vreme,de raceala, de ovulatie de tot

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

Bella nu-ti pierde speranta, poate ovulezi mai tarziu si cele 3 teste ramase vor fi pozitive

Traieste,iubeste, daruieste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxybarbu

Bella nu-ti pierde speranta, poate ovulezi mai tarziu si cele 3 teste ramase vor fi pozitive

Traieste,iubeste, daruieste...


sa te auda Dumnezeu da nu stiu de ce am asa un sentiment aiurea ca iar nu ovulez. sapt viitoare il iau pe dr de maneca si ii zic sa imi de-a tratament de ovulatie ca vad ca nimic. eu ma gandesc ca am trompele infundate da eu nici macar nu ovulez calumea ce sa se prinda?
hai ca nu vreau sa pic in melancolie...trb sa ma tin tare doar ca m-am cam saturat cate luni trec si nimic.
imi si imaginam ca poate ma ajuta dumnezeu sa ramn luna asta si pe 24 cand facem 1 an de casatorie sa ii dau cadou sotului un test... of vise

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput