Aspirante optimiste !Felicitari Lia,Luiza!!!(588)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Condolenate Cami! suntem alaturi de tine

eu sunt asa de obosita, parca as dormi un secol, mai ales ca m-am apucat de munca iar si acasa ma asteapta curatenia, am invitati maine, la meci
ok, eu sunt pe aici, dar dormitez ...

bella, cum vad ca cea mai mare temp o ai exac in ziua cand ai inceput, nu cumva ai ovulat mai inainte de Z11? ai prestat inainte?


www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

Cami, CONDOLEANTE ! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

Traieste,iubeste, daruieste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabyv

Condolenate Cami! suntem alaturi de tine

eu sunt asa de obosita, parca as dormi un secol, mai ales ca m-am apucat de munca iar si acasa ma asteapta curatenia, am invitati maine, la meci
ok, eu sunt pe aici, dar dormitez ...

bella, cum vad ca cea mai mare temp o ai exac in ziua cand ai inceput, nu cumva ai ovulat mai inainte de Z11? ai prestat inainte?


www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?


am prestat si inainte sa zic ca am inceput prin z9. cam dupa ce sa terminat bine cu menstra. da parca ca sa ovulezi trb sa ai temp mica..nu asa mi-a zis cineva? sau am inteles eu gresit?

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed

Citat:
citat din mesajul lui gabyv

Condolenate Cami! suntem alaturi de tine

eu sunt asa de obosita, parca as dormi un secol, mai ales ca m-am apucat de munca iar si acasa ma asteapta curatenia, am invitati maine, la meci
ok, eu sunt pe aici, dar dormitez ...

bella, cum vad ca cea mai mare temp o ai exac in ziua cand ai inceput, nu cumva ai ovulat mai inainte de Z11? ai prestat inainte?


www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?


am prestat si inainte sa zic ca am inceput prin z9. cam dupa ce sa terminat bine cu menstra. da parca ca sa ovulezi trb sa ai temp mica..nu asa mi-a zis cineva? sau am inteles eu gresit?

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul


Ba da, ai inteles bine dar imiediat dupa ce ai ovulat temperatura creste,deci dupa graficul tau este posibil ca ovulatia sa se fi produs chiar inainte de a incepe sa-ti iei TB

Traieste,iubeste, daruieste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Cami Condoleante,Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
sa stii ca suntem alaturi de tine daca simti nevoia sa te descarci suntem aici, i-mi pare sincer rau
sa stii ca in momentele astea nu trebuie sa tii supararea in tine sa nu-i faca rau la bb





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabita_84 spune:

Buna fetelor! sunt noua pe forum si .... vreau un bebe!! sper ca am nimerit bine si nu sunt off-topic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

sunt de acord cu roxy, deci in ziua cand ovulezi temp este mica, apoi iti creste 3 zile la randul si apoi poate scadea iar...
deci e f posibil sa fii ovulat cu 2 zile inainte...

cum nu ai inceput exact din ziua 5, nu ne putem da seama bine.
vezi ca ai pe FF char galery si poti vedea acolo alte grafice.

www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabyv

sunt de acord cu roxy, deci in ziua cand ovulezi temp este mica, apoi iti creste 3 zile la randul si apoi poate scadea iar...
deci e f posibil sa fii ovulat cu 2 zile inainte...

cum nu ai inceput exact din ziua 5, nu ne putem da seama bine.
vezi ca ai pe FF char galery si poti vedea acolo alte grafice.

www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?


pai si pe rahatu ala de prospect de ce naiba nu zicea sa incepi testele din z5.mama lor de hoti. da ma fetelor eu in z5 inca eram pe stop. deci oricum daca era sa ovulez atunci sigur nu sa prins nimic pt ca 1. am prestat abia dupa ce mi-a trecut complet si 2. temp scade asa ca m-am scos si luna asta. of mama ei de viata.
sa vezi ce ma duc sa il jumulesc pe dr sapt viitoare.
apropo fetelor ce parere aveti ma batea gandu sa ma duc si la med life la dr albu. asa pt inca o parere. voi ce ma sfatuiti. asa sunt mutumita de dr meu da parca am mancarici sa ma mai duc si la altu.

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Cami imi pare tare rau! Dumnezeu sa-l ierte!

http://lt2m.lilypie.com/rhiBp3.png
" este darul lui Dumnezeu, rodul iubirii si viitorul umanitatii"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele! In Bucuresti e f. frig, am inghetat. O sa-mi fac si eu o cafeluta sa o beau cu voi ca dim., pana sa plec la serv., cat m-am invartit eu princasa s-a racit.

http://lt2m.lilypie.com/rhiBp3.png
" este darul lui Dumnezeu, rodul iubirii si viitorul umanitatii"

Mergi la inceput