Prietene la bine si la greu - 61

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

prin zona si eu..racita bocna bocna
Lalu fain concediu!
Lavi, iti seamana raresu leit leit!!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

[

ALEXA ANNABELLE DENISE
[
Sa cresti mare, sa fii papaciosa si sa aduci numai bucurii parintilor tai!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35

Legat de Tv, si ai mei se uita cand le atrage atentia cate ceva(reclama de la milupa si de la Tranzactiv intotdeauna reusesc asta ),cate o melodie ritmata,dar nu se uita mult timp.Am observat acum cateva zile,in timp ce TV-ul mergea pe niste desene animate ,ca Eva a inceput sa aplaude,aparent din senin...dar nu, cand m-am uitat spre Tv, personajele animate de acolo aplaudau...ei chiar constientizeaza ce vad sau a fost o simpla coincidenta?

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii



si eu am observat chiar azi faza cu tranzactivul...ce Dumnezeu ii atrage la reclama aia? nu e nici colorata, nici melodioasa...e chiar nashpa

ps: am vazut pozici cu Ari si Rares



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Monis nu stiu de ce mi s-a parut asa, acum nu mai gasesc logica




Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Salutare!

de azi dimi am deschis forumul, dar n-am apucat nici sa citesc, nici sa scriu ceva
alex este mai bine, multu de urari! abia astept reevaluarea de maine

ALEXA ANNABELLE DENISE

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

ii atrage la reclama cu transactiv vocea aluia...asa se uita rares la reclama cu
colgate...


hai ca e pe tastatura...revin later...ca ma omoara@!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

eu cred ca ii atrage la reclama tranzactiv partea de final cu ciripituri...am inceput sa o ascult si eu cu atentie si atunci am auzit trilurile...

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Cum se procedeaza sa il inveti pe bb la olita?
Cand da semne ca vrea sa faca kk, repede jos pampersul si pus pe olita sau pus din cand in cand si poate nimerim si momentul oportun?

Stiu ca e prematur acum pana nu se cer ei,dar, un coleg de serv si-a dus copilul de la aproape 2 ani la o gradi(particulara)-nu a vrut cresa sub nicio forma- si conditia sa primeasca asa copii mici erasa ceara la olita..al lui cerea.Ma gandesc ca va trece repede si anul urmator ,ca de altfel si asta,si va trebui sa-i dau la gradi pt ca incep serv si n-ar strica sa incep,mai mult in joaca trainingul

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35

Cum se procedeaza sa il inveti pe bb la olita?
Cand da semne ca vrea sa faca kk, repede jos pampersul si pus pe olita sau pus din cand in cand si poate nimerim si momentul oportun?

Stiu ca e prematur acum pana nu se cer ei,dar, un coleg de serv si-a dus copilul de la aproape 2 ani la o gradi(particulara)-nu a vrut cresa sub nicio forma- si conditia sa primeasca asa copii mici erasa ceara la olita..al lui cerea.Ma gandesc ca va trece repede si anul urmator ,ca de altfel si asta,si va trebui sa-i dau la gradi pt ca incep serv si n-ar strica sa incep,mai mult in joaca trainingul

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii





nu stiu cum o fi bine, eu il pun atunci cand se trezeste si apoi la 2 ore

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35

Cum se procedeaza sa il inveti pe bb la olita?
Cand da semne ca vrea sa faca kk, repede jos pampersul si pus pe olita sau pus din cand in cand si poate nimerim si momentul oportun?

Stiu ca e prematur acum pana nu se cer ei,dar, un coleg de serv si-a dus copilul de la aproape 2 ani la o gradi(particulara)-nu a vrut cresa sub nicio forma- si conditia sa primeasca asa copii mici erasa ceara la olita..al lui cerea.Ma gandesc ca va trece repede si anul urmator ,ca de altfel si asta,si va trebui sa-i dau la gradi pt ca incep serv si n-ar strica sa incep,mai mult in joaca trainingul

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii





nu stiu cum o fi bine, eu il pun atunci cand se trezeste si apoi la 2 ore

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2


si face...?

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput