Dansez pentru tine - sezonul 10

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, fetelor !
Asadar, avem tango si street dance ! ...Incitante si provocatoare dansuri. Mai ales tango-ul Laurei Cosoi cu Adriela Moraru.
Lali, sunt curioasa cum se vor descurca Paula si Tudor la street dance. Sper sa ne surprinda placut.
Cris, chiar imi place cum danseaza Lena.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Frumoase surprizele pentru duelisti !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Chiar ca e seara surprizelor la DPT !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Mi-au placut Paula si Tudor la street dance, ami ales Paula.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:



Plang dupa ce am vazut cazul Kassandrei ...
nici macar nu am cuvinte ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Nu-mi vine sa cred ca au plecat Nicola cu Stefan !
Cazurile mai grele intotdeauna mergeau pana in finala.
Au ramas dansatorii mai buni, de data asta.
Pe vinerea viitoare !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Da, si eu m-am mirat ca in cazul lor nu s-au dat mai multe voturi.

Pe de alta parte nu am vazut nici un tango emotionant cum erau alta data.
Clar dansurile Adelei au fost cele mai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

fetele
cine este la duel saptamana asta ca nu am vazut, din pacate am adormit....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

http://dansezpentrutine.protv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Aceiasi Razvan si Lena - Octavian si Ela!

Nici eu n-am vazut totul, iar sambata n-am prins reluarea.

Pana acum Adela e super!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput