Dansez pentru tine - sezonul 10

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

eu vinerea trecuta am uitat iar de emisiune.. si acum abia mi-am adus aminte..

dar daca ziceti ca emisiunea trecuta a fost cam slabuta e bine ca nu am pierdut mare lucuru ..




Clipe de vara - Concurs DC www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=20" target="_blank">mh-1, mh-2

www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

ce slaba miscare pe aici, unde umblati ?
eu am tras o tura de calcat si acum ma duc sa scot sirena din cada asa ca sunt prin zona


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Eu am pierdut din emisiune ca e Guy Fawkes night si a fost show de artificii aproape de noi asa ca am stat in gradina sa-l vedem.
Pe Adela am vazut-o. |Astept stompul lor.



--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Ana si Bogdan cred ca vor pleca, pacat ca mie chiar imi place de ea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Da, imi pare rau pt. Ana ! Se misca foarte bine.
Mi-a placut stompul Paulei cu Tudor. Credeam ca vor primi si nota maxima.
Fiecare din juriu spune, ca i-a placut, ca a fost foarte bine. Te astepti sa vezi 10 si cand 'colo...e 9.
Sa vedem ce stomp vor avea Adela cu Alex ! Astept si valsul Paulei cu Tudor.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

N-a fost de 10 pe linie, dar au primit si 2 de 10, Adela cu Alex la stomp.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Paula si Tudor au avut cel mai frumos vals, cum era de asteptat.
Ana Maria si Bogdan, au parasit concursul. Era de asteptat ca Stefan si Nicola sa mearga mai departe, dupa caz.
Paula si Tudor au fost pe locul 1, de data aceasta !
La duel au intrat... 3 perechi !
Razvan cu Lena au fost pe ultimul loc, iar pe...penultimul loc au fost Octavian cu Ella si Nicola cu Stefan.
N-am prins ce dansuri vor fi saptmana viitoare sau nu s-a anuntat ?
Pe saptamana viitoare ! Noapte buna !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

eu marturisesc ca e primul sezon pe care il urmaresc
am inceput sa ma uit din plictiseala, caci sunt plecata din tara si protv international e singurul canal romanesc pe care il prind.
aseara mi-a parut tare rau pt Anamaria, speram atat de mult sa nu iasa.

acum simpatizez cu Ella si Octavian, dar parca vad ca vor iesi si ei din concurs.

unul din dansurile de saptamana viitoare va fi tango.celalat nu-mi amintesc.




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

M-am bucurat pentru Paula, dar si pentru ca nu a castigat mereu aceeasi pereche.
E mai bine sa fie putina competitie si pentru locul I nu numai cea pentru duel.
Mie mi se pare interesant duelul de saptamana viitoare cu trei perechi, nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

cristina_OR, ca si tine, si eu sunt la primul sezon, de celelalte doar am auzit, dar pe acesta il urmaresc. Am mai zis, motivul e ca o cunosc pe Lena, partenera lui Razvan
We trecut nu am vazut, am aflat de aici, Anina_n , ca perechea ce o urmaresc a intrat la duel.
Asa ca voi fi pe faza vinerea viitoare!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput