Dansez pentru tine - sezonul 10

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

imi place si mie Adela mult de tot.. cred ca au sanse mari sa castige..





www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Cel mai frumos dans din seara aceasta a fost salsa Adelei cu Alexandru. Nu-si dezmint pozitia de lider.
Liliana si Jorge este prima pereche care pleaca de la DPT din acest sezon.
Imi pare rau pentru Liliana.
La duel, au intrat Doinita si Claudiu cu Paula si Tudor(au avut note foarte mici la salsa).
Pe saptamana viitoare cu swing si bollywood !






Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Aseara am urmarit si eu. N-am vazut sezoanele celalalte, dar acum o cunosc pe Lena, partenara lui Razvan, deci sunt cu sufletul la gura.

Este asa haios Razvan ca nu prea poate!
Adela si Alex au dansat cel mai frumos! Succes in continuare!

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Am vazut doar pe jumatate emisiunea, ca am fost plecati de acasa si vineri si sambata. Dar, din ce am vazut mi s-a parut una din cele mai slabe emisiuni. S-au relaxat toti dupa notele bune din prima emisiune ?

Imi pare bine de Adela, e clar cea mai buna pereche si-mi pare tare rau de Pauila. O voi vota vineri negresit !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna seara, fetelor !
Avem dansuri antrenante in seara aceasta.
Ar trebui sa fie o seara spectaculoasa.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

No, e o seara mai faina ca sapt. trecuta !
Paula si-a dat drumul la dans, nu mai e asa retinuta si a facut o populara si o salsa foarte faine, alaturi de Tudor, balerinul.
Adela si Alexandru au dansat un swing antrenant, dar nu mi s-a parut de 10, din cauza greselilor avute.
Astept dansul baletului DPT.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Cu toate ca vroiam sa ramana Paula in concurs ca mi-e draga, mai bine au dansat Doinita si Claudiu aseara, daca era ca publicul sa voteze dansurile ei trebuiau sa ramana aseara, asta e parerea mea.

Adela si Alex imi plac si mie cel mai tare, acum parca am inceput si eu sa vad ca Alex are ceva din Michael Jackson (maxilarul, zambetul), n-am cum sa nu le fac galerie lor!

Sper sa nu iasa Nicola, desi ea si partenerul ei nu sunt deloc straluciti la dans, cazul lor e cel mai impresionant (baietelul cu distrofie musculara ) si sper sa ajunga cat mai departe sa poata obtine cat mai multi banuti pt cel mic.

Vinerea viitoare ne vedem cu vals si stomp.

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

buna seara fete dragi ]cam slabut dansul Adelei in seara asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui catutza

buna seara fete dragi ]cam slabut dansul Adelei in seara asta



Si mie la fel mi s-a parut.


alexia_07



Imi place sa descopar ce nu spun oamenii prin cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna seara !
E cineva pe aici ?
Frumos valsul, dar greu, se pare.
Da, Stefan are cea mai impresionanta poveste !
Sa vedem ce dansuri vom vedea in seara aceasta !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput