Dansez pentru tine - sezonul 10

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Frumoasa editie ! Dar sunt niste povesti in sezonul asta.... baietelul meu a vazut cateva si a fost tare impresionat, desi se juca cu masinutele pe covor...

Dansul in ploaie a fost o idee foarte buna. Adela si partenerul ei au meritat sa castige, dupa parerea mea, dar mie imi place si Paula Seling tare mult.

Ce dansuri vor fi la editia viitoare ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

muzica populara si salsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

adela si paula seling mi-au placut cel mai mult

adela cred ca o sa castige ... mi se pare tare ok , micuta , slabuta cu mobilitate f buna, mimica ok in timpul dansului ..... mi-ar placea sa o vad pe locul I

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pe merit au luat Adela si Alex locul 1. Pierdusem cabaretul lor dar l-am vazut sambata in reluare si au fost cei mai buni si acolo. Ca la dans in ploaie, daca nu erau ei primii sa avem apoi cu ce ii compara pe ceilalti, poate nu realizam cat de deosebit a fost dansul lor...si greu. Bravo Vica, extraordinara coregrafia.

Si eu m-am jelit la greu la cazuri. Partenerul Nicolei pare sa il aiba pe cel mai grav caci este vorba de un copilas acolo. Pacat insa ca ei nu par sa exceleze la dans si erau f aproape de duel.

Deja mi-e antipatic Vladau asta, nu imi place de nici o culoare, sper sa iasa desi imi pare rau pt partenera lui...

In rest...sper ca toata editia sa fie plina de surprize, ca doar trebuie sa se ridice la nivelul numarului de sezoane :)


Mihu, deocamdata nu se stie cand incepe Romanii au talent. Fac reclama la pro tv destul de des, eu ma gandeam ca le baga pe amandoua in acelasi timp, asta vinerea, ala sambata (desi sper sa nu ca noi sambata urmarim X Factor la englezi). Dar poate il lasa pt mai incolo, sa avem de ce sta lipiti de televizoare si dupa ce se termina Dansez. Oare sezonul 10 la Dansez e ultimul? Ca n-as vrea....

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:

Buna fetelor , eu am vazut asa pe sarite sambata.


Oricum mi se pare f dezavantajat partenerul Nicolei , pai nu stiu cum i-au ales-o de partenera pe Nicola dar nu se potrivesc deloc. El este f slabut si ea pare f masiva pe langa el.
Coregrafia mi s-a parut ok pentru ei la dansul in ploaie dar mai mult nu cred ca poate Nicola.

Sa stiti ca nu am nimic cu ea ca-mi place f mult cum canta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna seara !
Nu e nimeni pe aici ? Toata lumea e in fata televizorului ?
Superba, ca intotdeauna, tinuta Iuliei.
In seara asta jucam de numa' si scuturam din solduri.
Haideti, la dans, fetelor !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

sunt si eu aici de data asta .. eu inca nu cunosc cazurile, ca nu am avut timp sa ma uit pe net la emisiunea trecuta.. aaa si nici pe concurenti inca nu stiu de unde sa ii iau.
cine e Doinita? cine e Vladau si Jorge? ma scuzati ca intreb dar eu nu ii cunosc ..




www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Ola

Sunt si eu prin zona da' nu prea pot sa stau la calc pe motiv de pitica maraicioasa. Se chinuie sa ii iasa dintii si ...na...un pic de show

Mai, mie nu imi plac deloc tinutele Iuliei. Cred ca au schimbat designerul sau ceva ca sunt in alt stil, mi se pare mie. Da' nu imi plac deloc.

De dansuri pana acum...ce sa zic.

Paula si Tudor frumos. Dar concurentii in general se descurca la folclor.
Doinita si partenerul....no comment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mai dar astia chiar mananca asa bunatati in fata mea?? nu se gandesc si la mine, ca eu aici nu am de unde??





www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Hm...mi se pare o seara cam slaba.
Mihaela, cazurile le poti citi, aici, dand click pe fiecare pereche din concurs. Asa afli si cine sunt vedetele si cu ce se ocupa.
Alina, mie imi plac tinutele Iuliei. Sunt foarte...chic.
Tinutele celor de la DPT sunt concepute de www.protvmagazin.ro/lifestyle/interviu/a6105924-eniko-szanto-cine-imbraca-si-dezbraca-vedetele-la-dansez-pentru-tine" target="_blank">Eniko Szanto. Este de loc de aici, din M-Ciuc.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput