Dansez pentru tine - sezonul 10

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am pierdut prima jumatate de ora, nu stiu cine a dansat.
Abia astept dansul in ploaie, suna interesant.
Aveti preferati acum?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Urmaresc si eu printre picaturi, dar sunt foarte impresionata de povesti, am plans la fiecare...Aproape ca nu mai vad dansurile, dupa ce au fost prezentate cazurile...Of, mama ei de viata...

Si ca fapt divers, cand ne-am intors din vacanta din Romania, la imbarcare am vazut o tipa cu o fata cunoscuta, dar nu-mi dadeam seama de unde o cunosc, abia cand am ajuns in Cipru, tot pe aeroport, cand ne-am intalnit privirile mi-am dat seama ca era Iulia VanturO tipa simpla, dar cu alura impozanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

SUPERB dansul in ploaie al Adelei cu Alexandru !!!


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

10 pe linie pt. ei !!!


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Super fain, dansul in ploaie al baletului DPT !!!


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Frumos ,cred ca e una din cele mai frumoase editii,imi pare rau ca am pierdut inceputul.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Superbe dansurile in ploaie, dar si melodiile pe masura !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Un spectacol adevarat.Podiumul a fost aproximativ cum mi-am imaginat,acum ma pot duce linistita sa ma imbaiez,noapte buna dragelor.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Mi-au placut mult dansurile in ploaie, au fost extraordinare si toti concurentii mi s-au parut buni la dansul acesta.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

no, am pierdut startul de vineri, am uitat complet.. ma duc sa ma uit pe net la dansuri..

ps. cand incepe Romanii au talent?



www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput