Dovlecei in sarbatoare*196*LMA Paul !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:


Buna dimineata,

Iulika esti o graviduta foarte frumoasa,am vazut pozele .Parca,parca mi se face dor...
Lali merci de capitol si de .As avea nevoie,ca zi noapte pe la ora 2,30 beam ceai dupa o repriza de tuse naspa.Azi parca ma simt mai bine,sper eu macar .
Monikus sanatate multa si tie.Si eu care vroiam sa fiu singura...
Alex succes sa scapati de probleme!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

La multi ani ANDRA

Fetele, va invit la o mai tarzie asa, sa o savurati in liniste.

Va pupam.

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Suede sanatate multa, sa scapi de raceala.
Alex, Lali multumim de cafea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Multumesc frumos !
V-ati distrat ieri in parc?Ne-ar fi placut sa venim,mai ales ca era o vreme foarte frumoasa,dar nu puteam risca sa va dam si voua raceala.
Uite ce urat e azi!


Citat:
citat din mesajul lui anamaria1979

Suede sanatate multa, sa scapi de raceala.
Alex, Lali multumim de cafea.


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna fetelor

Cu intarziere urez La multi ani tuturor sarbatoritilor, inclusiv draga de Alessia Zeina!

Monikus, bine ai revenit! Zic eu care am fost si mai chiulangioaica ca tine. Noi ne cautam casa ca nu mai incape in 2 camere micute si cred ca ne-am decis la ceva. In Balotesti, dar trafic f lejer spre centru (25 min pana la munca - Romana, mai putin ca acum). Cred ca sapt. asta si semnam o rezervare ceva. Uite, va arat si voua "investitia":
http://www.mapleplace.ro/

In rest suntem ok, doar ca de 2-3 sapt. aproape zilnic nu am facut decat sa cautam locuinta. Mandra e racita de 2 zile, febra 38-38,2 scazuta cu ibalgin 5 ml la 8 ore si in rest tone de mucisori de a facut rani la nasuc. de mers a trecut peste teama si merge bine si de manuta si singura. Cand ii e lene lasa mersul si busileaza.
Dinti tor 4 avem, adica incisivii laterali sus si incisivii centrali jos. Acum cred ca vin si incisivii totali de sus ca saliveaza de nu vreti sa stiti cum se impreuneaza mucisorii cu saliva. Horror:))

Iulika, arati minunat! Tinem pumnii ca sapt. viitoare la eco bebe sa fie sanatos. Acum ca o fi Daniella sau Junior, sanatos sa fie. abia astept sa te urmez cu burtica:)


Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)

http://community.webshots.com/user/Danuta1979/albums/least-recent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979

Buna fetelor

Cu intarziere urez La multi ani tuturor sarbatoritilor, inclusiv draga de Alessia Zeina!

Monikus, bine ai revenit! Zic eu care am fost si mai chiulangioaica ca tine. Noi ne cautam casa ca nu mai incape in 2 camere micute si cred ca ne-am decis la ceva. In Balotesti, dar trafic f lejer spre centru (25 min pana la munca - Romana, mai putin ca acum). Cred ca sapt. asta si semnam o rezervare ceva. Uite, va arat si voua "investitia":
http://www.mapleplace.ro/

In rest suntem ok, doar ca de 2-3 sapt. aproape zilnic nu am facut decat sa cautam locuinta. Mandra e racita de 2 zile, febra 38-38,2 scazuta cu ibalgin 5 ml la 8 ore si in rest tone de mucisori de a facut rani la nasuc. de mers a trecut peste teama si merge bine si de manuta si singura. Cand ii e lene lasa mersul si busileaza.
Dinti tor 4 avem, adica incisivii laterali sus si incisivii centrali jos. Acum cred ca vin si incisivii totali de sus ca saliveaza de nu vreti sa stiti cum se impreuneaza mucisorii cu saliva. Horror:))

Iulika, arati minunat! Tinem pumnii ca sapt. viitoare la eco bebe sa fie sanatos. Acum ca o fi Daniella sau Junior, sanatos sa fie. abia astept sa te urmez cu burtica:)


Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)

http://community.webshots.com/user/Danuta1979/albums/least-recent



casele arata super!!! sa dea Dumnezeu sa reusiti sa semnati si sa va mutati ca tare bine mai arata! sanatate multa printesei cu mucisori si sa-i iasa dintii fara mari dureri!

ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Danutza, sa va ajute Dumnezeu sa reusiti!
Mi-au placut tare si iti mai zic ceva....exista o sansa ca in cativa ani sa devenim vecine! terenul nostru este "peste drum de acest cartier! Am recunoscut in poze casele vecinilor mei.Casuta noastra ar fi fost poate gata acum daca nu veneau vremurile astea . Intr-adevar din Balotesti ajungi super repede si pe diverse cai in Bucuresti, asta ne-a placut si noua, plus multe altele!
Te pup si sper sa scapati repede de raceala si sa va mearga din plin!

Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi ani scolarita frumoasa si desteapta!Sa aduci note mari si sa reusesti mereu in viata!



La multi ani Raducule!Sa cresti frumos, sa ai noroc si sa aduci numai bucurie parintilor tai!

Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Buna ziua!

In ciuda vremii urate,azi e o zi nemaipomenita pentru mine si familia mea!
Baiatul mamei face 1 an!Sa-mi traiesti copile,sa fii sanatos,norocos si cuminte!te pupa mami cu mult drag

Multumim mult tuturor de urari si va asteptam la ospat!

Intoarcem toate urarile de bine pe care le-am primit si punem si din partea nostra si le aruncam catre Galati!Sa -ti traiasca printesa Liliana!


Iulia-mamica lui Ucu 29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia
http://bebevoios.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:



LA MULTI ANI RADUCU!!!




Multumim Iulia de tratatii .
Apropo de vreme,cam asa era in ziua in care am nascut eu,desi pana atunci fusese super frumos.Sa vedem anul asta cum e...
Oricum noi ii zicem lui Mihnea ,,omul care aduce ploaia "

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput