**Buburuze de 2009 in actiune (28)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

P.S. pozele sunt in contul comun gmail

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dimineata fetele!
Am intrat sa savurez si eu cafeaua lui Crissi e al naibii de buna, saru` mana Cris. Eu stiu ca nu au sistemul imunitar format dar totusi alti copii nu racesc asa mult ca si el, el tot la 2 luni daca nu mai repede e bolnavior si zicea dr ca poate are ceva infectie in organism, eu sper sa nu aiba nimic...om vedea luni. la Mirunici si mai asteptam pozici cu ea, ca mi dor!
Getikam vazut pozele cu dovleacul mesterit pt Ary e super fain, singura l-ai facut? I-a placut la printesa?
Va doresc un weekend placut si sa fiti sanatosi cu totii!
Si nu in ultimul rand Relusha, multa sanatate, fericire si tot ce e mai bun in viata, sarcina usoara in continuare, sper ca sunteti bine, mai intra mami si ne mai zi despre voi cate ceva!

Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica

Rareselul meu scump



Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

lavinia era atat de obosita cand am terminat eu de mesterit de nu prea la bagat in seama dar sa vedem diseaar

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

getik super meserias dovleacul

lavi asa e,ai dreptate,dar vezi ca e vorba e de mai multi factori,printre care un rol esential il joaca materialul geneticde exemplu eu sunt foarte rezistenta si foarte rar iau antibiotic daca ma imbolnavesc,in schimb sotul e praf la cea mai usoara forma de racealasi miruna vad ca ma mosteneste pe mine.LA ca timpul o sa treaca si o sa vezi ca va racii din ce in ce mai rar si cu forma usoara de muciuleti

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

buna fetele....Eva e racita fornaita si ragusita...dar plina de energie si ciufutenie..numai daca e totul cum vrea ea..e perfect..na.....eu sunt prinsa cu invatatul cu copilul cu problemele zilnice..nu am timp deloc...am intrat sa va salut si sa va pup pe toti si toate....

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009 http://picasaweb.google.com/lhmadalina/EvaUnAn?authkey=Gv1sRgCJ669MzNktGsCw#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

crisule si pozele de la nunta cand??

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

buna ziua mandrelor
cris normac ca am sa fac si fotooooo....ca tre sa ma laud....pana acu l=am facut pe popey, pe micky calare pe luna si doarme, pe baloo din cartea junglei si ma chinui la moaca lui mogli....faza e ca m=am razgandit, nu mai pictez, am sa caut creioane cerate...am gasit dar numa cu 5 culori ceea ce nu ma aranjeaza. fac eu foto azi, maine cu ce am facut pana acu
ano veziiiii, ia exemplu de la noi...eu cu cris virtual ne intelegem ft bine, sper ca si cuscrele sa nu ne batem....acu na ce sa zic, dupa cum ne invadeaza arabii poate vine la moda aia cu 4 neveste
lavi sa ne zici si noua rez la analize. daaaaaaaaaa, ii placea teribil si e chinuia sa urce singur si aluneca si noi radeam de bietul copil....parinti tampiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna,

Abia acum am adormit copilul si acum cu forta, nu stiu ce-a avut ca el are program fix de somn, dar acum zici ca bause cateva cafele, asa energie avea

La multi ani, Relusha!

Cris, cred ca primiti si voi diploma de casa de nebuni. Si la noi asa-i in fiecare seara, fi-miu ne da ordine si noi executam, de exemplu in fiecare seara eu cu sotul suntem pusi sa ne plibam prin casa si sa facem ca trenul, iar fi-miu alearga in jurul nostru si rade, iar daca ne oprim e jale
Lavi, ma bucur ca sunteti un picut mai bine, dar sunt trista ca e asa rau mititelul. Sper sa treaca mai repede. Va tin pumnii cu analizele, Doamme ajuta, sigur nu are infectie, doar ca e el mai sensibil Lavi, nu ai gresit nicaieri cu el, asa e si al meu, un incapatanta si nu face nimic din ce-i zic eu, doar ce vrea el, dar am multa rabdare si eu ii spun si ii arat chiar daca el se face ca nu aude pt ca baga la cap, si mai tarziu imi arata ca stie diverse...Asa ca si Rares cred ca e a fel, si sigur stie multe, numai ca nu-i docil ca alti copilasi
Hai ca uitasem de desenul lui Vladut, uite aici pisica http://picasaweb.google.ro/annavladut/DesenulLuiVladut?authkey=Gv1sRgCM-ypLHsy_KaxwE#5520843568517477362
Getik, dar mai stai si tu sa te odihnesti, toata ziua trebaluiesti, mai poti? Sper ca la consiliul de familie sa se dea verdictul cel mai dur Super dovleacul
Mada, sanatate multa Evei si tie spor la invatat!
Ema, mai ce-mi plac preocuparile tale! Vreau sa vad si eu desenele! Dar te iei dupa ceva modele?


de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Getik e greu de facut dovleacul? I-as face si eu la Rares ca e super tare!
Cris asa e conteaza f mult materialul genetic.Asa e si la noi eu sunt cea rezistenta iar soata e cel care mereu raceste si dc mananca o inghetata si probabil ca Raresucul il mosteneste pe el din pacateCe mai gatesti azi?
Mada sanatate la Eva!
Anna asa a fost Rares ieri la ora 16 am reusit sa-l culcsi a dormit pana la 19. Moama da ce pictor desavarsit ai tu acolo si imi place tare mult tabla, e cat peretele sau ai pozat tu de aproape?De unde ai cumparat-o?Va pupam dulce!
Ups era s-o scap pe Ema si ce mi-o capatam...fain ca ai talent la asa ceva, mi-ar placea si mie dar sunt paralelaabia astept sa vad pozicile
Multumim de incurajari si eu vreau sa cred ca va fi bine!
Va pe toate si pe toti!

Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica

Rareselul meu scump



Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Lavi, tablita este magnetica si se scrie pe ea cu carioci lavabile, am cumparat-o din Auchan. Uite, vezi in poza asta cam cat e de mare http://family.webshots.com/photo/2977379510106226777ciiVLc
Si acum doarme Vladut, pfff, cred ca o sa-l trezesc ca apoi nu stiu cand mai doarme de seara


de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput