Goldie pants - 44

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ieleva lisa pe mine m-a convins adik m-ai convins ma si imajinez imbracata de foru la bordu lu masina cu www.youtube.com/watch?v=ydoldv8QuWI" target="_blank">boxile la maxim
pare-se ca colejele tale nu se lasa usor convinse

a cui e ziua maine? parpal?


www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna dimi

dragi ieleve mai faceti pauza de www.youtube.com/watch?v=rPENYYmegf4&feature=channel" target="_blank"> ca nu vreu sa va confruntati cu febra lu muschii si sa-mi veniti cu scutiri de la dok
pana sa a ajunjeti la dok asteptati! durerea poate disparea in 3-7 zile fara tratament; evitati eforturile intense; faceti exercitii aerobice usoare; masati usor muschii care dor; incercati un antiinflamator(ex. aspirina) o vit.C
daca nemik nu da rezultate prezentati-va la dok

ieri, am vb cu d-na asistenta si din discutii in discutii am aflat ca aveti unele deficiente vitaminice si anume: ieleva lisa are un deficit de vit. www.youtube.com/watch?v=YgI-dDTaugg&feature=related" target="_blank">D.. ieleva mj duce lipsa de vit. www.youtube.com/watch?v=0BxAKIkO_tw" target="_blank">B iar ieleva parpal are lipsuri de vit. www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">C toate esentiale lu organismu



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce are d-na asistenta???? Defecititiuni si ea????



Trebuie sa va prezentez sportul meu preferat?...
Pai in egala masura imi place www.youtube.com/watch?v=JbHI1yI1Ndk&ob=av2e" target="_blank">baschetul din motive evidente, cum v-am mai spus, precum si www.youtube.com/watch?v=nlIrsZKZR9A" target="_blank">gimnastica ritmicadin alte motive www.youtube.com/watch?v=lE2n1B87B5w" target="_blank">foarte evidente.

Cred ca v-am convins fara prea multe cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io ca sunt cea mai mica ca iete imi vine ultima randu sa prezentez sportu daca asistenta zice ca sunt devetaminizata ma tratez cu un complex de vetamine www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Cwww.youtube.com/watch?v=YgI-dDTaugg&feature=related" target="_blank">Dwww.youtube.com/watch?v=zxjOQYywaXc" target="_blank">A compozitia e maxima e mai eficienta decat daca ar fi continut 2300

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ieleva parpal ce coincidenta... si la mine place aceleasi sporturi

ieleva mj si ieleva lisa maine orile 10:00 va prezentati in fata lu foru v-am facut raport sa videm cum ii espliciti despre





www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

prezent
io maine cre ca prezentez sporturile azi parca avem ora cu profisoara sau cu foru???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

intrucat lipseste 2 ieleve din motive... de raport am sa tin ora cu ieleva parpal care nu e. cursu il gasiti pe banca lu fiecare

Unul dintre cele mai raspāndite jocuri sportive iaste .calitatile fizice deosebite ale sportivilor, fantezia lu exercitiilor tehnice si tactice, finetea, precizia e caracteristici. maxim e nevoie de spirit de echipa. scorul e stabilit de puncti.. punctili se acorda la ochirea lu mingea prin cos si cine ocheste mai mult...castiga. io prefer egalitatea.
baschetu competitional, spre deosebire de cel okazional sau , are regulile stabilite si se joaca pe terenuri www.onlinesport.ro/uploads/modules/news/45664/baschet-teren-mircea-rosca.jpg" target="_blank">oficiale. variantele de baschet se joaca īn decoruri neoficiale, fara prezenta arbitrilor sau a altor persoane. cam atat




placuta si nu uitati


www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eleva purpleapreciaza lectia si demonstratia practica fooooooarteeeee mult si va multumeste pt. reprezentare. Nu mai poate comunica din cauza de .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heeeeeeeey, buna diminetaaaaaaaaaa
ca e randu meu azi io am sa povestex dexpre mai multe sporturi nu intro ordine anume, mai repide intro maxima dezordine.
Saritura cu prajina iaste un sport pi care il practic in mod zilnic si cotidian, prajina poa sa fie mai lunga sau mai scurt dupe caz, sar peste orile de masa, peste orile de somn, peste uichenduri , concedii si peste multe alte chestii si chestiuni. Joggingu iaste iarasi un sport cotidian si zilnic , k cum ar fi ca sunt maxim mereu in alergare fie ca alerg io dupe ceva sau dupe cineva fie ca ma alearga cineva pe mine , anume ceneva dexpre care nu vorbex acilea sau, cel mai adesea ma alearga un monstru infiorator care pi numile de botez ii zice dedlain.
statu la soare iaste de departe sportu meu maxim preferat, atat la soare cat si la soare.
Iar cascadoriili pffffffffffff de nedexcris, iaca cascadorez mereu cu neuronii mei si ai lu alte mansarde, tot felu de cascadorii, dar mai mult si mai mult imi place maxim intinsu neuronilor sub forma de prastie. Nu recomandez practicarea lu sporturilor, mai bine fara.
Poate revin cu completari sau cu intrebari??? sau nu??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

da ce sporturi enteresante practicati

Festivitatea de premiere


se akorda deploma de www.edituracaba.ro/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/i/diploma_bun_sportiv.jpg" target="_blank">cel mai bun sportiv urmatoarelor ieleve:
ieleva lisa premeste deploma de www.drive-test.ro/img/chestionare/01/diploma_mica_As_la_volan.jpg" target="_blank">cea mai buna soferita
ieleva parpal premeste deploma de cea mai buna baschetbalista
ieleva mj premeste deploma de www.gravura-computerizata.ro/GRAVURA%20TROFEE%20SI%20DIPLOME/gravura_trofee_diplome6.png" target="_blank">cea mai buna joggingerita

predau stafeta lu urmatoarea profisoara...ceva party?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput